Kayıt Ol

En Sevdiğiniz Çizgi Film Hangisi?

malkavian

En Sevdiğiniz Çizgi Film Hangisi?
« : 13 Eylül 2009, 13:11:14 »
Evet arkadaşlar hepimiz küçüklüğümüzde çizgi film izlerdik sanırım. Peki en sevdiğiniz hangisi idi?

Benim hayranı olduğum her bölümünü kaçırmadan izlediğim Darkwing Duck. Şu replikleri hala aklımda: ' Ben geceleri ayağınıza yapışan sakızım...'
Soundtrack: 'Lets get dangerous'

Bir de topun hiç yuvarlak kalmadığı, kalelerin dünyanın küre olduğunu kanıtlarcasına koşuldukça göründüğü, Kaleci Vakabayashi nin direklere basarak zıplayıp kurtarışları ile çocukluğumun vazgeçilmez çizgi filmi Tsubasa

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Sevdiğiniz Çizgi Film Hangisi?
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2009, 17:47:21 »
Jetgiller en sevdiğim çizgi filmdi.Özellikle de o konuşan robot hizmetçi.Ah ah ne günlerdi :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2009, 17:53:10 »
Küçüklüğümüzde çizgi film izlerdik doğru. Yalnız şöyle bir sorun var ki, ben 29 yaşındayım ama hala çizgi-film izliyorum :) Ne olacak benim bu halim bilmiyorum doğrusu.

Benim en sevdiğim çizgi film, yaşıma uygun olarak, He-man'di. Ondan sonra da Voltran'ı, Bay Meraklı'yı, Pembe Panteri ve son olarak da Darkwing Duck'ı severdim, sevmekteyim, hala seviyorum :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2009, 17:58:57 »

Genki diye bi çizgi film vardı bi çocuk trenlere bakıp kendini geliştirirdi boksör olma çabasındaydı. Taaa küçükten büyümüştü onu hatırlayan var mı acaba :)

resmi de  buldum:

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2009, 18:09:10 »
Where on Earth is Carmen Sandiego? adında bir çizgi film benim en sevdiğimdi... O zamanlar gerçekten eğlenceli bulduğum tek çizgi filmdi hatta. Asla Tom&Jerry insanı olmadım  ;D Ivy ve Zack adında iki gencin dünyayı dolaşarak ünlü hırsız Carmen Sandiego'yu aramasını anlatır. Her bölümde çaktırmadan izleyiciye bir şeyler öğretir; Timsahların max çene basınç gücü yada eifel kulesinin kaç ton olduğu gibi saçma sapan şeylerin yanı sıra nasıl timsahın çenesini zaptedersin ve eifel kulesi'nin bir ayağını kesseniz bile nasıl 3 ayağı üzerinde duracak şekilde dizayn edildiğine bile giriyordu. Yakalayamıyorlardı Carmen'i ve bu çok hoşuma gidiyordu... Öyle işte güzel şeyler bunlar  :P

Açılışı şöyle bir şeydi: http://www.youtube.com/watch?v=xzqqRYxtu9g

Çevrimdışı JeepeRs

• *
  • 37
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
    • Ben, Düşünürken!
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2009, 19:36:17 »
Çizgi film denilince, akla bir sürü film geliyor elbette ama hangi yaşta izlendiği de ayrı bir mesele.
Mesela ben küçükken pokemon'u çok severdim, hala da severim, hatta divxplannette arkadaşları örgütleyip altyazı çeviri grubu kurma niyetindeyim, bi vaktim olsun hele.

Ama şimdi Avatar'ı izledikten sonra, diyemem ki pokemon en sevdiğim artık. Aang ile öğrenmiş, katara ile annelik taslamoş, toph ile gögsü kabarmış, sokka ile hüzünlenmiş ve özellikle de iroh'u öz amcam gibi sevmiş olmak, ona verdiğim değerin göstergesidir.

İzleyin, izlettirin ve şunu hiç unutmayın.
"Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir."

Dovie'andi se tovya sagain.

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2009, 19:54:58 »
alttaki resimde imla hatası var :)

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2009, 20:00:44 »
Her zaman derim, buraya koyacağınız resminizi, resim deposu niteliğindeki sayısız siteden birine (imageshack-photobucket-vs) uploadlayın. (bir kere kendi öğüdüme uymadım ve kara kule başlığında çok komik şeyler oldu  ;D) Ancak bu vesile ile baktım neymiş cizgifilmlerizle.com denilen siteye ve oturup ağlayasım geldi; hellsingi veya afro samurai'i nasıl olur da çizgifilm kategorisine sokarsınız! rezillik...

Çevrimdışı hanne

• **
  • 326
  • Rom: 4
  • maybe one day...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2009, 20:02:07 »
Ben kesinlikle sünger bob ve bugs bunny hayranıyım  :lve halada vakit buldukça izlerim herkeze de izlemesini tavsiye ederim

....Sanki bir erik ağacına çıkmıştım da orada üzüm yiyordum  ama bahçe sahibi gelince cevizleri neden yediğimi sormuştu....

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2009, 20:48:41 »
Şöyle bir şey vardır bilmem bilir misiniz :P En farklı çizgi film Pembe Panter gibi gelirdi bana o zamanlar.

Spoiler: Göster

Ha bir de şu ilginç La Linea var, aralarda falan çıkardı. "Çizgi" film işte.

try again fail again fail better

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 07 Ekim 2009, 21:15:26 »
Şöyle bir şey vardır bilmem bilir misiniz :P En farklı çizgi film Pembe Panter gibi gelirdi bana o zamanlar.

Linea süperdir ya çocukluğumun unutulmaz karakteri. Konuşmadan sadece homurtularla anlatır bişeyler durur :) Bir de bunu Star TV ilk açıldığında (evet..evet Türkiye'nin ilk özel televizyonu o kadar yaşlıyız :) ) reklamlara girerken yada reklamdan çıkarken filan kullanıyodu.

Çevrimdışı Asfaloth

• **
  • 161
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2009, 22:18:47 »
Casper!!!!!!
I'm not bad. I'm just drawn that way

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2009, 14:15:25 »

Amras'la aynı şeyleri izliyomuşum demek ki :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

« Yanıtla #13 : 08 Ekim 2009, 15:00:31 »
ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wagh'nagl fhtagn

Peyton

« Yanıtla #14 : 08 Ekim 2009, 16:15:26 »
Ah insanlar ne kadar büyüseler de, çizgifilmlerden vazgeçemiyorlar ;D Ayırt edemeyeceğim, yok onu yazdım bunu yazmadım demeden bir isim veremeyeceğim için, ilk beşimi sayıyorum size ;D

1. Johnny Bravo

2. Spongebob Squarepants (Alttaki en sevdiğim avatarı :D )

3.Cedric

4.Sylvester (Sadece Sylvester, Tweety dışarıda kalıyor :D)

5. Heathcliff

Anime, Manga vb dizileri bunun dışında tuttum. Ayrıca The Simpsons ve South Park benim için çok başkalar, onlar çizgifim kategorisinde olmayacak kadar iyiler bence :)