Kayıt Ol

Percy Jackson ve Olimposlular

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Percy Jackson ve Olimposlular
« Yanıtla #315 : 11 Ağustos 2010, 00:10:45 »
Lütfen mesajlarınızı msn dilinde değil, forumdaki tüm üyeler gibi açık ve düzgün bir Türkçe ile yazın. Teşekkürler...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Berkay

• **
  • 72
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #316 : 13 Ağustos 2010, 18:49:42 »
bu kitap serisi süper yeni kitap ekimde gelirde 1-2 bolümlerde jason fln anlatıo
bisey sorcam 7 melezler kim percy,annabeth,jason,leo,piper dier 2 si kim acaba
cabuk gelir ins.  :salla :salla  :klp

Son kehanetteki 7 melezin Annabeth ve Percy'yi içerdiğinden emin değilim. Okuduklarıma göre eski kahramanlar arkaplanda kalacaktı. Leo, Piper ve Jason'ın dışında yeni karakterler de olacaktır mutlaka.
Hayat, siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir.

Çevrimdışı annabeth

• *
  • 5
  • ANNABETH
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #317 : 14 Ağustos 2010, 19:28:41 »
Son kehanetteki 7 melezin Annabeth ve Percy'yi içerdiğinden emin değilim. Okuduklarıma göre eski kahramanlar arkaplanda kalacaktı. Leo, Piper ve Jason'ın dışında yeni karakterler de olacaktır mutlaka.
Bende senin gibi  düşünüyorum Annabeth ve Percy'yi daha arka plana atarlar.
Yeni karakterler koyarlar.
Bakalım bekleyip göreceğiz. :P

Çevrimdışı cankutpotter

• 1233
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Büyülü Kale, Hayallerinizin adresi.
« Yanıtla #318 : 17 Ağustos 2010, 12:57:54 »
Yanlışınız var. Percy yedi melezden biri olamaz; çünkü kayıp. Bence Annabeth, Jason, Leo, Piper gelir ama diğerleri kim yahu? Onlarda yeni karakterlerdir herhalde. Neyse bekleyip göreceğiz.
İnsan, hayalleriyle vardır.

Çevrimdışı unau620

• *
  • 15
  • Rom: -3
  • I am the Dungeon Master
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #319 : 17 Ekim 2010, 10:32:43 »
Çok güzel bir kitap.Beşini de bir solukta okudum.Tavsiye ederim.

Çevrimdışı Mordrad

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #320 : 22 Ekim 2010, 20:38:58 »
izledim sadece..ama kitabıda okumak isterdim.

Çevrimdışı perseusjackson

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #321 : 27 Kasım 2010, 21:25:08 »
ben bu seriyi çok seviyorum titanın lanetini bitirdim labirent savaşını daha alamadım alır almaz okumaya başlayacağım.
Bide olimpos kahramanları nezaman başlıyor bilen varmı

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #322 : 16 Şubat 2011, 22:43:44 »
Esen Gür ile yapılan söyleşi'nin sayfasına gelen ibretlik bir yorumu sizlere iletmek istiyorum.

Spoiler: Göster
ben bu kitapları hiç okumadım çünkü bende sizin gibi günahkar deilim yok onun tanrısı yok bunun tanrısı asiz resmen Allah’a ortak koşuyorsunuz ve çok günaha giriyorsunuz hemen töbe edip kitapları yırtarsanız günahıonız affolur. bende buraya yorum yazmakla günaha girmiş oluyorum ama günahım sizi düzeltmek ve sizin günahlarınızı yok etmek için oolduğundan allah beniaffeder Allah tektir birdir siz asla ona ortak koşlamazsınız. zaten o rick riordanı bulursam .çok kötü yapçam kuran pkuyun bir bebek öldürme günahına giriyorsunuz - "esma-ül hüsna" isimli kullanıcı

Hemen kitapları yırtıyoruz arkadaşlar.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #323 : 16 Şubat 2011, 22:45:46 »
Bir bebek öldürme günahına girdiniz arkadaşlar u_u. Katilsiniz hepiniz! Tiksiniyorum sizden!

Bunlara ne içiriyorlar ben çok merak ediyorum.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #324 : 16 Şubat 2011, 23:27:29 »
Adam haklı. Ben kitaplarımı yaktım dualar eşliğinde.
Nick-entry uyumu [*]esma-ül hüsna[/*]

Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı celladoguz

• *
  • 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #325 : 16 Şubat 2011, 23:38:02 »
ben de fantastik edebiyat hakkındaki bilgilerimin hepsini unutuyorum böylelikle günahlarımdan kurtuluyorum :D(gülüp geçcez başka napcaz)

Çevrimdışı Xéeny.

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #326 : 19 Şubat 2011, 13:53:00 »
Esen Gür ile yapılan söyleşi'nin sayfasına gelen ibretlik bir yorumu sizlere iletmek istiyorum.

ben bu kitapları hiç okumadım çünkü bende sizin gibi günahkar deilim yok onun tanrısı yok bunun tanrısı asiz resmen Allah’a ortak koşuyorsunuz ve çok günaha giriyorsunuz hemen töbe edip kitapları yırtarsanız günahıonız affolur. bende buraya yorum yazmakla günaha girmiş oluyorum ama günahım sizi düzeltmek ve sizin günahlarınızı yok etmek için oolduğundan allah beniaffeder Allah tektir birdir siz asla ona ortak koşlamazsınız. zaten o rick riordanı bulursam .çok kötü yapçam kuran pkuyun bir bebek öldürme günahına giriyorsunuz - "esma-ül hüsna" isimli kullanıcı

Hım..satan kitapçıları mı bassam acaba. Neyse oldukça güzel bir seri. Bazen başlıkların adları bile beni güldürüyordu. Bu arada bence 7 melez içinde Percy kesin var. Yoksa Rick Riordan'ın evinin camlarını indiriyorum. :)

‎''Eski efsaneler, eski tanrılar, eski kahramanlar
hiç ölmediler. Sadece biz onları yeniden çağırana dek
zihnimizin derinliklerine uykuya çekildiler.''

STANLEY KUNITZ , POET

Çevrimdışı Elijah

• 627
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #327 : 19 Şubat 2011, 22:40:36 »

Oldukça haklı buldum. Ben de hepsini yaktım ve Zeus'a bu adağımı kabul etmesi için dualar ettim.
Planemo Syndrome

Çevrimdışı Akrin

• **
  • 59
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #328 : 19 Şubat 2011, 22:44:08 »

Oldukça haklı buldum. Ben de hepsini yaktım ve Zeus'a bu adağımı kabul etmesi için dualar ettim.

Ahahaahaa. Gülmekten öldüm...
Yarınlar hep güzel olacak denir. Oysa bugünler, dünün yarınları değil midir?

V.Hugo

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #329 : 27 Şubat 2011, 19:42:46 »
Sanki biz kitabı okuyunca inandık  yok su tanrısı yok hava yok civa tanrısı olduğuna. İnsanın sinirini bozuyorlar yahu...
İnternete giriyorlar mario oynayıp çıkıyorlar azıcık boş beyinlerini doldursalar bari... !
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).