Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #135 : 21 Ağustos 2013, 17:26:30 »
Kara kule serisi Hesapkitap da %50 indirimli.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #136 : 25 Eylül 2013, 17:48:35 »
http://www.ilknokta.com/index.php?p=FeaturedProductTypes&view=1

Fantastik kitaplarda %60'a kadar indirim diyor ilknokta.
Bu arada hazır indirimi de yakalamışken bir şey sorayım. Halihazırda iyi fantastik yapıtların çoğunu okudum. Amber Yıllıkları ve Ölüm Kapısı gibi iki seri daha var etraftan sıkça duyduğum. Onlar hakkında ne düşünüyorsunuz. Sizce okunur mu, iyi midir?

Buz ve Ateşin Şarkıları
Kralkatili Güncesi
Ejderha Mızrağı
Gedik Savaşları
Zaman Çarkı
Unutulmuş Diyarlar'ın bir bölümü
Belgariad
Malloryon
Shannara
ve şu an aklıma gelmeyen 1-2 seri daha olduğuna eminim. Bunlar okuduklarım. O listeden "şunu da mutlaka okumalısın" dediğiniz varsa onu da alayım.

"Bu muhabbetin yeri kesinlikle burası değil." diyen varsa, özelden mesaj atana da saygım sonsuz :D
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #137 : 25 Eylül 2013, 17:56:36 »
Ölüm Kapısı çok özel bir başyapıt. Hatta her kitabı ayrı ayrı başyapıtlar.
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #138 : 25 Eylül 2013, 22:17:53 »
İkisi de özel seriler, her evde bulunmalı kesinlikle.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #139 : 26 Eylül 2013, 09:38:12 »
İkinize de teşekkürler, o halde sırayla temin ediyorum. =)
Başka önerisi olan varsa, özelden mesaj atsın lütfen, başlığı laf salatasıyla kirletmeyelim =)
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı SPAWN-TheUndead

• **
  • 52
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #140 : 27 Eylül 2013, 11:56:45 »
Ilknokta fantastik kitaplarda %60'a varan indirim yapmakta. 7 kitabın siparişini verdim. Zaman çarkı14 ciltli, buz ve ateşin şarkısı 5, ilk 3 kitap ejderha mizrağı ve türk yazarın yazdığı giddar. :)
O ÇOCUKLARI BAĞIRTTI, BENDE ONU BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM VE GENE BAĞIRTTIM!!!

MEİJİ FANSUB

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #141 : 27 Eylül 2013, 15:44:13 »
http://www.dr.com.tr'de Cuma'dan Pazartesi'ye 4 gün boyunca (27 Eylül - 30 Eylül) kargo bedava.
Tek kitap alacaklar için büyük fırsat.

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #142 : 27 Eylül 2013, 20:50:45 »

Çevrimdışı Jill Valentine

• *
  • 36
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #143 : 29 Eylül 2013, 09:54:27 »
Buz ve Ateşin Şarkısı serisi n11.com'da 138 liraya, ilgilenenlere duyurulur.

http://www.n11.com/taht-oyunlari-serisi-george-r-r-martin-9-kitaplik-set-P15392517

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #144 : 06 Ekim 2013, 18:32:37 »
İdefix'te bir sorun var anlaşılan. Siparişler yerine bir türlü gitmiyormuş söylenilene göre. Yakın zamanda site kapatılabilir haberleri dolaşıyor etrafta. Aman dikkat...
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #145 : 06 Ekim 2013, 19:56:10 »
İdefix'te bir sorun var anlaşılan. Siparişler yerine bir türlü gitmiyormuş söylenilene göre. Yakın zamanda site kapatılabilir haberleri dolaşıyor etrafta. Aman dikkat...
Doğan yani D&R , idefix'in de bünyesinde bulunan EBI'yi sayın aldı. Birleşmeleri daha yeni tamamlandı. Site kapatılmaz ama bu birleşme ve geçiş süreci yüzünden sitenin sipariş tedariyi birazcık sekteye uğramış, yakın zamanda düzelir.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #146 : 19 Ekim 2013, 15:04:37 »
İlknokta'da Arthur C. Clarke'ın Biz Uzay Efsanesi kitabının ciltli versiyonu %50 indirimde! Çok uygun bir fiyat gerçekten, ilgililere duyurulur.

Ayrıca bir soru sıkıştırıvereyim hemen: Fuarda bu indirimi bulamayacağız büyük ihtimalle değil mi? Şimdi almak daha mantıklı mı olur? (Şahin (Ryld Argith) cevap bekliyorum!)

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #147 : 19 Ekim 2013, 15:17:21 »
İlknokta'da Arthur C. Clarke'ın Biz Uzay Efsanesi kitabının ciltli versiyonu %50 indirimde! Çok uygun bir fiyat gerçekten, ilgililere duyurulur.

Ayrıca bir soru sıkıştırıvereyim hemen: Fuarda bu indirimi bulamayacağız büyük ihtimalle değil mi? Şimdi almak daha mantıklı mı olur? (Şahin (Ryld Argith) cevap bekliyorum!)

Fuarda aynı indirimi bulabilme ihtimalin çok yüksek. Ama bende bu kitabı aynı indirimle ilknoktadan geçen sene almıştım :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #148 : 20 Ekim 2013, 17:54:04 »
Arkadaşlar Kiler marketlerinde kitaplarda % 50 indirim var. Normalde market indirimlerini söylemezdim ama Hazal ablanın programında adı geçen Yaban Diyarlardaki Yabancıyı 4 tl gibi komik bir fiyata aldim. Indirim daha cok marti ve pegasus yayinevleri ağırlıklı.
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #149 : 07 Kasım 2013, 17:30:28 »
Ender Serisi - Orson Scott Card
(Ender’in Oyunu, Ölülerin Sözcüsü, Soykırım, Aklın Çocukları, Savaş Okulunda Yılbaşı)
6:45 dükkan'da 5 kitap özel kutulu set %50 indirimli olarak 48,25 tl.
İlgilenenlere duyurulur. :hömm:
Spoiler: Göster