Kayıt Ol

Miras - Inheritance

Çevrimdışı Oghertay

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Issız Kelimeler
Ynt: 4.Kitap türkçe çıkış tarihi
« Yanıtla #150 : 19 Mayıs 2012, 16:20:12 »
Çay getirelim?
Bende içerim valla. Arkadaşların muhabbeti de ilgimi çekti yani. Biraz aşırı bir kısıtlama olmuyor mu bu?
Cahillik lisan bilmemek değil insan bilmemektir..

http://www.oghertay.blogspot.com/

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #151 : 19 Mayıs 2012, 17:19:03 »
Çay getirelim?
Bende içerim valla. Arkadaşların muhabbeti de ilgimi çekti yani. Biraz aşırı bir kısıtlama olmuyor mu bu?
  Doğru söylüyor KoyuBeyaz benim dalgınlık anıma gelmiş kusura bakmayın ;)

Çevrimdışı *bade*

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: 4.kitap ELDUNARİ
« Yanıtla #152 : 22 Mayıs 2012, 16:10:29 »
haziranın sonunda çıkacakmış.

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #153 : 01 Haziran 2012, 15:08:53 »
Laika'da olsaydı kitabın hakları çoktan okumuştuk bile belki biraz ağır olacak ama yaptıkları ayıp bu kadar bekletmeye hakları yok.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #154 : 02 Haziran 2012, 14:39:30 »
Hiçde ayıp olmuyor daha fazlasını hak ediyorlar.Yinede biz sabretmeye devam ediyoruz!

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #155 : 21 Haziran 2012, 23:11:11 »
Ayın 21 oldu hala en ufak bir haber yok. Heralde bu ayda göremiyoruz kitabı.

Çevrimdışı sleepingforest

• **
  • 103
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #156 : 27 Haziran 2012, 23:32:57 »
Çeviri daha yeni ellerini ulaşmış editörlerin elinde geçireceği zamanla falan temmuz sonunda anca çıkar bu kitap. Gerçi Altın Kitaplar sağolsun ondan bile emin değilim.

Çevrimdışı *bade*

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #157 : 29 Haziran 2012, 16:07:19 »
ben altın kitaplara sordum haziranın sonunda çıkar dediler. ama hala bir gelişme yok

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #158 : 30 Haziran 2012, 21:19:59 »
Facebook sayfasındaki açıklamada kitabın çevirisi yeni elimize ulaştı. 2 hafta editör kitabı düzenliyecek vs. yazıyordu.Sanırım bu yazı 27 Haziran günü yayınlandı

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #159 : 09 Temmuz 2012, 11:23:15 »
Altın kitap demin duyuru yaptı 19 temmuz da çıkacak yaşasın :D :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
“Miras” Ön Siparişte!
« Yanıtla #160 : 17 Temmuz 2012, 22:56:36 »

Meraklılarının uzun süredir beklediği Miras Döngüsü’nün son kitabı “Miras” nihayet birkaç gün içinde raflardaki yerini alacak.

Christopher Paolini’nin yazdığı Miras serisinin finali olacak kitabın konusu ise şöyle:

Alıntı
Eğitimle geçen uzun aylar ve yaşanan savaşlar zafer ve ümit getirmiş ama aynı zamanda üzücü kayıplar yaşatmıştır. Üstelik asıl savaş hâlâ verilmemiştir: Galbatorix ile yüzleşmek zorundadırlar. Karşılaştıklarında onu alt edebilecek güçte olmaları gerekmektedir. Onların dışında Galbatorix’i yenebilecek ne bir güç vardır ne de ikinci bir fırsat.

Süvari ve ejderhası kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar ilerleme kaydetseler de acaba zalim kralı alaşağı edip Alagaësia’ya yeniden adaleti getirebilecekler mi? Yapabilirlerse, bu neye mal olacak?

Altın Kitaplar’dan çıkacak olan kitabın çevirisini Seda Hauser üstleniyor. Tanıtım ve künye bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • .............
    • Profili Görüntüle
Ynt: Miras - Inheritance
« Yanıtla #161 : 20 Temmuz 2012, 10:50:59 »
Sonunda kitap elimizde. Herkeze iyi okumalar :)

Çevrimdışı joseph

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #162 : 24 Temmuz 2012, 04:11:30 »
bu kitabın elimize geçmesi çok sevindirici ve teşekkürler herkese ama altın kitap kesinlikle okurların gözündeki değerini çok aşağılara çekti bence nisan sonu dedi mayıs 2. haftası dedi haziran dedi ve temmuzda çıktı sizcede böyle bir yayınevi içinde utanç verici bir şe değil mi

Çevrimdışı Faqy

• *
  • 19
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #163 : 21 Ağustos 2012, 22:47:53 »
Haberi olmayan arkadaşlar varsa eğer kitap çıktı.

Miras - Ruhlar Dehlizi || D&R

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Ruhlar Dehlizi- Miras ÇIKTI ( Hala bilmeyenler varsa bilginize... )
« Yanıtla #164 : 22 Eylül 2012, 15:38:01 »
Evet arkadaşlar 4. kitap çıktı bilmeyen varsa diye konuyu açtım bu gün gördüm daha d&r da şok oldum :O

Miras-Ruhlar Dehlizi

Arka Kapak

Çok da uzun değil, kısa bir süre önce Eragon -Ejderha Süvarisi- fakir bir çiftçi çocuğuyken ve ejderhası Saphira, onun ormanda bulduğu mavi bir taştan başka bir şey değilken, bugün bütün medeniyetin kaderi onların elinde.
Eğitimle geçen uzun aylar ve yaşanan savaşlar zafer ve ümit getirmiş ama aynı zamanda üzücü kayıplar yaşatmıştır. Üstelik asıl savaş hâlâ verilmemiştir: Galbatorix ile yüzleşmek zorundadırlar. Karşılaştıklarında onu alt edebilecek güçte olmaları gerekmektedir. Onların dışında Galbatorix'i yenebilecek ne bir güç vardır ne de ikinci bir fırsat.

Süvari ve ejderhası kimsenin hayal bile edemeyeceği kadar ilerleme kaydetseler de acaba zalim kralı alaşağı edip Alagaësia'ya yeniden adaleti getirebilecekler mi? Yapabilirlerse, bu neye mal olacak?

Bu kitap, Christopher Paolini'nin dünya çapında en çok satanlar listelerini altüst eden muhteşem Miras serisinin finalidir.

Yazar:Christopher Paolini
Çevirmen:Seda Hauser

Sayfa Sayısı: 880
Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

http://www.dr.com.tr/Kitap/Miras-Ruhlar-Dehlizi/Christopher-Paolini/Edebiyat/Roman/Fantastik/urunno=0000000406822
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).