Kayıt Ol

Elric Destanı !!!!

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Elric Destanı !!!!
« : 13 Ocak 2012, 00:29:20 »
Sitemizin 4. yıl şenliklerinde Elric Destanı üzerine yazılan incelemeyi okuyunca merakım yeniden depreşti. Evet arkadaşlar 6:45 serinin basımını durdurduğu ve sahaflarda bulamadığımdan son çare olarak Rıhtım ailesinden yardım istemekte karar kıldım.
Elinde Elric Destanı bulunan ve satmayı düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçerse onları memnuın edecek bir fiyata kitapları alabilirim.
Yok elinde Elric Destanı bulunan ve satmayı düşünmeyen arkadaşlar varsa ödünç olarak Kitapları okuyup aldığım gibi geri veririm. İstanbul içi elden teslim alabilirim veya karşı ödemeli kargo gönderebilirsiniz.
Yardımıcı olabilecek arkadaşlara duyurulur.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Elric Destanı !!!!
« Yanıtla #1 : 13 Ocak 2012, 11:02:20 »
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2012, 12:36:14 »
Sahaflardan umudu çabuk kesmeyin derim ben :)

http://www.nadirkitap.com/kitapara_sonuc.php?kelime=elric&anasayfaara=ARA

Sevgili mit verdiğin linki daha öncede inceleme fırsatım olmuştu fakat orada serinin 6. kitabını bulamadığımdan (5 kitabı alıp 6. kitabı alamamak büyük sorun) alamamıştım ama yinede ilgilendiğin için teşekkürler.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2012, 15:17:42 »
6yı bulan beri gelsin
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2012, 18:26:45 »
Bugün güzel bir gün. Sonunda umutsuz çağrılarıma ;D yanıt veren biri oldu ve kitapları edinmeyi başardım ardından sanki kitapları biri kaçıracakmış gibi  hemen eve gelip odaya kapanıp okumaya başladım. Evet bugün güzel bir gün.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2012, 18:35:04 »
6. kitabı bulan hakkaten beri gelsin. ilk 4 kitabı tek bir sahaftan sipariş ettim az önce. 5.'si için de başka bi sahafla anlaştım. Lakin 6. kitap hiçbir yerde yok. Karış karış tüm sahafları dolaştım, tüm sitelere baktım. Yok oğlu yok!
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2012, 18:34:23 »
En sonunda 6. kitabı çok uçuk bir fiyata buldum ve imkansız aşkıma az önce kavuştum. Arayan arkadaşlara sabır diliyorum.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2012, 10:45:30 »
Hayırlı olsun. 5 ve 6 alınıktır. Burdan kayıp rıhtım ahalisine sesleniyorum.
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2012, 19:18:59 »

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2012, 14:54:25 »
Artık çaresizlikten ne yapacağımı şaşırdım gördüğün üzere :D
Tüm mağdurları bu gruba bekliyorum :)

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2012, 23:13:54 »
Zamanında ben de aynı yola düşmüştüm. :P Baktım tamamlamam pek mümkün gözükmüyor, bari İngilizce bulayım dedim, onda da pek başarılı olamadım. En son hoş olmayan yollardan e-kitap olarak bulmuştum, öyle köşede bir dosyada kindle falan almamı bekliyorlar. Bu arada e-kitapların kalitesi de rezalet maalesef.
Kısacası benim de başımdan hafif bir mağduriyet geçti. Amma zor işmiş be. :D
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2012, 14:11:33 »
Koşun!
Alıntı
Elric Destanının Altıncı Kitabı olan Fırtına Yaratan sadece dükkanda...

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Haziran 2012, 12:00:33 »
Tabii ki de mesajını sen attıktan 10 dakika sonra gördüm ve hemen kitabı sipariş ettim. Buraya yazmam vakit aldı =) Umarım kazasız belasız elime ulaşır da huzura ererim artık :D

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2012, 14:21:56 »
Aslında 5-10 tane alıp bir köşede saklamalıydı :D ama bence kimse yapmasın onu zira kitabı yıllardır bulamayanlara haksızlık olur. Kitap okuyanlar birbirine yardımcı olmalı pek olmasa da!

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2012, 12:22:53 »
Ve 6. kitap şu an ellerimin arasında. Doğum günümde gelmesi de ayrıca şık oldu. Haber verdiğin için sağol OZ. =)