Kayıt Ol

Merhabalar, katılım sağlayabileceğim bir oyun grubu mevcut mu?

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Yakın arkadaşlarımdan oluşan FRP grubum yaklaşık 4-5 yıl önce dağıldığı için uzun zamandır sevdalısı olduğum FRPden ayrı kaldım. Daha önce 7-8 yıl boyunca devamlı olarak oynadığım 2 karakterim mevcuttu. Düşünüyorumda sanırım şuanki karakterimde bile etkileri yoğun şekilde gözükmekte.

Herneyse konuya gelmek gerekirse uzun soluklu veya anlık herhangi bir grupla FRP oynamak için birçok şeyi feda edebileceğimi sitenizi görür görmez anladım :) Bir çok senaryo ve dünya ile ilgili çalışmalar okudum ancak sanırım hepsine kayıtlar kapalı yani katılamıyorum :(

Bu durumda katılabileceğim, yada yeni başlayacak bir oyuncu topluluğu varsa lütfen beni bilgilendiriniz.

Çok teşekkürler,

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
Aslında FRP grubu arıyordum ama önerdiğiniz oyunuda bir inceleyeceğim çok teşekkürler.

Çevrimdışı Derufin

• **
  • 78
    • Profili Görüntüle
Benim bir Frp grubum var aslına bakarsan. Sayımız toplamda 10 kadar, bu siteden 3-4 kişi var sanırım. Arada 4-5 kişilik küçük frpler düzenliyoruz. Msn den veya Frpchat bölümünden oynuyoruz. Katılmak istersen msnni yaz bana.

Çevrimdışı Yasteron

• *
  • 7
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dediğim gibi aklımda senaryo var ama 3 yada 4 kişilik bir parti istiyorum... İsterseniz bana mesaj atmaya devam edin

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
İsterseniz,bu bölümde(Dipsiz Konak) yeni bir konu açıp aklınızdaki senaryoyu ve kriterleri yazarsanız mutlaka başvuran çıkacaktır.

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
    • Profili Görüntüle
Birde oyunu nasıl oynatacağınızıda yazarsanız örneğin forum, msn, teamspeak/ventrilo vs vsgibi

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Ben de oynamak istiyorum yaa!! :D

Çevrimdışı magician_girl

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
bende istiyorum ve yeni başladım. :blink

Çevrimdışı Varangos

• *
  • 9
  • Byzantine
    • Profili Görüntüle
Katılabileceğim bir oyun
« Yanıtla #9 : 10 Haziran 2012, 23:01:16 »
Başlıkta yazılı olduğu gibi; sizlere katılabileceğim bir oyun varmı acaba? hani hali hazırda devam eden ve oyuncu eksiği olan yada yeni başlayacak bir oyun..

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Katılabileceğim bir oyun
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2012, 23:08:32 »
Merhabalar.

Dipsiz Konak altında bulunan Kayıt Defteri altında biten, yarım kalan ve devam eden tüm oyunları görebilirsiniz. Ayrıca katılım sağlanabilecek bir oyun olup olmadığı ile ilgili daha önceden açılmış şu şekilde bir başlık var, bu konuyu da oraya birleştiriyorum.

Katılabileceğiniz bir oyun olarak Demir Yumruk - Yan Oyun III var ama buna katılmak için Demir Yumruk oyunu ile ilgili önceki bilgileri az çok biliyor olmanız, yani bayağı bir şey okumanız gerekiyor. Bunun dışında Anlık FRPler konusunda önceden plan yapılmadan, sadece oyun oynama isteği ile açılan anlık oyunları ara ara görebilir ve katılabilirsiniz. Bir de Malkavian'ın yönettiği Vampire Hunt oyunu var, bir süredir devam etmiyor olsa da hala açık olduğu görünüyor.

Bunlar dışında mevcut bir oyun yok şimdilik.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı padawan

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
yeni oyuncu
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2012, 20:45:14 »
merhaba ben FRP oynayabileceğim bir grup arıyorum tecrübem çok çok az yavaştan oyunu öğrenip hemde oyun oynayabileceğim bir grup arıyorum FRP konusunda tecrübem olmasa da FRP dünyaları hakkında bilgim vardır

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
Ynt: yeni oyuncu
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2012, 21:37:34 »
Merhaba. Konunuz aynı isteklerin bulunduğu önceki konuyla birleştirilmiştir, bu şekilde aradığınıza daha rahat ulaşabilirsiniz.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı ratamahatta

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
Sitenize yeni katıldım. Aylık öykü seçkinize hikayeler göndermeyi düşünüyorum ama aynı zamanda bir frp grubuna da katılmak isterim. Dahil olabileceğim bir grup varsa bildirirseniz sevinirim arkadaşlar.