Kayıt Ol

En Güçlü 10 Anime karakteri

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
En Güçlü 10 Anime karakteri
« : 15 Ekim 2009, 01:04:06 »
http://ranking.goo.ne.jp/ranking/026/strongest_character/ : ilgili anket 10.000 anime/manga hayranı tarafından doldurulmuş ve yüzlerce karakterin arasından belli bir top10 oluşmuş ( Haruhi 16. olmuş sadece  :'( ) Büyük kısmını küçüklüğünüzün çizgifilmlerinden (!) biliyorsunuz... Arele en sempatiği sanırım Luffy'yi saymazsak. Kenshiro her zaman için en cool anime karakteri olarak kalacak benim için  :hug

İşte liste:

1. Goku (Dragonball)
Spoiler: Göster

2. Doraemon (Doraemon)

3. Arale Norimaki (Dr. Slump)

4. Kenshiro (Hokuto no Ken - Fist of the North Star)

5. Kankichi Ryoutsu (Kochikame)

6. Atom (Tetsuwan Atom)

7. Gohan (Dragonball)

8. Duke Togo (Golgo 13)

9. Monkey D. Luffy (One Piece)

10. Suguru Kinniku (Kinniku Man)

Kendimce bir liste yapmaya çalışmıştım başta. Ancak sonra farkettim ki bu liste doğru yahu... itiraz etmek gerçekten çok güç. Bunların 8'i Doomsday'i bile devirir (*Doomsday sadece zaman makinesi ile ısıl dengenin sağlandığı ve entropinin sonsuz olduğu evrenin sonuna yollanarak durdurulabilmiş bir DC universe karakteridir) ;D İşte başlığın amacı: Sizce bu listede başka kimler olmalıydı, sıralamada haksızlık görüyor musunuz? (örneğin bana göre Haruhi Suzumiya 1. olmalı ^^)

Çizgi & Anime'nin 100. başlığı hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: En Güçlü 10 Anime karakteri
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2010, 13:06:55 »
ya konuyu canlandırıyo olabilirim ama bence birazcık haksızlık olmuş gibime geldi. ben aslında bunların hiçbirini izlemedim :D ama bilmmiyorum narutodaki karakterler bunların bazılarından daha güçlü olabilir bence.. yani sadece benim düşüncem bu =) örneğin sasuke, orochimaru, naruto, pain vs. olabilirdi.. ama eğer gerçek güç, yani kas gücü falan diyosanız sakura veya tsunade derdim ben :D bilmiyorum valla. bunları hayatımda ilk defa gördüğüm için :D
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2010, 16:20:05 »
Buradaki güç ile ilgili sıkıntı listedekilerin ölümden geri dönmeleri ile alakalı. Liste yapıldığında bir Luffy eksikti oda tamamlandı geçenlerde :D Bence One Piece'i izlemeye başla, Naruto'yu sevipte onu sevemeyen pek insan tanımadım.
Bu liste tam anlamı ile ölümsüz. En büyük kabusu yaşatırlar peşinize takılırlarsa.
http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2010, 16:43:59 »
Luffy yerine Ussop olmalıydı bence. Sonuçta adam 10 tonluk çekiçle dağıtıyor ortalığı =)

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2010, 17:33:29 »
Alıntı
Buradaki güç ile ilgili sıkıntı listedekilerin ölümden geri dönmeleri ile alakalı

narutoda da bayaa bi ölümden dönen vardı :D söyliyim dedim :D
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2010, 15:52:50 »
Demek ki neymiş?

Dragonball karakterleri havada karada döver. :P

Ayrıca Nihbrin sanırım bir yanlışlık yapmışsın. 7. Gohan (Dragonball) demişsin fakat verdiğin resimdeki karakter benim favori adam Vegeta. Umarım 7. olan odur. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2010, 18:10:35 »
:D :D dragonball ı izlemediğim için birşey diyemiycem. :D ama ben hala naruto karakterinin de olması gerektiğini savunuyorum :D

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2010, 15:01:00 »
Ölümden dönmeyle ile alakalıysa 1 numaranın Goku'da olması çok mantıklı ;D.  2 tane Dragonball karakterini aynı listede görmek beni çokmutlu etti ^^.

Not: magicalbronze söylemiş ama değiştirilmemiş, Gohan'ın resminde yer alan kiş yine Dragonball karakteri Vegeta'ydı(bilmeyenler için). Resmi değiştirip Gohan'ın resmini koyuyorum :).

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2016, 23:58:29 »
Yıllar sonra şu listeyi hortlatmanın ve en başa One-Punch Man'dan Saitama reyizi koymanın vakti geldi sanırım...
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı maviadige

• **
  • 161
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2016, 12:38:42 »
Madara ve İtachi diyorum ya. Madara'daki zihniyet ve güç çok değişik. Animede Madara ve İtachi güç olarak farklı boyuttaydı. :) Üstte sayılan bazı karakterleri tanımasam da Luffy'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum saydıklarımın. Güç bile göreceli kavram sonuçta. Ulquiorra da çok donanımlı bir karakterdi. İchigo için harcanmasına çok üzülmüştüm.
Yakından bakarsan güzelleşecek.
Uzun süre bakarsan sevimli olacak.
Sen de aynısın...

-School 2013-

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2016, 13:14:12 »
Dragon Ball Super serisini düşününce liste altüst oluyor aslında... Whis, Beerus bunların 6. evren tipleri, bunların bilmediğimiz diğer evren tipleri, diğer evrendeki karakterler (Uzar gider) Goku'dan daha güçlü. E tabi Goku sonunda en güçlü olacaktır herhalde orası ayrı mesele :D Her ne kadar animenin işleyişinden* nefret etsem de Goku candır, diğerleri patlicandır. (Tabi Saitama'nın eline de su dökemez şu an için, orası da ayrı mesele :D )

*(eğer dövüş varsa 20 dakikanın 5 dakikası konuşma 5 dakikası "vaaaahaaaa" diyerekten Kİ yükseltme ve güçlenme sonraki 5 dakikası "evet güçlendin ama dur ben daha güçlüyüm" diyerek geyik yapma, ve kalırsa 2 dakika yumruk atmadan ibaret. Z serisine dert yanardım yavaş ilerliyor diye de Super serisi daha beter yahu.)

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2016, 23:46:36 »
ya konuyu canlandırıyo olabilirim ama bence birazcık haksızlık olmuş gibime geldi. ben aslında bunların hiçbirini izlemedim :D ama bilmmiyorum narutodaki karakterler bunların bazılarından daha güçlü olabilir bence.. yani sadece benim düşüncem bu =) örneğin sasuke, orochimaru, naruto, pain vs. olabilirdi.. ama eğer gerçek güç, yani kas gücü falan diyosanız sakura veya tsunade derdim ben :D bilmiyorum valla. bunları hayatımda ilk defa gördüğüm için :D

Ben de Naruto'dakiler daha güçlü biliyorum.