Kayıt Ol

The Last Airbender | Son Havabükücü

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Last Airbender | Son Havabükücü
« Yanıtla #60 : 21 Şubat 2010, 13:47:07 »
2 Temmuz'da Amerika'da, 23 Temmuz'da ise Türkiye'de gösterime sunulacak. :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #61 : 21 Şubat 2010, 18:14:13 »
... Bazen dayanmak çok zor oluyor biliyor musunuz. (!)

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 21 Şubat 2010, 22:27:33 »
Offfff bu dageç gelicek desenize ya ang in dövmesi ne öyle ya onun mavi olması gerkiyodu resmen çoğuğu hint kınasına batırmışlar ;D .
ang'i canlandıran oyuncu azcık daha zayıf olsa (çizgi filmdeki çıtı pıtıydı ama bu...) daha iyi olurdu ama karete şampuyonu olması iyi ;)
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı johnconstantine

• **
  • 167
  • Rom: 14
    • Profili Görüntüle
    • Her Şeyi Gören Faesla
« Yanıtla #63 : 22 Şubat 2010, 09:32:18 »
Animeden daha ciddi olacak gibi. Anime de böyle biraz sevimli, zararsız, şeker çocuklar hissiyatı veriyor. :D

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 06 Mart 2010, 13:49:01 »
evet. ama Aang benim umrumda değil açıkçası :D benim umrumda olan sokka :D  oynayan karakteri çok sevdim :D bu arada ben fragmanını yeni izliyorum ve baya sevdim :) güzele benziyor. önceden en korktuğum şey efektlerin bilgisayardan yapıldığının çok belli olmasıydı -ve zukoyu oynayan karakterin rolünü benzetememesiydi ki ben dev'i bu role hiç yakıştıramadım-. ama şimdi fragmanını izledim ya, içim rahat :D  avatarı hep sevmişimdir, bu yüzden filmini dört gözle bekliyorum =)
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #65 : 30 Mart 2010, 14:25:36 »
zuko hiç komik bir tiplemeye benzemiyor filmde.. Oysa benim Avatar'ı tek izleme sebebim Zuko... :(

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 30 Mart 2010, 14:28:59 »
zukonun işini bitirmişler yaa.. sinirimi bozdu.. hem yarası bile yok gözünde ne biçim bir zukoymuş bu ?!
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #67 : 30 Mart 2010, 16:43:46 »
Ya türünün son örneği diyo fragman.. Gül gül öldüm be hayvan mı bu xD Mamutlar :P
May the force, be with you.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #68 : 30 Mart 2010, 21:29:38 »
Bu arada Zoko değilmiş benim demek istediğim kişi.. Şu iki kardeşten erkek olanını kastetmiştim ben.. Soko mudur o? çok benziyor isimleri birbirine yahu..

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 31 Mart 2010, 13:00:25 »
Zuko ve Sokka :D

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #70 : 11 Nisan 2010, 12:39:39 »
Eevet evet, benim favorim ikinci olanı..Sokka ;D

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 11 Nisan 2010, 13:21:06 »
zuko ve sokkanın oyuncusu yer değiştirsin.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 11 Nisan 2010, 19:43:03 »
hayıırrr :D ben sokkayı da seviyorum ve çirkin bir karakterin oynamasını istemiyorum onu :D :D zuko değişsin sadece :D

aslında komiklik açısından diyorsan eğer değişebilirler:D dev komik olabilir o durumda sokkanın da komikliğine bakarak :D

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 11 Nisan 2010, 20:51:06 »
Dev Patel'i sadece tipiyle de yargılamak doğru değil pek, birçok filmini izlemişimdir ve oyunculukta oldukça başarılı olduğu fikrindeyim. Şimdi önyargı ile yaklaşılabilir lakin film izlendikten sonra Zuko hakkındaki önyargıları Dev Patel'in kıracağını düşünüyorum. :)
Ve çizgifilmi ile en çok benzeyen karakterler Sokka ve Katara olmuş, diğerleri benzememiş.^^

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 13 Nisan 2010, 14:03:45 »
özellikle de Aang hiç benzememiş bence ..çok suratsız ve sinirli görünüyor :D çizgi filmin tam tersine :D :D

ve de ben Dev Patel'in sadece Slumdog Millionaire filmini izledim ve oyunculuğuna diyeceğim yok .. ama zuko çizgi filmdeki en yakışıklı karakterlerden birisiydi,  burada ise en çirkin karakterlerden olmuş sanırsam :D Aslında bunlar sadece benim fikirlerim :D gerisini siz bilirsiniz :D