Kayıt Ol

Günebakan Üçlemesi

Çevrimdışı brisingr

 • ***
 • 655
 • Rom: 5
  • Profili Görüntüle
Günebakan Üçlemesi
« : 25 Mayıs 2010, 19:12:55 »
  

  
  

   KİTAP I: SİYAH NEFES

   Masal gibi bir aşk masallar diyarında Günebakan Üçlemesi'nin ilk kitabı Siyah Nefes'i okuyunca, bir lanetin kasabaya çöküşüne satır satır inanacaksınız! Bir gülle bir gelinciğin aşkından lanetli kasabaya yolu düşen Nil ve karşısına çıkan garipliklerle dolu dünya. Nil'i lanetin sonu olarak görüp ona bakarak umutlananlar ve dert çıkarmaktan başka hiçbir işe yaramayacağını söyleyenler Bilgin'in emriyle Fimes'in koruması altındayken karşı taraftan Kayra'ya âşık olan Nil... Yeşil gözleri dışında hiçbir canlılık belirtisi göstermeyen Aneko'nun defalarca ölümden kurtardığı Nil arkadaşlarını siyah gülün lanetinden kurtarmak için her gün ayrı bir macerayla kafası karışan, Günebakan Nil ve Nil'in yanından bir an olsun ayrılmak istemeyen, sihriyle etkileyici Kayra! Aşkın kendisi bir sihirken, zaman, mekân, gerçek ve olağanüstü arasında sınır tanır mı? Nil, Kayra'nın aşkıyla kasabayı üzerine çöken lanetten kurtarabilir mi?

   Yazar: Gülşah Elikbank
   Yayınevi: Sepya Yayınları
   Sayfa Sayısı: 496

Çevrimdışı Berre

 • ****
 • 1340
 • Rom: 34
 • Güle güle fermuar!
  • Profili Görüntüle
"Mavi Dağ" Çıktı!
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2011, 18:50:37 »

Fantastik kurgu seven okurların Siyah Nefes adlı kitabıyla tanıyıp sevdiği Gülşah Elikbank’tan Günebakan Üçlemesi’nin ikinci kitabı Mavi Dağ ile devam ediyor!

Lanetin çöktüğü kasabadan gerçek hayata “düşen” Nil ve Kayra’nın aşkı Mavi Dağ’a giden yolda Günebakan Nil’in arkadaşlarını koruyacak mı dersiniz?

Peki, Supay’ın aldığı herkesi geri getirmenin bir yolunu bulmak zorunda olarak çıktıkları yolculukta herkesin yeteneğini çalan Nil’in ne yapabileceğini okumaya hazır mısınız?

Siyah Nefes’le sevdiğiniz tüm karakterlerin yepyeni macerasına, Mavi Dağ’a doğru yola çıktınız bile…

Alıntı
Ama unutmayın: Keyifli bir yolculuk olacağına dair söz vermedik!

Her satırını Kayra ve Nil’in aşkıyla okuyacağınız romanın sayfalarını gerilerek çevireceksiniz…

Sepya Yayıncılık‘tan çıkan ve Nursel Calap‘ın editörlüğünü üstlendiği kitabın tanıtım ve künye bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.


Kayıp Rıhtım Arşiv Forum

"Mavi Dağ" Çıktı!
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2011, 18:50:37 »