Kayıt Ol

İthaki Yayınları Soru Hattı

Çevrimdışı Thranduil

• *
  • 2
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: İthaki Yayınları Soru Hattı
« Yanıtla #345 : 16 Şubat 2013, 14:10:24 »
Kayıp Öyküler ne durumda?

Çevrimdışı dogukancetin

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #346 : 18 Şubat 2013, 18:07:48 »
Karanlık Savaş Efsanesi 3- Deli Tanrının Öfkesi  Ne  Zaman Çıkacak Şubat Geldi Geçiyor?

Çevrimdışı heraklesfk

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #347 : 24 Şubat 2013, 03:43:14 »
Gormenghast serisinin 2. ve 3. kitaplarının son durumu nedir ne zaman çıkacak.

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #348 : 24 Şubat 2013, 21:28:10 »
Zaman Çarkı'nın çevirisinde sondurum hakkında bilgi verirmisiniz? Tahmini ne zaman raflarda olur acaba ?
İngilizceden okuyanları gördükçe çok feci kıskanıyorum onları :)
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

« Yanıtla #349 : 01 Mart 2013, 23:26:36 »
Merhaba, Kristan Britain'e ait Yeşil Süvari kitabının devamının İthaki Yayınlarından çıkma ihtimali var mı?

Kitap ile geç tanışmış biri olsam da uzun zamandır ikinci kitabın yayınlanmasını bekleyenler var. Böylesine güzel bir kitabın devamını okuyamamak üzücü bir durum bence...  :(
Yazının büyülü dünyası...

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #350 : 02 Mart 2013, 01:55:15 »
Merhaba, Kristan Britain'e ait Yeşil Süvari kitabının devamının İthaki Yayınlarından çıkma ihtimali var mı?

Kitap ile geç tanışmış biri olsam da uzun zamandır ikinci kitabın yayınlanmasını bekleyenler var. Böylesine güzel bir kitabın devamını okuyamamak üzücü bir durum bence...  :(

Yeşil Süvari'yi okumuş biri olarak devamının gelmesini dört gözle bekleyenlerden biriyim ben de, ama ne yazık ki o beklediğim haber bir türlü gelmiyor. Yedinci Kapı'dan umudumu kestim zaten, İthaki bassa çok iyi olur evet, ama onlardan da herhangi bir olumlu cevap gelmedi bu konu hakkında. Beklemedeyiz.

Çevrimdışı Marvin

• *
  • 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #351 : 06 Mart 2013, 21:34:01 »
Anansi boys ne zaman cikacak? Gercekten beklemeye mecalim kalmadi..Her gun her saat basi rutin ithaki nin facebook sayfasini kontrol etmekten de iflahim kesildi..

Çevrimdışı Anita

• **
  • 156
  • Rom: 1
  • Milamber
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #352 : 07 Mart 2013, 16:05:52 »

Yeşil Süvari'yi okumuş biri olarak devamının gelmesini dört gözle bekleyenlerden biriyim ben de, ama ne yazık ki o beklediğim haber bir türlü gelmiyor. Yedinci Kapı'dan umudumu kestim zaten, İthaki bassa çok iyi olur evet, ama onlardan da herhangi bir olumlu cevap gelmedi bu konu hakkında. Beklemedeyiz.

Kesinle bende arkadaşlara katılıyorum.Siz çıkarsanız ne muhteşem olurdu .

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #353 : 07 Mart 2013, 18:16:32 »
Zaman Çarkının son kitabının yanında bir haritada çıkarılacağını duymuştum (büyük ihtimal forumdan) doğru mu? :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı erengoc

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #354 : 12 Mart 2013, 13:55:50 »
Merhaba, ben Zaman Çarkı'nın setini aldım ciltli olarak. Son kitap çıktığında setimle aynı cilt olarak çıkacak mı acaba? Setin bozulmasını istemiyorum.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #355 : 12 Mart 2013, 15:28:11 »
Merhaba, ben Zaman Çarkı'nın setini aldım ciltli olarak. Son kitap çıktığında setimle aynı cilt olarak çıkacak mı acaba? Setin bozulmasını istemiyorum.

