Kayıt Ol

3.Kitap Künye

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
3.Kitap Künye
« : 14 Ocak 2008, 13:37:49 »
Metinler tamamen tarafımdan www.shurtugal.com adresli siteden çevirilmiştir...

=>3.Kitap Ne Zaman Çıkıyor?

23 Eylül 2008 tarihinde.

=> 3.Kitabın adı ne olacak?

İsmi E ile başlayacak ve altı haffli olacak. Birçok dedikoduda Empire denilse de bu kesin değil.

=> Bizi Eldest'ten daha kalın bir kitap mı bekliyor?

Muhtemelen. Birçok olay, karakter ve sonlar... Eğer hepsini kısa bir hikaye gibi toparlamayı düşünüyorsanız, bu büyük bir hata olur.

=> Kitabın kapağı nasıl olacak?

Christopher Paolini, bizzat kendisi kitabın kapağının son ejderhaya hitaben yeşil olacağını doğruladı. Kapağı, ilk iki kitapta olduğu gibi John Jude Palencar tasarlıyor.

Tüm bu bilgilere rağmen biz hala son ejderhanın sahibini bilmiyoruz ve öyle görünüyor ki, kitap çıkana kadar da bilemeyeceğiz..

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı nymph

• 412
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
Ynt: 3.Kitap Künye
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2008, 13:47:10 »
oooo daha çok varmış yaa :'( kim beklicek ki  :-\ eldessten kalın olcaksa ansiklopedi gibi bişi bekliyo bizi o zmn  ;D nese paylaşım için saol kankacım  :D
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2008, 13:52:54 »
Ne demek efem... Sanırım bu bölümde baya bir katkım bulunacak.. Çok güzel bir sitede hoş bölümler var... Elimden geldiğince hepsini sunacağım 8)

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı LuthienAda

• **
  • 145
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ocak 2008, 18:27:07 »
oooo çıkmasına daha çok varmış yahhh  :'(

ay süper yah ne güzel kalın olcak kitap oku oku bitmez ;D
Yanlızlık
                    Hayatın
                                      Bir
                                              Parçasıdır......

eragon

« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2008, 17:14:00 »
ya keşke bu miras bittikten sonra eregonun olduğu başka bir seri çıkarsa...

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Ağustos 2008, 20:28:29 »
valla çok harika ben tam bi kitap delisi olduğumdan benim için kalınlığı önem taşımıo eldesti 2 günde bitirmiştim  nese
ama senin dediğin gibi seri bittikten sora devam ederlerse eğer tadı kaçar yani öe diyim :D sabırsızlıkla bekliorum :D
You can win thousand fights, but you can only lose one!