Kayıt Ol

Sohbet Sayfası // Loqui

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
Ynt: Purgatorio - Sohbet Sayfası // Loqui
« Yanıtla #75 : 01 Eylül 2012, 17:55:09 »
Alımlar şu an için kapalıdır. Ancak yeniden oyuncu toplamaya başladığımızda mutlaka haberiniz olur.

Yakında duyurusunu yaparız.

Yani yaparım.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 01 Eylül 2012, 18:19:19 »
Yöneticiler için de bir sorun teskil etmiyorsa, Black Helen ve TheSpell'den olusan iki oyuncumu devralarak sadece bu bölümde aktif olmak kaydiyla foruma dönüyorum efenim
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 01 Eylül 2012, 18:23:29 »
Sufthor gitti Sufthor, bir sonraki yaza kadar kilitli...

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 01 Eylül 2012, 18:29:57 »
Sufthor gitti Sufthor, bir sonraki yaza kadar kilitli...
Neler oldu ben yokken yahu böyle? Birtek Black Helen kaldi o vakit. Saniyorum Madam idare edebilir.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 01 Eylül 2012, 18:31:02 »
Bir şey olmadı, benden kaynaklanan özel nedenler dolayısıyla bırakmak zorunda kaldım oyunu.

Çevrimdışı dreamatorium

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 02 Eylül 2012, 10:36:23 »
şu an devam eden ve oyuncu alımına açık frpler yok anladığım kadarıyla
I'm miles from where you are
I lay down on the cold ground
And I, I pray that something picks me up
And sets me down in your warm arms

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 02 Eylül 2012, 14:05:52 »
şu an devam eden ve oyuncu alımına açık frpler yok anladığım kadarıyla

Doğru anlamışsınız; maalesef şu an için oyuncu alımına açık herhangi bir oyun mevcut değil.

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 08 Eylül 2012, 12:50:11 »
Kediler ve köpekler kaçmış ve insanlar… Kim bilir neredeler.

Özellikle bu cümleleri okuyunca gülmeden edemedim. Bazen öyle bir oluyor ki oyuncular kendileri için çizilen senaryoyu ve evreni biliyorlar da izlemeleri gereken yolda benim için bir adım atıyorlar gibi hissediyorum. Aynı şeyi Galaxie 2. bölümdeki bir sahnede baktığı her şeyin yalnızca görüntüsünü değil, kokusunu ve hatta tadını algıladığıyla ilgili bir betimlemesinde yapmıştı. Hoş yani.

Çevrimdışı Catrouble

• **
  • 267
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 08 Eylül 2012, 14:10:12 »
Teveccühünüz efendim,

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
    • Profili Görüntüle
Purgatorio - Sohbet Sayfası // Loqui - Adra
« Yanıtla #84 : 08 Eylül 2012, 17:41:00 »
Selam, ben Baal Adramelech!

Hayır şaka değil ciddiyim. Yönetim bu oyunun kategorisinde esas hesabıma moderatörlük vermediğinden dolayı Vio'nun hesabını kullanacağım. Kendisi zaten benimle birlikte tasarlamıştı oyunun kuralsal olarak temelini, benim katılmam konusunda konuşmuştuk ve istekliydi bu konuda. Vio için sorun olmayacaktır, kaldı ki hesabını kendi elleriyle verdi bana hekırzlamadım.

Güzel haberi veriyim: Oyuna yavaş yavaş ekstra oyuncu almaya başlayabiliriz. Ama herkesi aynı anda alacağımızı sanmayın, sakin sakin yavaş yavaş arttırıp sırayla herkesi bir düzene koymak çok daha mantıklı olur.

Benim ortalığa karışmaya başlamamdan sonra senaryolarda ve diğer sayfalarda hafif değişimler görebilirsiniz. Vio ile konuşacağımız şeyler var çünkü bu konuda, oyunu bir süredir incelemediğimden dolayı neler kaçırdım bilemiyorum.

Ben yazılarımın sonuna "-adra" ekleyeceğim ki ben olduğumu anlayın. Gerçi yazım biçiminden anlarsınız herhalde.

Son olarak da bir şarkı hediye edeyim, tam yerine cuk otursun.

A Perfect Circle - The Package

-adra

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sohbet Sayfası // Loqui
« Yanıtla #85 : 11 Eylül 2012, 05:12:04 »
Oyunlardaki beklemeler için özür dileriz, Vio ile bir süredir düzenlemeye ve oyunları yeniden ayarlamaya çalışıyoruz. İki oyuncu daha alma gibi bir düşüncemiz mevcut.

Mevcut oyuncular en kısa zamanda yeni hamlelerini alırken, ekleyeceğimiz oyuncular da en kısa zamanda eklenecekler. Kısa bir süre içinde de oyununun oynanışında da dramatik bir değişim olacak, oyunun temeli ve hikayesi benzer kalacak.

Umarım değişimler hoşunuza gider.

-adra

Çevrimdışı Daarlan Gardan

• 722
  • Rom: -1
  • to hell with gatech
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 11 Eylül 2012, 15:44:27 »
Oyuncu alımında daha önceden başvurmuş arkadaşlar varsa onları ekleyebilirsiniz. Fakat vazgeçenler olursa, ben katılabilirim diyorum. Ne zamandır yeni oyun veya yeni oyuncu alımlarına bakıyordum. Eh, tabii dediğim gibi benden önce katılmak isteyenler olmuş ise onları alabilirsiniz. Benim için sorun teşkil etmez.
''Civilizations have the morality and ethics they can afford.''

— Larry Niven & Jerry Pournelle, ''Lucifer's Hammer''

''These colonies in nature can reach at least two million individuals at a time, last for decades, and occupy a hundred cubic meters of space. It was a wonderful achievement to see a fragment of this world captured all around you, so that you almost had the experience of being inside the ant colony when you were in that room.''

— Robert Trivers, ''Natural Selection and Social Theory'', p. 162

''... Bu amaç doğrultusunda nükleer santraller hedeflenecekse, yapılması gereken şeyler vardır. Çünkü nükleer elektriğe geçiş bir hobi değil, bir akademik egzersiz hiç değil, temel bilimlerden yaygın endüstriyel alt yapıya açılacak bir uygulamadır.''

Ömer Faruk Ağa Yarman 1993

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 11 Eylül 2012, 18:57:27 »
Son kez merhabalar,

Değerli oyuncularıma özel mesaj yoluyla ulaştım, buradadan da takipçilere duyurusunu yapalım: Maalesef ki oyunumuz bir kez daha çeşitli sebeplerden dolayı sekteye uğruyor; oyuncularımızı bekletiyoruz. Oyun güçlükle devam ettiğinden ve daha fazla kimseyi oyalamak istemediğimizden ne yazık ki Purgatorio'yu daha yolun başında sonlandırmaya karar verdik.

Daha ucu ucuna gördüğümüz senaryolar, görseller, bilmeceler-bulmacalar yanmış oluyor ama, yapacak bir şey yok. Zorda kalmasamış olsam oyunu yarım bırakmak yapabileceğim en son tercihti. Ki böyle olacağını hiç düşünmemiştim.

Katılımcılara özürlerimi iletiyor, kendilerine anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum.