Kayıt Ol

Nick'lerinizin Anlamları

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nick'lerinizin Anlamları
« Yanıtla #60 : 23 Ağustos 2008, 11:38:39 »
Sophié; biraz Miyazaki'den gelir bu. Howl'ün sevgilisidir Sophié. Kişiliğini de kendime benzetirim azıcık o yüzden. Bir de biraz da felsefeden gelir, sofistler vs, öyle yani. Ama seviyorum ben bunu.
Sophié yken iyi de sofi diye telafuz edilmesi çok hüzünlendiriyo beni. Çünkünüm şu sofulara sofi diye hitap eden var burda. Öyle yani. :P

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #61 : 23 Ağustos 2008, 11:45:29 »
Sophié yken iyi de sofi diye telafuz edilmesi çok hüzünlendiriyo beni. Çünkünüm şu sofulara sofi diye hitap eden var burda. Öyle yani. :P
Telafuz şekli biraz yanlış zaten ama alışıldı bi kere Sofi Sofi, önemsiz bi ayrıntı ama benim için :P.

editimsi şey:
Sofies Verden ;)
Ja, Sofies Verden :).

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 24 Ağustos 2008, 13:40:46 »
Öhm şey bu yeni nickim elfçede Sayısız Gözyaşı demekmiş, hoşuma gitti :P Ama okunuşu konusunda kesin bir bilgim yok, ben Nirnaet diye okuyorum şahsen. :P

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 27 Ağustos 2008, 09:33:07 »
Öhm şey bu yeni nickim elfçede Sayısız Gözyaşı demekmiş, hoşuma gitti :P Ama okunuşu konusunda kesin bir bilgim yok, ben Nirnaet diye okuyorum şahsen. :P
Yok yok okunuşuda çok güzel emin ol. Şahsen tınısı çok hoşuma gidiyor.. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 30 Ağustos 2008, 00:24:17 »
eh başka söze gerek yok sanırım ha ne dersiniz :P umutcan yani  ;D
gerçi ismimden nefret ederim keşke daha güzel bi ismim olsaydı  :'(
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 30 Ağustos 2008, 00:28:59 »
eh başka söze gerek yok sanırım ha ne dersiniz :P umutcan yani  ;D
gerçi ismimden nefret ederim keşke daha güzel bi ismim olsaydı  :'(
Nefret etmenin sebebini anlayamadım :) Bence çok güzel bir isim ve anlamlı da.
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 30 Ağustos 2008, 00:37:12 »
öle de çok fazla umutcan var yha keşke sadece bende olan bi isim olsa ama zorrrr be kardeşim
zaten biraz daha büyüyim ismimi mahkeme kararı ile değiştirecem ( çok ciddiyim ) 8)

Çevrimdışı kmkalyy

• *
  • 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 30 Ağustos 2008, 18:47:47 »
benim adımdan binlerce vardrı heralde ali :huha
benimkinin anlamı ben 5. sınıfta knight online de karakter açacaktık.bi abim (ben o zamanlar çok komik olduğum için)kmk  :P adımda ali olduğu için alyy koydu bölece ortaya kmkalyy çıktı ...
tıkırdatanlar tıkırdamazzz!!!

Çevrimdışı zuzu

• **
  • 110
  • in the twilight..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 30 Ağustos 2008, 21:05:07 »
öle de çok fazla umutcan var yha keşke sadece bende olan bi isim olsa ama zorrrr be kardeşim
zaten biraz daha büyüyim ismimi mahkeme kararı ile değiştirecem ( çok ciddiyim ) 8)
Ehe, anlıyorum.. Ben de adımı cok fazla kullanılan bir ad olmadığı için seviyordum ama son zamanlarda fazla duymaya basladım orası ayrı bir mesele.

