Kayıt Ol

Anket

Sizce hangi oyun daha güzel?

Pes
20 (58.8%)
Fifa
14 (41.2%)

Toplam Oy Verenler: 32

Pes mi Fifa mı?

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pes mi Fifa mı?
« Yanıtla #15 : 14 Eylül 2012, 12:09:48 »
Yurt dışında oynamadığın için Pes çok yaygın olduğunu düşünüyorsun fakat aksine tüm dünyada en çok satılan ve oynanan oyun Fifa'dır bunu böyle bilesin!!! Zaten Fifa'nın satış rakamları inanılmaz Pes yanına yaklaşamıyor bile.

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Eylül 2012, 20:44:29 »
Fifa'da ligler falan açısından çok gelişmiş, Pes'e göre. Ben de genelde Manager Modunda oynadığımdan dolayı Fifa'yı tercih ediyorum

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #17 : 28 Eylül 2012, 20:47:36 »
Anketi gördüm, yazayım bari. Benim tercihim de her zaman Fifa olmuştur. Çok nadir de olsa Pes de oynarım arada.

Çevrimdışı Thomasward

• **
  • 352
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Ekim 2012, 08:12:02 »
Anketi gördüm, yazayım bari. Benim tercihim de her zaman Fifa olmuştur. Çok nadir de olsa Pes de oynarım arada.

Her ne kadar Fifa seviyor olsamda yakınlarım Pes seviyor biz nasıl diretelimki :D onlara ?

''Kaan oğlum bırak fifa'yı bak burada pes vare gel bir el atalım.'' gibi enişte ile abi reğliklerine dayanılmıyor.

Cod'da yenersin ''Ben seni Pes'te görücem.Gel sen gel.''

Benzeri olaylar yaşadığım için Fifacı pek yok malesef.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Ekim 2012, 18:03:44 »
Bana Bana göre her türlü Pes. Fifa'yı bedava verseler bile almam. O derece.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı sirdede

• **
  • 111
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Ekim 2012, 21:38:36 »
Fifa 13 şu zamana kadar çıkmış en iyi futbol oyunu!.. yüksek çözünürlükte mükemmel bir futbol ortamı sunuyor. Tavsiyem en yakın elektronik marketten bir an önce fifa 13'e sahip olmalısınız!.. bu leziz ve inanılmaz ortamdan mahrum kalmanızı istemem!!!  

Çevrimdışı ülfet

• **
  • 184
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 14 Aralık 2012, 22:21:17 »
Kuzenlerim oynarken seyrediyordum. Nadir oynarım ama pes zor, fifa'da rahat rahat oynuyordum. Pes'te ya ben basıyorum geç anlıyor gibisinden pes yalanları uydurmak zorunda kalıyorum. Kesinlikle PES.
Azrail yorulma kanka intihar edicem...

Çevrimdışı ada sahilleri

• **
  • 53
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Şubat 2013, 22:57:38 »
Yapımcıların performansı sürekli değişiyor, biri diğerinden daha iyi demek için zaman belirtmek lazım. 2006'ya kadar Pes, eski adıyla "Winning Eleven" serisi Fifa'nın önünde değildi. 2006-2010 arası Pes'in ciddi bir üstünlüğü var ki bence bu Fifa'nın "alanımda tekim adamım" deyip işi savsaklamasından kaynaklanıyor. 2010 sonrasında 'bence' Fifa üstünlüğü ele geçirdi. Özellikle 2013 efsaneler arasına girecek türden. Bu oyunları uzun zamandır oynuyorsanız, "World Cup 2002" ve "Fifa 2005"in efsane oluşuna tanık olmuşsunuzdur. World Cup 2002'deki ateş çıkan topları kim unutabilir ki? Sahi, Rüştü, Hakan Şükür, Bülent Korkmaz, Yıldıray Baştürk'lü efsane kadroyu oynamayan var mı? Neyse konu çok dağıldı, 2013'ün de saydığım oyunlar gibi efsanelerin arasında ekleneceğini düşünüyorum. Kısaca:

1994-2005 Fifa
2005-2010 Pes
2010-...    Fifa
Çok sözler edildi onlara dair ve onlar için,
"zincirlerinden başka kaybedecek şeyleri yoktur" dendi.