Kayıt Ol

Beslediğiniz hayvan var mı ? :)

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beslediğiniz hayvan var mı ? :)
« Yanıtla #90 : 08 Ekim 2009, 17:40:07 »
Evde beslediğim evcil ''sineklerim'' ve balkondan peynir atıp süt dökerek büyüttüğüm kedilerden başka bir hayvanım yok :(

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #91 : 09 Ekim 2009, 11:36:11 »
Kıyıdan köşeden çıkan çok tatlı apartman böceklerim var :D Genelde Tuvalette görüyorum bunları. Oraya bir yerde yuva kurdular sanırım.

Çevrimdışı Methanopyrus

• *
  • 45
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 19 Ekim 2009, 18:24:35 »
Bir kırmızı yanaklı su kamplumbağam var :D
Çok güzel,torunlarıma bırakmayı planlıyorum :P
Order Of The Black Robes
Dinsiz bilim topal,bilimsiz din kördür.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #93 : 22 Ekim 2009, 23:02:04 »
Dikkat et ters dönmesin, ben çok ağladım :P.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 23 Ekim 2009, 00:07:22 »
Benim beslediğim evcil hayvanım yok lakin sokakta başıboş gezen hayvanlarla iyi anlaştıgımı düşünürüm. Herkese geçerken hırlayan köpek ben yanına gelince uysallaşır. Yavrusuna süt götürdüğüm anne kedi bir bana ses etmez yarusunu severken ama başkasına pençesini gösterir. Bir ara apartmanın içinde besliyorduk annemle beraber bir kaç kedi. Çok rahatsız etmiş apartman sakinlerini göndermişler bir yere. Epey kızıp sövmüştüm toplantıda. Beast Master olmalı benden sanırım :P

Geçmişte Japon balığı, muhabbet kuşu beslemişliğimiz var annemle. Ha birde civcivlerimiz vardı horoz oldu ikiside malesef bir çiftliğe vermek zorunda kaldık.

Ölünce insan akrabası ölmüş gibi oluyor o yüzden beslemiyoruz artık.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 23 Ekim 2009, 18:05:31 »
Benim beslediğim evcil hayvanım yok lakin sokakta başıboş gezen hayvanlarla iyi anlaştıgımı düşünürüm. Herkese geçerken hırlayan köpek ben yanına gelince uysallaşır. Yavrusuna süt götürdüğüm anne kedi bir bana ses etmez yarusunu severken ama başkasına pençesini gösterir. Bir ara apartmanın içinde besliyorduk annemle beraber bir kaç kedi. Çok rahatsız etmiş apartman sakinlerini göndermişler bir yere. Epey kızıp sövmüştüm toplantıda. Beast Master olmalı benden sanırım :P
Bende aynı sizin gibiyim. Kışın apartmandakilerin ayakkabılarını kaçırıyor diye evcil sokak kedimi apartmana almamı yasaklamışlardı ama ben onlara çok kızıp almaya devam etmiştim. Ne güzel günlerdi ama:)

Çevrimdışı diana

• 513
  • Rom: 16
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 23 Ekim 2009, 18:29:23 »
Galiba bir aralar bir civcivim vardı.Ama artık yaşamıyor.Zaten yaşasaydı bir mucize olurdu.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 30 Ağustos 2010, 21:37:33 »
Şimdi, olay şöyle oldu. En başta Bebiş adında bir kuşum ve altı- yedi tane japon balığım vardı.Kuşu çok severdim. Babamın kafasına konup poz verirdi fotoğraflara. Sonra öldü, soğukta kalıp üşütmüş. Apartmanımızın  bahçesinde yatar rahmetli.Sonra Japon balıklarımın hepsi zehirlenip öldüler.Onlara fazla üzülmedim. Şimdi neredeler bilmiyorum.

