“Nasıl Yazıyorlar?” Kitapçılarda

nasil yaziyorlar top

Yazarların en önemli ve hassas noktaları yazı odaları… Buralara girmek herkesin harcı değil. Bu odalar korundukça ve kollandıkça yazarlar büyürler. Bu odalar son yıllarda şeffaflaşıyor yazarların iradesi dışında. Yazmanın bir okulu yoksa ve yazı sanatının damarlarından hala kan akıyorsa ustadan çırağa gerçekleşen bu miras yazı sanatının bütün özel niteliklerinin devamı anlamına geliyor.

40 çağdaş yazar kendi odalarını bütün okurlara ve yazarlara açtı “NASIL YAZIYORLAR” ile. Türk sanatının ve Türkiye’nin ilk yazı sanatı ve kültürü yayıncısı YAZIYOR Yayınları bu kitapla çok önemli bir misyonu yerine getiriyor.

40 çağdaş Türk yazarıyla söyleşi
En çok sevdikleri yazarlar, eserlerinden en iyi pasajlar, eleştiriler

Peki kim bu yazarlar?

Ali Teoman – Aşkın Güngör – Ataol Behramoğlu – Atilla Şenkon – Aycan Türk – Aydan Gündüz – Buket Uzuner – Bülent Güldal – Derya Çolpan – Esen Özman – Fikret Demirağ – Füsun Akatlı – Gültekin Emre – Hakan Bıçakcı – Hakan Şenocak – Hasan Ali Toptaş – Hasan Öztoprak – Haydar Ergülen – Hüseyin Alemdar – Hüseyin Peker – Kaya Genç – Mehmet Serdar – Meltem Arıkan – Mine Söğüt – Muammer Yüksel – Mustafa Türker Erşen – Nedim Gürsel – Oğuzhan Akay – Orkun Uçar – Osman Özbaş – Özcan Karabulut – Özlem Kumrular – Raşel Rakella Asal – Rıza Kıraç – Sadık Yemni – Semra Topal – Seran Demiral – Sina Akyol – Uğur Kökden – Ümit Kireççi

Halil Gökhan’ın hazırladığı kitabın detaylı tanıtımı, künye bilgisi ile önsözü için buraya tıklayabilirsiniz.