Kayıt Ol

Bir Aylık Aranın Ardından, Döndük!

Çevrimdışı -Kötü karakteR-

• **
  • 157
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bir Aylık Aranın Ardından, Döndük!
« Yanıtla #15 : 01 Ağustos 2017, 23:33:49 »
Benim için bir aydan fazla ara olduğundan sevinçten ağlayasım geldi. Pek yorum falan yapmazdım ama kitap okumayıp tüm kitap tanıtımlarına kıskanç gözlerle bakarken bile girmeyi seviyordum :)
Eski temayı daha çok sevenler kısmına ben de dahilim. Alışkanlıktan mı bilmem ama bu tema gözümü bile yoruyor şuan. Gönül isterdi eski temaya dönüş seçeneği olsun ama site geri geldikten sonra cart olsa bile razıyız en fazla göz numarası büyür :D

Çevrimdışı Kitap Adam

• **
  • 141
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Ağustos 2017, 23:45:24 »
Gözümüz yollarda kalmıştı. Yeni tema çok güzel olmuş bence. Ama en önemlisi geri dönmüş olmanız.  :)
"Zekâ, zulümle baş ettiği kadar kurnazlıkla baş edemez; kurnazlık vasatın zekâsıdır."

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #17 : 02 Ağustos 2017, 01:53:41 »
Vay be tekrardan burada yorum okuyabilmek ne güzel şey. Onca tuhaf ve garip takma adları görmeyi özlemişim.

Yeni forum biraz göz yoruyor ama bence bu biraz da yeni olmasından kaynaklanıyor. İçeriğin düzeyi değişmediğinden, görsele her türlü alışınılır (?) bence.

Ve tabii, bu arada aşağıdaki şarkı da hoş geldiniz hediyesi olsun.

It is the time of love, the time of friends and adventure

Çevrimdışı okanakinci

• **
  • 202
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 02 Ağustos 2017, 10:13:38 »
Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Bence şöyle yukarıda bir yere nazar boncuğu takalım.

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 02 Ağustos 2017, 10:42:18 »
Geri dönmeniz harika. Gerçekten uzun bir süreydi ve buranın ortamını özlemiştik.

Çevrimdışı Tobizume

• *
  • 28
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 02 Ağustos 2017, 13:17:39 »
Forum genel olarak güzel olmuş ama keşke forumda gece modu da olsaydı. Bu haliyle göz yoruyor.

Çevrimdışı alpi

• *
  • 29
    • Profili Görüntüle
    • resmî
« Yanıtla #21 : 02 Ağustos 2017, 14:01:00 »
Hoş geldin tekrardan 'Kayıp' Rıhtım :)
- - -

Vesaire, vesaire.

Çevrimdışı valarrr

• **
  • 63
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 02 Ağustos 2017, 14:27:30 »
Koskoca bir ay geçmiş ha... Çok sık yazmasam da her gün girdiğim forum nasıl da çocuğum gibi olmuş. Valla özlemişim.
Her şey çok güzel olmuş ama mini minnacık bir sıkıntım oldu. Foruma girince sağ üstte 'ara' sekmesi vardı; daha kolayıma gelirdi oradan bir şey bulmak. Sanki şimdi yok gibi ya da ben göremiyorum geri gelen forum sevincinden. :)
Mantık sizi A’dan B’ye götürür. Hayal gücü ise her yere…

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #23 : 02 Ağustos 2017, 14:39:36 »
Her şey çok güzel olmuş ama mini minnacık bir sıkıntım oldu. Foruma girince sağ üstte 'ara' sekmesi vardı; daha kolayıma gelirdi oradan bir şey bulmak. Sanki şimdi yok gibi ya da ben göremiyorum geri gelen forum sevincinden. :)

En en en üstte, Kayıp Rıhtım logosunun tepesinde, üçüncü sırada. Sevincine verdik :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 02 Ağustos 2017, 16:11:00 »
Ben de çok özledim burayı. :uhe Yeni temayı da çok beğendim. Tek gözüme takılan, yukarı sağdaki yanıt ve gösterim ikonlarının biraz büyük olması o kadar.

Bunu daha düzgün bir hale getirdik şimdi!

İki tema daha düşünüyoruz, biri bir önceki temanın renk tonlamaları, diğeri de gece teması.

Yakın zamanda sizlerle olacak umuyoruz :)
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı mrs. saturn

• *
  • 3
  • " İyi uyu ve Ev'i düşle. "
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 02 Ağustos 2017, 19:46:21 »
İnsan özler , özlüyor da ... O boşluk hissi korkutucu gerçekten, yeniden burada olmak güzel.
İki tavşan bir ırmağa dalmışlar.
Biri; “aslında adetimiz değil.
Biz derede yüzmeyiz.” demiş.
“Doğru” demiş diğeri;
“Ama beraberiz ve buradayız.”

Irmak kıskanmış iki tavşanı nedense.
Ve ölümüne köpürtmüş,
dalgalandırmış suları.
coşmuş, taşmış
sürükleyip ayırmış tavşanları.

biri bağırmış;
“Bak gördün mü, ayrıldık.”
“Olsun” demiş diğeri;
“Beraberdik ve buradaydık...”

Çevrimdışı Alpi

• *
  • 26
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 02 Ağustos 2017, 21:37:27 »
Geçenlerde akdivan sitesinin forumunun da uçtuğu fark ettiğim için aynısı buraya da mı oldu diye korktum uzun zaman. Ama buranın geri geleceğinden emindim :) Şükür kavuşturana.

İki tema daha düşünüyoruz, biri bir önceki temanın renk tonlamaları, diğeri de gece teması.

Yakın zamanda sizlerle olacak umuyoruz :)

Temayla ilgili söylenecek söz kalmamış bu beyandan sonra. Tema rengi haricinde foruma girer girmez gözüme takılan iki şey oldu.

Birincisi fontumuz türkçe harf desteğinden yoksun galiba, zira türkçe harfler başına buyruk kalmış geri kalan harflere göre.

İkincisi sağ üst köşedeki profil fotoğraflarının yeniden boyutlandırılmasında sıkıntı var. Sadece kendiminkini görebildim tabii. Ama profil fotoğraflarının bile ayinlerle, kurbanlarla geri getirildiğini öğrendiğimiz için fazla da bişey söyleyemem :)

Edit: Unutmuşum söylemeyi, Hal'ın "Aramana yardımcı olabilirim."ini gözlerim hala arıyor.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 03 Ağustos 2017, 09:38:10 »
Birincisi fontumuz türkçe harf desteğinden yoksun galiba, zira türkçe harfler başına buyruk kalmış geri kalan harflere göre.

Sevgili Alpi, acaba nasıl bir sorun alıyorsun? Zira şu anda Türkçe karakter olarak herhangi bir sıkıntısı yok forumun? Crtrl+R ve Ctrl+F5 yaptın mı?

İkincisi sağ üst köşedeki profil fotoğraflarının yeniden boyutlandırılmasında sıkıntı var. Sadece kendiminkini görebildim tabii. Ama profil fotoğraflarının bile ayinlerle, kurbanlarla geri getirildiğini öğrendiğimiz için fazla da bişey söyleyemem :)

Sağ üstteki profil kutucuğu da düzgün şekilde boyutlandırma yapıyor. Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

Edit: Unutmuşum söylemeyi, Hal'ın "Aramana yardımcı olabilirim."ini gözlerim hala arıyor.

O hala aktif aslında, şurada duruyor :)

Çevrimdışı Everfever

• *
  • 57
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 03 Ağustos 2017, 09:55:41 »
Benim çok ufak bir maruzatım olacak: Foruma girdikten sonra portala kolayca geri dönemiyorum. Yukarıda sol üstteki "Kayıprıhtım" logosuna veya ana sayfa'ya tıklayınca forum'un ana sayfasına geri dönüyorum (eskiden logoya tıklayınca portala dönüyordum).

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 03 Ağustos 2017, 11:02:50 »
Benim çok ufak bir maruzatım olacak: Foruma girdikten sonra portala kolayca geri dönemiyorum. Yukarıda sol üstteki "Kayıprıhtım" logosuna veya ana sayfa'ya tıklayınca forum'un ana sayfasına geri dönüyorum (eskiden logoya tıklayınca portala dönüyordum).

Bu da tamamdır efendim. Artık logoya tıkladığınız zaman direkt ana sayfaya yönlendirecek :)