Kayıt Ol

Dedektif Kurukafa

Çevrimdışı katie_lynn

• *
  • 17
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • TheShadow101-Profilim
Ynt: Dedektif Kurukafa 5 Ölümcül Sarmal
« Yanıtla #15 : 15 Ağustos 2011, 20:34:13 »
6. kitabı çok uzun zamandır bekliyorum böyle yavaş çıkarsa bu kitap iflas etmeye başlar Derek Landy.

Aslında sorun Derek'te değil, Artemis'te farkındaysanız çeviren değişte ve 5. kitap çok bayıcı geldi bana eğer bir daha değiştiyse epey bir bekleyeceğiz :(
"The Sun That Unlocks The Heaven, The Moon That Eclipse The Night"
<3 Black Sun & White Moon <3

Ynt: Dedektif Kurukafa
« Yanıtla #16 : 16 Ağustos 2011, 09:36:53 »
Ben 6. kitabı bekliyorum ve bayılıyorum bu seriye.(Unutulmuş Diyarlar kadar değil. :D)
Bay Fantastik Okur

Çevrimdışı rosaliena

• *
  • 2
  • Skullduggery Pleasant
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Ekim 2011, 19:45:00 »
Bu seriye aşığım. Gerçekten,kitabın içeriğine olsun üslubuna olsun bayılıyorum. Şuan 7. kitabı okuyorum ve sadece 100 sayfam kaldı. En sevdiğim serilerdendir kendileri. Buradan Derek Landy'e selamlar. :=)

Çevrimdışı Demigod

• **
  • 253
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 09 Ekim 2011, 20:04:53 »
Şimdi ben gidiyorum D&R'a. Görüyorum bu kitabı. Böyle alacağım alamıyorum. Yani bir kitabın kapağı beni bu kadar rahatsız edemez. Çok seveni de var ama hala büyük bir önyargıyla kitabı okumayı reddediyorum nedense :D
“Bu basit ama anlatması pek de kolay olmayan bir hikaye. Tıpkı bir masal gibi. Masallarda ne kadar hüzün varsa o kadar hüzünlü ve en az masallardaki kadar çoşkulu bir hikaye.”
-La vita è bella

Çevrimdışı simghe

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2011, 21:09:59 »
bence de harika bir kitap. ben ilk gördüğüm de bu ne be çocuk kitabı gibi demiştim istemeye istemeye arkadaşımın zoruyla başladım ama sonra elimden bırakamadım 1 hafta içinde 4 kitabıda bitirdim. 5 çıktı onuda bitirdim. 6.yı merakla bekliyorum. Ablam benimle hala dalga geçiyor o ayrı :D
Trust Me. I'm A Doctor.

Çevrimdışı egolastik

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 26 Aralık 2011, 13:36:47 »
ben bu kitabı ilk okumaya başlayanlardanım. sadece bu son kitabını bulamadığım için okuyamadım.

Çevrimdışı askgulduuf

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Ocak 2012, 13:38:21 »
Güzel kitaplar.. Hepsi olmasa da ilkini okumuştum.. :D

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Eylül 2012, 15:25:43 »
Ben bu seriye hastayım insanın canını tasvirlerle sıkmıyor 6. kitabını okudum acaba 7. çıkar mı? Bir bilgi edinemedim.

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 21 Ekim 2012, 12:43:42 »
15 Tatilde alacağım para biriktiriyorum. Seriyi bir arkadaşım tavsiye etmişti ne zaman seriyi bir kitapçıda görsem, alıp kimse görmeden okşuyorum tüm kitapları... Offf olmaz olsun öğrenci fakirliği.
Azrail yorulma kanka intihar edicem...