Setin bozulmaz, korkmana gerek yok. Elbette son kitap da ciltli olarak basılacak. Aynı anda ciltsiz de basabilirler tabii. Ama sen ciltli olanı alıp setini tamamlarsın.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #356 : 14 Mart 2013, 14:41:11 »
Joey Goebel'in son kitabı Ich Gegen Osborne'u da yayınlayacak mısınız? Yayınlayacaksanız ne zaman?

Spoiler: Göster
N'olur yayınlayın! :)
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı chinga

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #357 : 16 Mart 2013, 17:40:25 »
Kayıprıhtım'a uygun değil ama yinede içimde ukte almasın sorayım. Mustaine: A Heavy Metal Memoir isimli Dave Mustaine'in kendi yazdığı otobiyografisini yayınlamanızı önersem yayınevi olarak ne dersiniz?

Çevrimdışı sun wukong

• *
  • 43
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #358 : 27 Mart 2013, 15:53:21 »
robert e. howard, micheal moorcock gibi yazarların kılıç ve büyü öyküleri türündeki eserlerini gelecekte yayın evinizden görme şansımız var mı? hatta kılıç ve büyü öyküleri derlemenizin devam kitaplarını düşünüyor musunuz?

~

bunlarda cevaplanamamış eski sorularım:

dün itibariyle bitmemiş öyküler elime ulaştı ve okumaya başladım. tekrardan tolkein kitaplarını dilimize kazandırdığınız için teşekkürler. sorumda bu yönde olacak: acaba 6.45' in ilk iki kitabından sonra çevirisini bıraktığı (kayıp öyküler 1 ve 2) orta dünya tarihi serisine de çevirmek gibi bir planınız var mı? böyle planlarınız varsa elimdeki 6.45 serilerini elden çıkarıp sizin çevrilerinizi takip etmek niyetindeyim.  

hatta daha dolandırmadan sorayım: tolkein yayınları için yol haritanız nedir? tümünü çevirmeyi planlıyor musunuz?

~

Alıntı sahibi: sun wukong üzerinde 31 Temmuz 2012, 12:09:36

öncelikle ülkemizde fantezi ve bilim kurgu alanında istikrarlı bir yayın politikası izleyen ender bir yayınevi olduğunuz ve heveslerimizi kursağımızda bırakmadan sonunda bizlere ulaştırdığınız için teşekkür etmek istiyorum.

benim sorum: malum ciddiyetsiz, ilgisiz ve anladığım kadarıyla, tanrıya şükranlarımı sunarak, fantastik kurgudan elini ayağını çekmeye başlayan 6.45' in, micheal moorcock' ın da ellerindeki haklarını kaybetmiş olmalarını da dileyerek, yeni kitaplarını yayın evinizden görme şansımız olabilir mi?

Alıntı sahibi: metallica üzerinde 31 Temmuz 2012, 15:05:22

Acaba Tad Williamsı'ın eserlerini yayınlamayı düşünür müsünüz? Türkçe'de sadece bir hikayesi var bildiğim kadarıyla. Okudum ve hayran oldum. Sürükleyici, akıcı bir dili ve sağlam bir kurgusu vardı.

Alıntı sahibi: sun wukong üzerinde 01 Ağustos 2012, 23:32:59
tad williams adı geçmişken -@metallica: teşekkürler- brian stableford eserlerini de yayın planınıza almak gibi bir ihtimal söz konusu olabilir mi? sadece istemenin yetmeyeceğini bilerek çok küçük bir umutla soruyorum.

Çevrimdışı SPAWN-TheUndead

• **
  • 52
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #359 : 08 Nisan 2013, 21:07:34 »
Kralkatili Güncesi serisini Zaman Çarkı'nda olduğu gibi ciltli de yayınlayacak mısınız?
O ÇOCUKLARI BAĞIRTTI, BENDE ONU BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM BAĞIRTTIM VE GENE BAĞIRTTIM!!!

MEİJİ FANSUB