Kayıt Ol

EA kıymetlisssini kaybediyor!

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: EA kıymetlisssini kaybediyor!
« Yanıtla #15 : 27 Mayıs 2009, 00:28:03 »
Ben hala Rockstar diyorum arkadaşlar niye mi ? Çünkü Rockstar sayılan ve sayılmamış bütün oyun şirketleri içerisinde ayrıntıyı en ön planda tutan şirket. Sonuç olarak ta LOTR hafife alınacak bir seri değil ve ben bu güne kadar oynadığım bütün lotr oyunlarında kurgusal konuda yorum yapamam ama oyun ayrıntıları konusunda istediğimi bulamadım ve Rockstar ( ah alsaydı keşke :P ) eminim ki oyunun yapımını alsaydı bizlere görsel şölen sunardı. Sonuç: ayrıntı istiyorum kardeşim

Bkz : GTA IV

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Mayıs 2009, 20:04:58 »
Allah aşkına böyle diyorsun ama ya GTA Vice City ?
Bence o çok berbattı.
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı darkguardian

• **
  • 183
  • Rom: 6
  • tırı vırı yapmaya gerek yok dimi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Mayıs 2009, 21:30:12 »
ben GTA serisinin hiçbirini nedense sevemedim ve evet rockstar yapsaydı iş batardı adam lar oyundan çok hile yapıyolar
вєLuм ηaм aямσηтh, ηaм aямσηтh ωićтσяia
σηє daяк aFтєяησσηLiкє a Shadσw i FLєwтhяσuqh тhє яaiη тhaт FєLL Sićк wiтh Laмєηт
тσ тhiS hσuSє σF iηćєSт
Fσя whєη wє uηdяєSSєd вLaSphємiєS aqaiηSт ωєηuS wєяє яєηт тhσuqh a SiSтєя яємσωєd hєя whiтє вσdγ appяσωєd
тhє paяadє σF мγ hєaωєηLγ quєSтSγєт, aLL тσηquєS aяє ησт тяuє Sσмє aяє Fσякєd σя aSкєw Liкє aη uηćiωiL Sєяpєηт'S aт вєSт Fσя σuSтєd Fяσм єdєη i FauSтєd aLL яєaSση hσσк iη мσuтh Liкє Saiηт pєтєя paη тσ hauηт Faiяγ qяσωєS
aηd hσт ωiяqiη ćσωєS whєяє iη тhє pяσмiSćuσuS Swaм
i єLєćтєd LσωєяS aηd яєjєćтєd σтhєяS мaтhiSтяiSSєS тhaт dση'т qiωє a daмη

вuт Fσя тhσSє тhaт SтiLL dσ
мγ dєєp iηтєяєSт qяєw
тhє яiSє σF тhє тяuє pєηтaqяaм!

Blackthron Society

Çevrimdışı Rectain

• **
  • 90
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Mayıs 2009, 01:01:26 »
Gta vice city hayal kırıklığı dedik o zaman GTA IV'de mükemmellik örneği bence :P sonuçta kötüsüde var iyiside var. Ben Rockstar'ın ayrıntılara önem verme olayını seviyorum şahsen :P

Ayrıca oyundan çok hile yapıyorlar demişsin darkguardian :P en azından adamlar yaptıkları oyunun hilesinide kendisi çıkarıp hile kullanıcılarının pclerini rezil etmiyor. Mesele hileyse piyasadaki oyunların %90'ının yasa dışı trailerları var ve çoğuda pclerde büyük zararlara yol açıyor :P hile sevmiyorsan kullanmazsın, kullanacak olanda her koşulda kullanır.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #19 : 28 Mayıs 2009, 14:52:17 »
Vice City hardcore oyuncular açısından bir hayal kırıklığı idi. Ama nedense casual oyuncular çok seviyor ve en iyisi olduğunu iddia ediyor :D

Ama bana kalırsa San Andreas en iyi gta oyunuydu. Vice City'de de müzikler ve şarkılar çok güzeldi :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2009, 15:48:00 »
WB'nin alması tam bir fiyasko olabilir, hele uğraştıkları ilk oyun! Bol savaşlı, bol büyülü bir dünya olan Orta-Dünya'dan bahsediyor, bu dünyada Orc'lar, Uruk'lar, Troll'ler, Kara Büyücüler vs vs birçok karanlık unsur var. Böyle bir dünya nasıl bir çocuk oyunu olabilir yahu, anlam veremedim...

