Kayıt Ol

Fringe

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Fringe
« Yanıtla #45 : 30 Kasım 2011, 18:18:19 »
 Çok güzel üç sezonun ardından bu yıl biraz hayal kırıklığına uğradım. Fakat toparlayacaklarını umarak izlemeye devam ediyorum.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 17 Şubat 2012, 00:17:21 »
Dördüncü sezon yalpalayarak başlasa da, sezon arası final akıbeti hiç beklemediğim kadar kötü olsa da, son birkaç bölüm yine toparlamayı ve gönlümüzü geri kazanmayı başarmıştır.

Üçüncü sezondan sonra özellikle izleyici kitlesi yeni sezona devam etme çığlıkları, imza kampanyaları derken bir şekilde kanal yönetimine seslerini duyurdular ve dizinin dördüncü sezon onayı almasını sağladılar. Fakat bu sezon böyle bir mucize olacağını sanmıyorum, büyük ihtimalle izleyeceğimiz son sezon olacak. Mayıs ayına kadar kesin karar açıklanırmış. Tek korkum, dizinin sonunu bağlayamayacakları bir anda dizinin iptalini senaristlere açıklamaları ve sonu hüsran olan caanım yarım kalmış diziler arasına katılmaları…

Ayrıca 24 Şubat 2012 tarihli 14. Bölümün yayınlanan teaserında bize cevapları verecek ve sonun başlangıcını yapacaktır. Yani öyle umuyorum. Efsane bir sonla bitmesi tek dileğim. Tabi biraz da mantıklı bir sonla. Dine, kadere, kısmete bağlarlarsa selamlarımı yollarım kendilerine.

Yeni sezon olmayacaksa da “Ulan Fringe diye bir dizi vardı zamanında, dört sezonluk böyle süper bir bilimkurguydu. Ne diziydi hem de... Canım çekti bak, en kısa zamanda baştan izleyeyim şunu,” dememize sebebiyet veren finalle veda etsinler bize. Lütfen!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 27 Nisan 2012, 13:25:39 »
Nihayet beklenen açıklama yapıldı! Fringe 13. bölümlük 5. ve final sezonuyla geliyor. "Yuppii!!!" diyorum son birkaç dakikadır!

http://www.facebook.com/notes/fringe/fringe-will-return-for-a-fifth-and-final-chapter/10150778173629271

Önümüzdeki sezon bölüm sayısı ve final belirginliği nedeniyle her bölümün birer efsane haline dönüşmesini bekliyorum sayın yapımcılar, senaristler, yönetmenler ve emek veren herkes!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 27 Nisan 2012, 17:03:44 »
 Bu habere ben de çok sevindim. Severek izlediğim bir dizinin yarım bırakılmasından ya da işlerin iyice sarpa sarmasından korkuyordum.

Spoiler: Göster
Anlaşılan olayları daha çok dikkat çekici ve gizemli olan "Observers" lar üzerinden devam ettirecekler. Bu da  umut verici.

Çevrimdışı Danger_Mouse

• *
  • 14
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 10 Mayıs 2012, 23:26:31 »
5. sezon onayını aldı sonunda :D valla dizi iptal edilecek diye cok korkuyordum.

Çevrimdışı beerold

• **
  • 173
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 19 Kasım 2012, 03:08:10 »
Son sezonu izlemeye başladım. Dikkatimi çeken bir konu var.

Son bölümleri izlemeyenler okumasın lütfen.

Dizi gittikçe Matrix filminden esinlenmelerle doldu sanki. Sonunda kurtarıcı Peter de kendini feda etmek zorunda kalacak sanırım.

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 16 Aralık 2012, 18:27:34 »
Walter Bishop  en sevdiğim karakterdir. İlk sezonu bitirdim ama ikincisine başlamak kısmet olmadı. Diziyi izledikten sonra hep Arka Sokakları düşünüyorum. Sonra tekrar düşünüyorum, bir daha düşünüyorum, düşünüyorum...
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı maviuçurtma

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 26 Nisan 2013, 21:43:54 »
İzlenmeye değer bir dizi olduğunu düşünüyorum. Dizi gerekse her bölümde kendi alfabesiyle verdiği mesajlar gerekse olay örgüsü açısından iyi bir diziydi. Sezon sezon konular işlendi ve bence güzel bir şekilde birbirine bağlandı. Walter Bishop adlı karakterin bana kattıkları oldu diyebilirim. Dizinin tümüne bakacak olursak arada durgun bölümler duraksamalar olsa da küçücük de olsa heyecanı yaşatmayı başarmış bir dizidir bana göre. Keyifle izlerdim.

Bana para çevirme sevdası kazandıran dizidir. Dizideki, izleyenler bilir, para çevirme sahnesi oldukça hoşuma gitmişti.
Ve değişmişti hayat...

Çevrimdışı aynalasya

• *
  • 26
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Sihir Başlasın.
« Yanıtla #53 : 29 Nisan 2013, 01:04:13 »
Arkadaşımın çıldıra çıldıra izlediği bi diziydi. Çıldırmak derken günde 10 bölümden bahsediyoruz. (Okul ve dershanenin olduğu bir gün tabi bu. Yemeyi içmeyi kesmişti.) Ben de başladım bakalım 3.16daydım en son. Ama uzun zamandır sarmıyor. Benim için sıkıcı oldu bile denebilir. Yine başlasam sarar belki ama bilemiyorum. Şey ya dur of of spoiler şeedeyim.
Olive'in (Evet küçük oliviadan bahsediyoruz.) bir anda diğer evrene geçip Walternatifle konuştuğu nolur beni dövmesine izin verme dediği bölüm diyorum muhteşemdi diyorum. :O Kaç kez izledim o geçiş sahnelerini saymadım. (muhtemelen 2) Daha fazla şaşırtamayacağını düşünüyorum. :P
Team Supernatural
Doctor Who.. :H

Benimki kaç santim öğrendim: http://bit.ly/gZ9NVS, seninki kaç santim ?