Kayıt Ol

Murtagh vs. Darth Vader

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Rom: 5
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
Murtagh vs. Darth Vader
« : 08 Kasım 2010, 15:58:03 »
Suvudu.com da bizim Murtagh ile Darth Vader'ı karşılaştırmışlar. Durumu tam anlayamasam da Darth Vader kazanıyor. Alagaesia.comda da haber olarak verilmiş.

İncelemek isteyenler için

Neden ki bu anlamsız yaradılış,
Yok olacaksa bir gün her yaratılmış?

Çevrimdışı Larien

• **
  • 133
  • Rom: 0
  • Söyle dost..
    • Profili Görüntüle
Ynt: Murtagh vs. Darth Vader
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2010, 16:34:21 »
Murtagh'ın yanında thorn olduğu için bu karşılaştırma pek adil sayılmaz aslında. ama her ne kadar murtagh güçlü bir savaşçı, ve aynı zamanda büyücü olsa bile, Darth Vader'ın da nasıl güçlü olduğunu çoğumuz biliyoruz :) (anakin'i anlatmama gerek yok sanırım :D).
ama murtagh vs eragon deseydin düşünmeden murtagh derdim :D
Why, the Past should ever be forgot?

Çevrimdışı Gedwesverdar

• **
  • 189
  • Rom: 5
  • Bestrafe Mich
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2010, 16:37:41 »
Ha evet. Hatırlıyorum da Eragon Murtagh'ı ancak 10 elf büyücü ile birlikte yenebilmişti. O da zar zor.
Neden ki bu anlamsız yaradılış,
Yok olacaksa bir gün her yaratılmış?

Çevrimdışı Larien

• **
  • 133
  • Söyle dost..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2010, 16:41:33 »
evet. bir de murtagh zar'roc'u eragonun elinden aldı o da ayrı bir sevdiğim olay.
yalnız az önce aklıma geldi, lightsaber'ın çeliği eritebilme, kesebilme gibi bir üstünlüğü de var, anlarsınız durumu :)
Why, the Past should ever be forgot?

Çevrimdışı Faqy

• *
  • 19
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2011, 22:56:01 »
Ha evet. Hatırlıyorum da Eragon Murtagh'ı ancak 10 elf büyücü ile birlikte yenebilmişti. O da zar zor.

evet. bir de murtagh zar'roc'u eragonun elinden aldı o da ayrı bir sevdiğim olay.
yalnız az önce aklıma geldi, lightsaber'ın çeliği eritebilme, kesebilme gibi bir üstünlüğü de var, anlarsınız durumu :)

Murtagh, Eragonu yanındaki Eldunariler sayesinde yenebildi. Yoksa Eragon karşısında en ufak bir şansı bile yoktu, siz kitabı nasıl okuyorsunuz anlamadım ?