Ayrıca eğer keşkelerimizi belirtiyorsak ben oyumu "Blizzard"dan yana kullanırım, DVO veya değil. (DVO olmaması tercihimdir, Türkler'in Orta-Dünya'ya girdiğini düşünmek istemiyorum. :P) Ama şöyle güzel bir strateji oyununa hayır demem, Warcraft III'ün atmosferini, questlerini falan nasıl unutabilir ki bir insan...  Neyse bekleyelim, görelim.

"cıvıl cıvıl ve rengarenk bir Orta Dünya bizi bekliyor olacak. Kılıç kullanımı ve ok atmanın da olacağı oyunda şirin Aragorn'la maceradan maceraya koşacağız."

Ayrıca OGZ'nin de bu işe sıcak bakmadığı çok belli oluyor. :D

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Kasım 2009, 21:08:33 »
Ea zaten batırmıştı şimdi Warner Bros dahada batıracak.

Orta-Dünya ile yapılabilecek o kadar müthiş oyunlar varken neden gidip saçma sapan oyunlar yapıyorlar anlamıyorum. Al AC'yi koy orta-dünyaya ver eline güç yüzüğünü, Gta tarzı devasa bir harita koy olsun bitsin işte iki dakikada bile oyun türetebilirm Orta dünya için. Zaten uzun zamandır doğru düzgün oyun yapmamış firmalara veriyorlar.

Verseler Activision'a veya Epic Games'e, Unreal motoruyla kursunlar bir oyun bakın bakalım neye benziyor orta dünya?
Kesinlikle.Şöyle hem bol bölümlü hemde zevkli bi oyun yapabilirlerdi...
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

« Yanıtla #22 : 13 Aralık 2009, 12:28:46 »
Bence oyunu şu şekilde tasarlamalılar: Öncelikle lord of the rings 2 i veritabanı aynı kalacak sadece ek özellik olarak savaş zamanı heroları kontrol edebliceksin quetsteki gibi (son oyununda ki) ve biraz romana dönüp bazı bilinmeyen karakterler eklenmeli ve oyunun online versiyonu yapılmalı işte bu kadar sonra sürekli yama çıkar en azından 5 yıl idare eder herkesi....

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #23 : 27 Aralık 2009, 12:58:17 »
Ah Ubisoft alsaydı bu oyun uçar giderdi... İşi berbat etmek niye bu kadar basit ki !
May the force, be with you.

Çevrimdışı brisingr

• 655
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 15 Mart 2010, 17:55:05 »
Çiçekli böcekli bir ortamda savaş bir düşünsenize: Filmin yapımcıları tadında bıraktı ea bırakmıyo...

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Mart 2010, 23:15:57 »
http://www.aragornsquest.com/

Çicekli böcekli mi? Grafikler sanki zamanın gerisinde ve Fable ı anımsatıyor biraz...
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı brisingr

• 655
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 29 Mart 2010, 14:01:05 »
Yazının başında çocuklar için yazıyo, ondan öylr yazdım. Sitesine bakmamıştım.

Çevrimdışı karamaho

• *
  • 27
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 16 Mayıs 2010, 13:31:28 »
http://www.aragornsquest.com/

Çicekli böcekli mi? Grafikler sanki zamanın gerisinde ve Fable ı anımsatıyor biraz...
gerçekten!

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #28 : 26 Ekim 2010, 01:29:39 »
Elimde bir Yüzüklerin Efendisi oyunu var. O kadar kötü ki.. Seriden soğudum neredeyse..
Frodo'ya bir şey yaptırmaya çalışıyorsun..Ne olduğunu sen de anlamıyorsun vs.
Sonra da tövbe ettim bir daha LOTR oynamaya..

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 26 Ekim 2010, 14:16:19 »
Elimde bir Yüzüklerin Efendisi oyunu var. O kadar kötü ki.. Seriden soğudum neredeyse..
Frodo'ya bir şey yaptırmaya çalışıyorsun..Ne olduğunu sen de anlamıyorsun vs.
Sonra da tövbe ettim bir daha LOTR oynamaya..
Hangi oyunu, Return of The King mi?