Kayıt Ol

Tuna [duRgonath] tarafından yazıLıp bi köseye atıLmış bişey..

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
"Ben..

Ben Ateist'im.
Ben Yahudi'yim.
Ben Hristiyan'ım.
Ben Yunan'ım.
Ben Pagan'ım.
Ben Ermeni'yim.
Ben Satanist'im.
Ben Kürt'üm.
Ben eşcinselim.
Ben maçoyum.
Ben emoyum.
Ben teröristim.
Ben Gotik'im.
Ben devrimciyim.
Ben komunistim.
Ben anarşistim.
Ben asosyalim.
Ben aşırı sosyalim.
Ben özgürlükçüyüm.
Ben aşırı baskıcıyım.
Ben ineğim.
Ben serseriyim.
Ben alkoliğim.
Ben uyuşturucu bağımlısıyım.

Ben senin olmadığın, ve olmak istemediğin herşeyim.
Çünkü sen kendinden farklı olandan nefret edersin."

Tuna, umarım kızmaz bunu koyduğuma.. EyLüLde yazmıştı bunu.. içinde buLunduğum duruma cuk oturduğu için bi daha okuyasım geLdi, okuyunca da siteye koyasım geLdi..  umarım beğenirsiniz...
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
Kendim olmayandan neden nefret edeyim? Ha benim olmak istemediğim bir kendim olmayan o, belki herkes değildir onlar olmayan yada olamayan yada olmak istemiş olan bile vardır onlardan. Onlar da benim çünki her insan dünya kadar değerli ise dünya da benim, dünya zaten o farklı olan hepsi ama hepimiz birden biriz ve tüm farklarımız ile bir resimiz. Resmi yırtmak eğlencelidir zira yeni tuvaller yeni resimlerdir ama bu cümbüşü yok etmek için tuvali yırtmak değil onu boyayan eli kesmek gerekir :)

Peki ben kimden nefret ederim? Bu farkdan korkandan ve sanırım bu yazıyı okuyup onlardan büyük kısmını olmakdan tiksinecek olan birinden dahi nefret etmem çünki oda bir farkdır, onlar olmak istemeyen biri de liste de olmalıydı. Liste eksik ve onlar olmak istemeyen biri seçeneği diğer hepsinden daha ürkütücü bir kişilik. Soruma cevabımı vermedim? Ben kendimden nefret ederim, bu yazıyı yazdığım için.  :hemk

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Azınlıklar, siyasi düşünceler, dini düşünceler... hoş olmuş
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Kendim olmayandan neden nefret edeyim? Ha benim olmak istemediğim bir kendim olmayan o, belki herkes değildir onlar olmayan yada olamayan yada olmak istemiş olan bile vardır onlardan. Onlar da benim çünki her insan dünya kadar değerli ise dünya da benim, dünya zaten o farklı olan hepsi ama hepimiz birden biriz ve tüm farklarımız ile bir resimiz. Resmi yırtmak eğlencelidir zira yeni tuvaller yeni resimlerdir ama bu cümbüşü yok etmek için tuvali yırtmak değil onu boyayan eli kesmek gerekir :)

Peki ben kimden nefret ederim? Bu farkdan korkandan ve sanırım bu yazıyı okuyup onlardan büyük kısmını olmakdan tiksinecek olan birinden dahi nefret etmem çünki oda bir farkdır, onlar olmak istemeyen biri de liste de olmalıydı. Liste eksik ve onlar olmak istemeyen biri seçeneği diğer hepsinden daha ürkütücü bir kişilik. Soruma cevabımı vermedim? Ben kendimden nefret ederim, bu yazıyı yazdığım için.  :hemk

Tamam şimdi anladım.