Kayıt Ol

Miras - Inheritance

Çevrimdışı Akuma_Blade

• **
  • 97
  • Rom: 5
  • "All Worms are my prey!"
    • Profili Görüntüle
Ynt: 4.kitap ELDUNARİ
« Yanıtla #75 : 30 Temmuz 2010, 07:57:27 »
Kapak diye koyduğunuz resim fake, 4. kitap da 2011 ortasından önce çıkmaz

Çevrimdışı Faqy

• *
  • 19
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 01 Ağustos 2010, 01:39:35 »
Allah belanı versin Paolini demeye başlayacağız artık !

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #77 : 20 Eylül 2010, 12:33:52 »
Bence Eragon ölebilir aslında bu sık olmasada olağan bir durum(fantastik kurguda kahramanların ölmesi) bir de kitabın ismi eldunari olacak olsa bile artık olmaz malum face de yayınlanmış bu paolini için imaj kaybı olur ama öleceğini sanmıyorum çünkü angela falda uzun yada sonsuz yaşam görmüştü tabii bide kesin ölüm olasılığı vardı ama bu da galbatorixe yenilmek demek olur bence

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
Ynt: Bir Teori (Brisingrı okumayan bakmasın.)
« Yanıtla #78 : 21 Eylül 2010, 08:40:48 »
Kemik konusunda haklı olabilirsin ama eldunari de olacağını sanmıyorum zira ejderhalar çok uzun süredir eldunari içinde olmaları gerekir ve bu da onları çok sıkılmış bir duruma getirmiştir ve orası gibi elflerin sık sık dolaştığı bir yerde zihinsel bir çığlığın duyulmaması nerede ise imkansız.

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
Ynt: 4. Kitap
« Yanıtla #79 : 21 Eylül 2010, 08:44:46 »
Birşey söylemiyorlar ki adamı delirtiyorlar umarım en kısa sürede çıkar daokumaya başlarız artık teori üret üret yoruldum ya diğer 3 kitabı defalarca okudum kitaptan pasajlar kafamda dönüyor umarım 4 de bitirip yeni seriye başlar ve gene umarım ki eddings gibi yeni seriyi diğerinin çakması yapıp batırmaz.

Çevrimdışı elfson

• *
  • 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 06 Ekim 2010, 12:56:53 »
2.nin çekildiğini bilmiyordum. ancak kitaplar harikulade. ve gerçekten eldunari hala çıkamadı gitti. brısıngr ın sonunda en yakın zaman geliyo demişti paolini. dnra ne zaman gitsem onu soruyorum. ve yetkililer gelmedi diyor. çıldıracağım. çık artık eldunari. :D
Carpé diém

Çevrimdışı tersakan

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 27 Ekim 2010, 10:59:45 »
arkadaşlar 4kitap hakkında gerçek bilgi yokmu

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #82 : 27 Ekim 2010, 17:22:27 »
En son ben resmi sitesinde ufak bi duyuru gördüm ama aşırı derecede basit bişe :D
''4. kitap Çok yakında çıkıyor'' hepsi bu :)

Çevrimdışı tersakan

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 03 Kasım 2010, 23:32:57 »
arkadaşlar 4 kitapdan hala haber yokmu bilgisi olan varsa açıklasın lütfen

Çevrimdışı sürgünruh

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 15 Kasım 2010, 20:03:30 »
gece rüyamda görmeye başladım lütfen bişey bulursanız paylaşın!!o seri en az 7 kitap devam eder bence çok güzel olcak :uhe :fight: :elf :clap :lve :king

Çevrimdışı ElanMorin

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 02 Aralık 2010, 23:01:55 »
gece rüyamda görmeye başladım lütfen bişey bulursanız paylaşın!!o seri en az 7 kitap devam eder bence çok güzel olcak :uhe :fight: :elf :clap :lve :king

Eğer 4 ten fazla olursa seriyi bitirdigimizde herhalde iyice yaşlanmış oluruz adam hazır dediği kitabı bile 2 yıl oldu hala cıkaracak inheritance almanac falan cıkararak bizleri de oyalıyorlar ama neyse umarım en yakın zamanda cıkar da seriye nokta koyarız

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #86 : 09 Aralık 2010, 22:39:21 »
O seri den yedi kitap çıkarsa abartmış olur tamam güzel ama tadında kalsın ve okurlarına verdiği sözü bir kere bozdu bi daha bozmasın. Münkünse tabi.

Çevrimdışı Kara Kedi

• *
  • 9
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 18 Aralık 2010, 15:12:17 »
Bence bıktı. Kolay mı? On beş yaşında gencecik bir filiz iken, en sevdiği eserleri  sentezledi. Yıllarca yaz yaz bitiremedi. Sonra da yarattığı Dünya'nın, karakterlerin, olayların ne kadar kof, acemi ve yaratıcılıktan uzak olduğunu fark ettiği için "yazmaya gücüm kalmadı" ayaklarına yattı.

Yanlış anlaşılmak istemem, ben de seviyorum seriyi -içinde Murtagh var ne de olsa U.U- ve devamını okumayı isterim-her ne kadar bol kusurlu olsa da. Bu teoriyi de yazarı karalamak için de atmadım ortaya (her ne kadar iğrenç bir varlık, aşşağılık bir goblin-kedi olsam da bu sefer samimiyim XP ). Sadece o artık çook büyüdü. Dolayısıyla eserinin-senaryosunun farkında. Ve devam etmek istemiyor. Evet tüm umutlarımı kaybettim, öfkeliyim U_U
"Yağmurlu bir günde,
Yola fırlayan yeşil, sarı kertenkele.
Bir otomobilin lastiği o koca kafanı dümdüz ettiğinde,
Yine bu kara mutlu olabilcek misin sence!"

(Roberto Totaro-Nirvana)

Trafik kurallarına uyalım ^^

Çevrimdışı haldun989

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 19 Ocak 2011, 15:08:25 »
Bir destan bir filmle bu kadar yerin dibine sokulurdu; iyiki kardeşimi dinleyip kitapları önce okumuşum, sonrasında filmi izleyince çok daha iyi görüyorsunuz.
Malesef serinin akıcılığını kısıtlayan tek şey yayın süreleri arasında ki fark; yıllarımı çalıyor :)

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #89 : 13 Şubat 2011, 19:32:34 »
bu kitabın arasına bu kadar zaman koymazlar diye düşüberek brisingr'i hala okumadım. sağ olsun paolini yine yanılttı beni. dua etsin çocukluk hevesi eragon yoksa bu kadar beklemezdim hayatta...
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...