Ama şu var ki, ismini özel yapan yada seni özel yapan sensin yine. :) Karakterini ne kadar otutturursan, seni tanıyanlar, Umutcan ismini başkalarında duyduklarında ilk akıllarına sen  gelirsin, senden dolayı o kişiye de pozitif yaklaşırlar.  ;)

Ben böyle düşünüyorum en azından :D Ortaokulda Ersin isminde hiç sevmediğim bir çocuk vardı, lisede aynı isimde bir arkadasım oldu karakterleri arasında uçurumlar var ama adını ilk öğrendiğimde eski arkadaşımı hatırlayıp kendimi garip hissetmiştim  :-\
stranger things could never change my mind, i've got to take it on the other side..

Çevrimdışı Miss Murder

• <<Hestia>>
  • *
  • 30
  • Make it count!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 30 Ağustos 2008, 21:09:37 »
bi şarkıydı bu afi'nin bi şarkısı hoşuma gitti  :hihi cinayet sevdiimden değil eskiden böle şeyleri severdim burda da patiden tanıdık bikaç kişiyi görünce eski Miss Murder'ı hatırlasınlar dedim  :hihi

gerçi yeni üye olmuştum kapandı site ya neyse  :'(  :'(  :üü  :üü  :fringa  :fringa
Avatar The Last Airbender Hayran Topluluğu kurucu  :king
Royal Mail Ship Titanic ; Okyanusun yuttuğu inci ...
Kimse geceyarısı palyaçoları sevmez ...
Jack Torrance&Jack Dawson  :lve  :lve

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 31 Ağustos 2008, 15:00:45 »
Alıntı
Ehe, anlıyorum.. Ben de adımı cok fazla kullanılan bir ad olmadığı için seviyordum ama son zamanlarda fazla duymaya basladım orası ayrı bir mesele.

Ama şu var ki, ismini özel yapan yada seni özel yapan sensin yine.  Karakterini ne kadar otutturursan, seni tanıyanlar, Umutcan ismini başkalarında duyduklarında ilk akıllarına sen  gelirsin, senden dolayı o kişiye de pozitif yaklaşırlar.   

Ben böyle düşünüyorum en azından  Ortaokulda Ersin isminde hiç sevmediğim bir çocuk vardı, lisede aynı isimde bir arkadasım oldu karakterleri arasında uçurumlar var ama adını ilk öğrendiğimde eski arkadaşımı hatırlayıp kendimi garip hissetmiştim 

çok saol bunu duymak içimi biraz olsun rahatlattı zaten şu son zamanlarda bunalıma girmiştim bu olay yüzünde çok saol tekrar

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 31 Ağustos 2008, 22:22:06 »

"Th" ingilizcedeki gibi okunuyor gerisi de normal. Sayısız Gözyaşı değil de, sadece gözyaşı ya da gözyaşları anlamına geliyor.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Dúrgonath

• 680
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 01 Ocak 2009, 01:01:57 »
Benimki de Kara Taş ya da Siyah Kaya ya da Kara Kaya veyahut Siyah Taş oluyor. Direkman Quenya elfçesi, yanlış hatırlamıyosam.
Öle hayalimde yarattığım bi Y.E. karakterinin adı. İhanet eden elf, o yüzden de Erulda(yalnız elf, çeviri veya yazım yanlış olabilir eru+elda) olarak ta kullanırım bazen =)

Bir elf'ten aşağı kalır yanım da yok hani, bi de öyle asil olsam =)

Çevrimdışı SiYaH

• **
  • 83
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 01 Ocak 2009, 11:31:25 »
SiYaH, hem herşeyi barındıran ama hiç birşeyi yansıtmayan renktir.
Benim için karamsarlığın değil asaletin simgesidir.
BEYAZla bütün olur, aslında zıttıdır ama onu tamamlar.(BEYAZın sadece renk değil :D)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 01 Ocak 2009, 15:31:30 »
SiYaH, hem herşeyi barındıran ama hiç birşeyi yansıtmayan renktir.
Benim için karamsarlığın değil asaletin simgesidir.
BEYAZla bütün olur, aslında zıttıdır ama onu tamamlar.(BEYAZın sadece renk değil :D)

Tamam tamam anladık durumu... :P
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "