Kayıt Ol

Harry Potter Haberleri

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melez Prens 2009'a atıldı!!!
« Yanıtla #1755 : 15 Ağustos 2008, 16:34:11 »
Yakında yağız Harry,böyle bıyıklı falan sırıtıcak posterlerden.Valla,söylemedi demeyin. :P
Bekler,izlerim.İşim ne zaten,hayatımız boyunca bekliyoruz yok dizi yok film. :P Ayrıca grev olayına da çok güldüm, :P HP yapımcılarına da laflar hazırladım,ama işte burda sölemicem. :P Sesim kısıldı,yeter ulan nedir bu endişeniz,izlenmeyecek diye mi korkarsınız anlamıyorum ki. :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Ynt: Melez Prens'ten Yeni Resimler
« Yanıtla #1756 : 15 Ağustos 2008, 17:19:03 »
Oooof,oof Bella o film var ya Harry,Voldemort boş hepsi,bir o senin o asayı tutuş şeklin hatrına izlerim o filmi. :P Ayrıca umudunu kaybeden herkes o resimle umutlanabilir bence,biraz,azıcık. :P

Ayrına yüzüne bir güzellik gelmiş,daha aklı başında bakışlar fırlatıyor işte kadın 1 yıl içinde toparladı kendini. :P Ahaha,valla moralimi düzelttin,keyfim yerine geldi. :P

@:Bu da bugünümü düzelten ikinci şey. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1757 : 15 Ağustos 2008, 17:20:20 »
http://www.petitionspot.com/petitions/harrypotter6

'Warner Bros Harry Potter ve Melez Prens'in orjinal  gösterim tarihi olan 21 Kasım'dan 17 Temmuz'a koymaya karar verdi.Ben ve bir çok fan hayalkırıklığına uğradık.Eğer sizde bu hayalkırıklığına uğrayanlardan biriyseniz,lütfen imzalayın!'

Diyor sitede,ilgilenenlere duyrulur.WB karar verdik,geri almayız da diyebilir ama belki de büyük bir tepki görürse kararını gözden geçirebilir.

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #1758 : 15 Ağustos 2008, 18:26:30 »
oha! çüş! deve ve her türlü hakaret  :P :hemk
nası yapabiliyorlar böle bişeyi ya 1 yıl ya tam 1 yıl!  :hemk
gitmicem ama banane be gitmicem işte izlemicem :P izliyoruzda noluyo gördük z.ankayı  :P :hemk
o arada bizmi çeksek acaba filmi kendi içimizde naapsak :P

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #1759 : 15 Ağustos 2008, 18:34:33 »
NE fark eder ki zaten berabt olucak,amainsan merak ediyor beyaz perdedeki halini,kötü olmuş.

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1760 : 15 Ağustos 2008, 18:46:04 »
http://www.petitionspot.com/petitions/harrypotter6

'Warner Bros Harry Potter ve Melez Prens'in orjinal  gösterim tarihi olan 21 Kasım'dan 17 Temmuz'a koymaya karar verdi.Ben ve bir çok fan hayalkırıklığına uğradık.Eğer sizde bu hayalkırıklığına uğrayanlardan biriyseniz,lütfen imzalayın!'

Diyor sitede,ilgilenenlere duyrulur.WB karar verdik,geri almayız da diyebilir ama belki de büyük bir tepki görürse kararını gözden geçirebilir.
Bu siteyi yazmak için girmiştim başlıpa tam da. Evet siz de yazın adınızı, mail adresinizi felam yazın yollayın. Şimdiden onbin küsür kişi katılmış durumda. Çok büyük bi sayıya ulaşırsa etkisi olabilir belki. Aman bi umut işte. Gerçi banane ya. :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1761 : 16 Ağustos 2008, 00:36:22 »
Ben izlemeyeceğim.  :)  Berbat olacağını bildiğim bir film için bir yıl daha beklemem.

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1762 : 16 Ağustos 2008, 01:01:38 »
Al buyur o zaman bunlar da devamı. :P

Bunlar da Entertainment Weekly dergisinin kapağı ve de içinden sayfalar.

edit: bu da dergideki resmin büyük hali.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1763 : 16 Ağustos 2008, 01:12:59 »
Ay o sahne kitabın başlarındanmış meğer,tahmin etmiştim zaten. :P Neyse ben şeyi iple çekiyordum.Narcissa peşinden koşan Bellatrix sonra Snape'in yanına gidişleri falan,kafamda canlanınca çok şirin geliyo. :P Sağol sen de Hesna,o ilk fotoda Harry'nin duruşu iyi gibi ama arkadaki evlere inanamadım,ohaohaoha siz bu musunuz lan? :P
Ayrıca bakan olursa diye;kimseciklere karma veremiyorum bir haftadır bi ilaç tedavisi,büyü falan olursa ilgileniniz lütfen. :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
Mutlu Yıllar Evanna!
« Yanıtla #1764 : 16 Ağustos 2008, 01:20:39 »

16 Ağustos 1991 doğumlu Evanna, bugün yeni yaşını kutluyor. HC ailesi olarak marjinal Luna'mıza mutlu yıllar diliyoruz!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mutlu Yıllar Evanna!
« Yanıtla #1765 : 16 Ağustos 2008, 01:28:15 »
Mutlu yıllar lan! :P Gereksiz diyaloglar yarattıkça favori Harry Potter karekterlerim arasından kalacaksın. :P Çok seviyorum ama be o laflarını. :D

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1766 : 16 Ağustos 2008, 13:17:33 »
Harry Potter ve Melez Prens filminin vizyona giriş tarihinin 8 ay sonrasına ertelenmesi tüm dünyada tepki yarattı. Los Angeles Times‘de yayımlanan bir habere göre,filmin ertelenmemesi için hayran baskıları gelmeye devam ediyor. Warner Bros. şirketinin başkanı Alan Horn hayranların sakinleştirilmesinin sorumluluğunun yapımcılarda olduğunu kabul etti ve ekledi:

“Filmlerden veya serilerden birine zarar verecek bir şey yapmayız. Hayranlarımızı seviyoruz.“

Bu ertelemeye bağlı olarak filmin İngiltere galası da iptal edildi. BBC’nin haberine göre Cinema & Television Benevolent Fund (Sinema ve Televizyon Yardımseverler Vakfı) bünyesinde yapılacak bir gala 1958′den beri ilk defa iptal ediliyor. Aynı haberde Warner Bros. şirketinin başkanı Alan Horn’un şu sözleri de yer alıyor:

“Filmi gördüm. Harika. Filmi Kasım ayında yayınlamaya kesinlikle hazır olacaktık.“

Sinema ve Televizyon Yardımseverler Vakfı başkanı Peter Hore’un da bu değişikliği büyük bir hayalkırıklığı olarak nitelendirdiğini belirtelim.

hpff'den Alıntıdır.

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
« Yanıtla #1767 : 16 Ağustos 2008, 13:47:46 »
iyi ki doğdun evanna ^^ senden başka luna rolüne bu kadar uyacak biri yoktur herhalde :D :P

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1768 : 16 Ağustos 2008, 14:48:14 »
döverim ben ki bunları nedemek 8 ay daha ertlemek canınamı susadın be..harbi dan böyle bıyıklı falan cıkıcak karşımıza böyle sacma sapan bi halde izliycez zaten adam gibi yapılmıyo filmler bide siz erteleyip durun aman cok güzel aferin w.b :hemk
she's back!!

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1769 : 16 Ağustos 2008, 14:48:52 »
Çok seviyorum ama be o laflarını. :D
ben de bendeee :D çok cici bu luaa :D iyiki doğdun evannaaa :D
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.