Kayıt Ol

Devrim Kunter Röportajı – 3 Adımda Türkiye'de Çizgi Roman

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Devrim Kunter Röportajı - 1. Kısım

A. Orçun "Fiddler" Can, Seyfettin Efendi'ye çizgilerile hayat veren Devrim Kunter'le samimi bir röportaj gerçekleştirdi. Şimdi o kapsamlı röportajın ilk bölümü yayında!

Dahası, Devrim Kunter sıradaki Seyfettin Efendi macerasından birkaç bölümü de Kayıp Rıhtım'la paylaştı.

İşte bunların hepsi tam olarak şurada gerçekleşti.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Devrim Kunter Röportajı – 1. Kısım
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2015, 19:53:47 »
Çok güzel bir röportaj (yarısı) olmuş, keyifle okudum. Sevgili Devrim'in samimi cevapları kadar Orçun'un giriş yazısını da çok beğendim şahsen.

Ayrıca o çizimler yok mu o çizimler... Her zamanki gibi muazzam! Bize gösterdiği ayrıcalık için kendisine kocaman kocaman teşekkürler. Tesla Silahı'nı (ve tabii ki röportajın ikinci kısmını) merakla bekliyorum.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı kargasiz

• 428
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Devrim Kunter Röportajı – 1. Kısım
« Yanıtla #2 : 17 Nisan 2015, 21:51:50 »
Çok hızlı bitince şaşırmıştım meğerse 1. kısımmış, devamını bekliyorum.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Devrim Kunter Röportajı – 2. Kısım
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2015, 13:32:32 »

Seyfettin Efendi’nin başlı başına bir külliyat olduğunu, ve giderek büyüyeceğini anlamamak için aptal olmak gerekiyor. Devrim Kunter’le konuşurken yazılanın arkasında, serinin yaratıcısının ne kadar da çok şey bildiğini bir kez daha fark ettim. Tüm bunların oluşması, gelişmesi ve sonunda bizlerle buluşması için ne kadar zaman gerektiğini, söyleşide anladım.

Röportajın 2. kısmında daha neler konuşuldu neler!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Devrim Kunter Röportajı – 3. Kısım
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2015, 13:33:54 »

Türkiye’de çizgi roman için heyecan verici bir dönemdeyiz. Süper kahraman sineması büyük beğeni topladı. Süper kahraman televizyonu çığır açtı, ve tüm bunlar insanları çizgi romanların kaynağına, kürkçü dükkanlarına, çizgi roman dükkanlarına itti. Bir grup “” insan doğdu.

Devrim Kunter ile özel olarak gerçekleştirdiğimiz röportajın üçüncü ve son kısmına hazır mıyız? Hazırsak adresimiz hemen şurası!