Kayıt Ol

Beyoğlu Sahaf Festivali

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beyoğlu Sahaf Festivali
« Yanıtla #90 : 29 Eylül 2012, 16:39:08 »
Geçmiş olsun :( Üzüldüm gelemeyeceğine.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 29 Eylül 2012, 21:27:37 »
Arkadaşlar, Kadıköy'den gelenlere yol tarifimdir: Karaköy vapuruna biniyorsunuz, Tünel aracı ile Taksim'e geliyorsunuz. Oradan Galatasaray'a doğru yürürken sol tarafta Odakule'nin pasaja benzer girişini göreceksiniz. Oradan geçip araba yoluna çıkıyorsunuz ve karşınızda sahaflar festivali :) Bizler sizi 13:30 gibi giriş kısmında bekliyor olacağız.

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 29 Eylül 2012, 22:47:29 »
Yakamıza ismimizi nickimizi mi yazsak  8)

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #93 : 29 Eylül 2012, 22:48:17 »
An itibariyle reddedilemeyecek bir sinema teklifi aldığımdan ben de maalesef katılamayacağım. :(
Ama olur da bilet falan bulunamazsa orada olacağım tabi. :)

Gelemezsem gidenlere iyi eğlenceler, sıkı pazarlıklar... :D
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 29 Eylül 2012, 22:50:19 »
Olabilir :) Bizi büyük ihtimalle tanırsınız hemen zaten.

Erymnys, mırıl mırıl dualarınız sayesinde güzel bir gün olacak. Keşke gelebilseniz :) Ama sinema da önemlidir tabii.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 29 Eylül 2012, 22:58:26 »
Hakan'ın Bob Marley tarzı saçlarını arayın kalabalık içerisinde, birbirinizi kolayca bulursunuz o zaman  ;D
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 29 Eylül 2012, 23:02:05 »
demir başları (ya da bonus saçları) tanırız ya; onda sorun yok. ama bildiğim kadarıyla bolca yeni misafirimiz var... Öyle sen kimsin demektense bir kolaylık bulmak gerek.

Bir de onlar da yabancılık çekmesin; zaten beraber gezmesi zor olacak. Bknz. Fuar 2011

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 29 Eylül 2012, 23:04:12 »
Hakan'ın Bob Marley tarzı saçlarını arayın kalabalık içerisinde, birbirinizi kolayca bulursunuz o zaman  ;D

O saç yok artık ama :) Şöyle yapabilirsiniz, 5-6 kişilik bir gruba bakın, uzun boylular arasında tek bir kısa boylu, siyah sırt çantalı bir kız olacak. O benim işte :)

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 29 Eylül 2012, 23:09:33 »
Hakan'ın Bob Marley tarzı saçlarını arayın kalabalık içerisinde, birbirinizi kolayca bulursunuz o zaman  ;D

O saç yok artık ama :) Şöyle yapabilirsiniz, 5-6 kişilik bir gruba bakın, uzun boylular arasında tek bir kısa boylu, siyah sırt çantalı bir kız olacak. O benim işte :)

Bir kısa boylu da benim ama benim çantam turuncu:) Bir de melodik bir "selaaaam" diyişim var; sanırım ordan tanırlar:)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 29 Eylül 2012, 23:36:00 »
Mercan biz seni gördük daha önce, sen üzülme u_u. Saçlardaki dalgalar yeter *-*.

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 29 Eylül 2012, 23:41:31 »
ya evet seni gördük onu gördük bunu gördük. çekirdek kadro herşekilde birbirini tanır.. ama ben galaxie yi ilk kez görücektim. hurini ilk kez görecektim.. gerçi hurin gelmiyormuş ama...

yani yani görecekler de vardı:) aslında şu terapiler vardır ya... ben mercan sigara tiryakisiyim:) gibi... öyle bir gece yapalım hahahhaha:)

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 29 Eylül 2012, 23:46:54 »
ya evet seni gördük onu gördük bunu gördük. çekirdek kadro herşekilde birbirini tanır.. ama ben galaxie yi ilk kez görücektim. hurini ilk kez görecektim.. gerçi hurin gelmiyormuş ama...

yani yani görecekler de vardı:) aslında şu terapiler vardır ya... ben mercan sigara tiryakisiyim:) gibi... öyle bir gece yapalım hahahhaha:)

Beni görüp ne yapacaksın boşver. Eğer gelebiliyor olsaydım, Dor Lomin işlemeli gümüş zırhım ve küheylanım Arroch'tan beni tanıyabilirdiniz.

Şaka bir yana aranızda olamayacağım için gerçekten üzgünüm. Bir aydır bu günü bekliyordum yine nasip olmadı.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 29 Eylül 2012, 23:52:44 »
Sadece bu gibi buluşma durumlarında İstanbul'da yaşamadığıma üzülüyorum ama hemen akabinde trafiği ve yaşama zorluğu aklıma gelip halime şükrediyorum :)

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 30 Eylül 2012, 01:52:56 »
Şu diyalog aklıma geldikçe buz kesiyorum: "Merhaba, ben emuk."
Neyse, iyi şeyler için bazı fedakarlıklar lazım. Eğer bir aksilik çıkmazsa yarın görüşmek üzere!
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 30 Eylül 2012, 18:00:05 »
Festival nasıl geçti ve Bulduğunuz nadir kitapları paylaşır mısınız :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar