“Ejderhaların Dansı” Ön Siparişte

ejderhalarin dansi top

George R.R. Martin’in kaleme aldığı Buz ve Ateşin Şarkısı serinin merakla beklenen beşinci kitabı Türkçe olarak raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. “Ejderhaların Dansı” adıyla, önceki kitaplarda olduğu gibi iki kısım halinde yayınlanacak romanın çıkış tarihi ise 5 Temmuz 2013.

Kötülüğün yükseldiği bir vakitte olaylar; kanunsuzların, rahiplerin, askerlerin, derideğiştirenlerin, asillerin ve kölelerin büyük roller oynadığı bir sahnede geçmektedir. En zorlu dans, Ejderhaların Dansı başlamaktadır.

Daenerys Targaryen, toz ve ölüm dolu topraklar üzerinde hüküm sürmektedir. Tyrion Lannister, yeni müttefikler edinmiş, bilinmezlerle dolu bir serüvene çıkmıştır. Donmuş kuzeyde Jon Kar, Sur’un ötesinden gelen buzdan düşmanlarla ve en yakınları arasından hasımlarla karşı karşıyadır.

Yedi Krallık’ın akıbeti, uçurumların kenarındadır…

“Fantastik edebiyat tarihinin en iyi serilerinden.”
– Los Angeles Times

“Edebiyat dervişi George Martin… Çok yaşa!”
– The New York Times

“Ejderhaların Dansı, olması gerektiği gibi bir epik fantastik eser: tutku dolu, merak uyandıran, tatmin edici derecede detaylı, güzelce hayal edilmiş.”
– The Washington Post

“Buz ve Ateşin şarkısı sağlam bir şekilde çok satanlar listelerinde çünkü muhtemelen en iyi fantastik seri.”
– Detroit Free Press

’nden çıkacak, çevirisini Sibel Alaş’ın, editörlüğünü ise Yasin Özdemir’in üstlendiği kitabın ilk kısım tanıtım ve künye bilgileri için buraya, ikinci kısım için de buraya tıklayabilirsiniz.

ejderhalarin dansi 1   ejderhalarin dansi 2