Vee elimde en uzun yaşamayı başaran - ki hala hayattadır- evcil hayvanım, kedim Mavi'dir.

http://img822.imageshack.us/i/dscn3759e.jpg/

http://img705.imageshack.us/i/dscn3762.jpg/

http://img829.imageshack.us/i/dscn4077.jpg/

Kendisi yazılarımın ilk editörü ve yüzyılın en donuk evcil hayvanıdır. Beş yıldır "Gel!" komutunu belleyememiştir. Ev halkı arasında "Hamidiye Düşesi" lakabıyla da tanınır. Suyunu buzsuz içmez, balığını tuzsuz, limonsuz yemez. Yine de severim kendisini.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 07 Eylül 2010, 18:20:23 »
Şuana kadar annemin eve tek kabul ettiği hayvan kaplumbağdır.
4 yıldır bizimleler.(Annemin diyişiyle dana kadar oldular :P) Adları da kemallettin, safiye ;D

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Deadman107

• **
  • 347
  • Rom: 3
  • ---AmOrTeNtİa---
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 07 Eylül 2010, 20:17:57 »
Ölünce insan akrabası ölmüş gibi oluyor o yüzden beslemiyoruz artık.
Yedi yıldır artık kendisine 'kardeşim' dediğim muhabbet kuşum ölünce bir daha evcil hayvan beslememeye karar verdim.Öldüğünde üç gün ne ders çalışabilmiş ne de okula gidebilmiştim. Aramızda çok güçlü bir bağ vardı. Artık insanların hemen hemen hepsinde görmediğim duyguların çoğunu onda görmüştüm.
 Eh buraya yazdıklarım size gülünç gelebilir. Kızmıyorum, yaşamamış olsaydım bana da öyle gelirdi heralde. Ama öyle...
Güneş doğacak, açacak çiçek...

Çevrimdışı jacobnessie

• **
  • 56
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 14 Eylül 2010, 18:27:07 »
Evimiz mübarek hayvanat bahçesi :D Köpeğim , kuşum , kedim , kaplunbağam ve balıklarım var.Ve hepsi aynı evin içinde.Oldukçada güzel anlaşıyorlar.Apartmanda oturan bir insan olarak baya tepki alıyorum ama o masum hayvanları sokağa atamam ya ! :D ^^ En kısa zamanda resimlerini koyarım :)

Love of mine, some day you will die 
But I'll be close behind
I'll follow you into the dark 

No blinding light or tunnels to gates of white
Just our hands clasped so tight
Waiting for the hint of a spark 

I Will Follow You Into The Dark. <3

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 18 Eylül 2010, 09:44:21 »
Bir mavişe sahibiz ama sanırım kuşun piskolojisi bozuk kafesten kaçma ve kafasını çıkartma girişimin de.......
....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 24 Kasım 2010, 12:21:34 »
Tosunlar firarda.. Evet üretim alanında beslediğimiz has kangal köpeğimizin yavruları sonunda gözlerini açtı bunlar da fotoğrafları buyrun :)

Çevrimdışı nuterlinesq

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 24 Kasım 2010, 13:01:32 »
Önceden ev hayvanat bahçesi gibiydi; kaplumbağa, balık, papağan, muhabbet falan anlaşıyorduk öyle.  Cheesy Dörtlüden ilk püsküllü gitti. Balığım... :hıö :blink
Ardından papağanım hastalıktan dolayı gitti. *-* (çok severdim yahu ben Efe'yi <3)

Şimdi kaplumbağam Bay Tintin ve muhabbetimiz boncukla mutlu medsude geçiniyoruz. *-*
(ne yazık ki prense dönüşmedi  :D )

---javascript:void(0);

Yanında ki kafeste kuzenimin kanaryası var.  ;D Bir kaç günlüğüne ona da biz bakıyoruz. Ama iyi anlaştılar ya.  :D

Çevrimdışı melek

• *
  • 19
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 12 Mart 2011, 16:21:04 »
Allahım o ne şekerlik.O köpeği yerim bennnn çok tatlı o harika bişey ya bayılıyorum köpeklere zaten çok güzellll bende istiyorum köpekkk =(

Ben hayvan beslemem,uğraşılmaz onların derdiyle.
bende eskiden böyle düşünürdüm.ama annemler bana köpek aldıklarında tüm fikrim değişti.hatta kendim isteyerek ilgilendim.
Çocuk olsam yeniden...bir tek düştüğüm için acısa içim..
Ve kalbim,çok koştuğum için çarpsa sadece...