Kayıt Ol

Yeşil Ejderha'nın sürücüsü kim olacak?

Çevrimdışı Ectoras

• **
  • 167
  • Rom: 1
  • Düşsever...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeşil Ejderha'nın sürücüsü kim olacak?
« Yanıtla #45 : 11 Mart 2010, 19:16:04 »
1 arya 2 roran 3 daha önce görmediğimiz yeni bir karekter olabilir eğer orik olursa bu saçmalığın daniskası olur bi kerem cüceler ne ejderhaları nede onlara binmeyi seviyor nitekim oriğin kendisi söylemişti...
İnanma, ceketim inanma
Kuşların söylediklerine;
Benim mahrem-i esrarım sensin.

İnanma, kuşlar bu yalanı
Her bahar söyler.
İnanma ceketim, inanma!

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 18 Şubat 2011, 18:25:05 »
Roran'a karşı bi soğukluğum var, tamam adam örgütlüyor herkesi, lider, devrimci çok hoş falan ama hep Eragon'un ondan daha üstün olmasını istedim nedense.
O nedenle de onun süvari olması Eragonla onu eşit kılar.
Eh, bu da beni seriden soğutmaz mı, soğutur.
Açıkçası ben yeni bir karaktere daha sıcak bakıyorum. Aklıma gelen hiçbir karakter süvari olmak için uygun değil bence. Belki Arya.
Çok klişe bunlar ama. Paolini bizi çok şaşırtmalı bu son kitapta.
Tabii eğer çıkarsa kitap.
Bu arada neredeyse 1 yıldır konuya yorum yapılmamış. Ahh ben.. Ahh Paolini ;D

Çevrimdışı knowledge

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 24 Haziran 2011, 02:24:42 »
arkadaşlar yapmayın Allah aşkına Orik'in Süvari olma ihitmali 0 ın altında 100 çünkü kitabı okurken dikkat ettiyseniz eğer Ejderhalarla Anlaşma yapılırken Cüceler o anlaşmaların dışında bırakıldı dolayısıyla ejderhalar ve süvariler arasındaki sihir ve bağ cüceleri etkilemiyor..

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 24 Haziran 2011, 03:42:39 »
cüce - ejderha düşmanlığı.

Spoiler: Göster
Ejderhaların cüceleri hoyratca katletmesi ve yaşanan savaşları orik anlatmıştı. Sadece elf ve insanlar süvari olabiliyor. Garip varsayımlarda bulunuyorsunuz.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Stenr Reïsa

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 11 Şubat 2012, 18:58:58 »
1 arya 2 roran 3 daha önce görmediğimiz yeni bir karekter olabilir eğer orik olursa bu saçmalığın daniskası olur bi kerem cüceler ne ejderhaları nede onlara binmeyi seviyor nitekim oriğin kendisi söylemişti...
1 CP öneml karakterlerden birinin öleceğini söyluyor CPnin etkilemesi için bu karakter Arya olmak zorunda (aynı zamana Eragonun alagaesiayı terk etmesini sağlayabilecek tek şey bu)
 ölü bir shurtugal işimize yaramaz 2 Roran olamaz çünkü fani birine aşık oldu ejderha süvarisi olması onun için bir lanettir 3 başka birisinin çıkması hiç kimseyi şaşırtmaz ve kitabın odağı Eragon yerine öbür süvariye döner elva jörmundur veya nasuada olması muhtemel diye düşünüyorum.
Bu söylediklerim malesef kesine yakın

Çevrimdışı Özgür Ruh

• *
  • 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 11 Şubat 2012, 19:00:45 »
Ben yabancı sitelerden spoiler'ımı aldım :3

Spoiler: Göster
Arya'ymış. Bekliyorduk zaten.

Çevrimdışı burakyalcin

• *
  • 21
  • Rom: -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 29 Şubat 2012, 17:01:14 »
Ben aryanın olmasını istiyorum zaten herkesin dediği gibi eragon aryayı seviyo daha iyi olur birde bir şey hakkında dikatinizi çekerim eldeste herhalde murthag sapiharıyı istiyor cunku o son kızejderha ve murtagh son yumurtanın erkek olduğunu soyledi yani eger arya süvari olursa yeşil ejderha erkek oldugu icin saphira onla beraber olur ve bu durumda aryayla eragon daha yakınlasır

herkes süvarinin roran nasuada arya gibi kişiler olmasını istiyor bence en mantıklı kişi arya çünkü gözleri ve büyüsü yeşil ve murtagh ve eragon eldeste savaşırken saphira son kadın ejderha olduğu icin istiyorladı ve murtagh son ejderha yumurtasının erkek olduğunu soledi eger arya yeşil ejderha süvarisi olursa eragon onu seviyo ve saphira ve yeşil ejderha türlerini devam ettirmek icin beraber olacaklar ve aryayla eragon daha yakınlaşmış olur

Çevrimdışı isa

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 14 Mart 2012, 20:34:25 »
bence de arya ejderha süvarisi olsun hem yumurta yeşil hem de aryanın gözleri yeşil ikisi birbirine uyar.

Çevrimdışı altaysenturk

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 29 Mart 2012, 16:27:09 »
Orick olamaz çünkü ejderhalarla yapılan anlaşma büyüsünü sadece elflerle insanlar yaptı :D

Çevrimdışı Alalea

• *
  • 10
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 13 Mayıs 2012, 20:05:25 »
Arya oluyomus. Fírnen (pronounced "Feer-nin") was a male Dragon, bonded to the Elf Queen Arya
๑۞۩Atra éstérn ono téldùín۩۞๑