Kayıt Ol

...

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: bir bocekten denemeler
« Yanıtla #15 : 25 Mart 2008, 06:19:12 »
   hayatın anlamını cozdugunu zanneden soora bu anlam teorisini kendisi yıkıp tekrar arayısa giren ve bu dongu ile hayatını tuketen insanlara "felsefeci" deriz.bu döngü içine girmeyipte dikbaşlılık edenede salak deriz. sonuc olarak iki secenegimiz ve ya felsefeci olacaz yada salak. bana sorarsanız salak olmak isime geliyor.
   herneyse bana felsefe yapma lafını ise tamamen iyi ve dusunceli bi insan oldugumuzdan soyleriz. maksat karsımızdaki hayatını boyle abuk seylere kaptırmasın biraz olsada aslında bi anlam olmadıgını kavrasın diye.. aslında bir iyilik melegiyim..
   ben mi? ben kendi kazanıma bakar kendi corbamı kaynatırım digerleri beni ilgilendirmez bende onları. benim onları ilgilendirip ilgilendirmemem bile beni ilgilendirmez ki o yuzden "meaning" kavramı arayıs tarzım dısında kalan bisidir. tabi kelek kavuna şeker serpmekte var ve kurt boregine.. ama kahveyle servis etmeyi unutmayın, kahveninde hepsini bitirmeyin ki uzerine yaktıgınız sigarada nasibini alsın kahveden. iste size anlam ornegi. basit ama etkili..

sonucta pesimist acıdan bakarsak dogdugumuz gunden itibaren ölmeye basladıgımızdan dolayı teknik olarak hic yasamadık, surekli öldük.. bunun icin boyle anlam zıvanalarıyla hem kendini hemide diger mahlukları (börtü böcek, inek, sinek, bilimum buyuk, kucuk, extra kucuk ve extra-extrakucuk varlıkları) mesgul etmeye kasacagına ölümün tadını cıkaracan.. her gunun sonunda ölen hucre sayına yonelik tahminlerde bulunup ertesi gun bu sayıyı arttırmak icin bisiler yapman gerektigini hatırlayacan. bu sekilde hayat gercekten anlamlı.. neyse artık gidip kahvemi yapayım
(5:50/6:10)
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 25 Mart 2008, 17:18:16 »
sonunda müslümü kestiler ve yorum yazamanı

sonucta pesimist acıdan bakarsak dogdugumuz gunden itibaren ölmeye basladıgımızdan dolayı teknik olarak hic yasamadık, surekli öldük.. bunun icin boyle anlam zıvanalarıyla hem kendini hemide diger mahlukları mesgul etmeye kasacagına ölümün tadını cıkaracan..

katılıyorum sana deniz biz ki doğduğumuzdan günden beridir sürekli birşeylerle darbe alan yaralanan ölen bedenler ruhlar niye herşeyi kafaya takar saçma sapan şeylerle uğraşırız bilmem her gün ölüyosan ölmekten niye korkarsın bilmem hayat dediğin 3-4sn lik bişi ilk saniye doğum ikinci saniye gençlik üçüncü saniye evlilik dördüncü saniyede ölüm(!) neyse cnm güzel olmuş ... ;)
she's back!!

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Mart 2008, 23:12:53 »
sonucta pesimist acıdan bakarsak dogdugumuz gunden itibaren ölmeye basladıgımızdan dolayı teknik olarak hic yasamadık, surekli öldük..

Buraya bittim.Süper bi yorum harikasın ;D Ve bu da ilk okuyuşta anladığım, anlıyabiliceğim türden bişi olmuş artık ne demek istediğini anlıyabiliyorum :P ;D

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 27 Mart 2008, 06:53:57 »
herkes pesimizm hastası olmus yahu :P neyse orası pis karamsar bi tarafıma denk geldi yeni uyanmıstım kazara olmus :P ;D
Just an act
An impossible divorce
It’s too late to abort

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2008, 19:28:52 »
Ya napalım Dnz senle takıla takıla bu hale geldim :P  Ama mutluyum ben böyle ;D

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 31 Mart 2008, 17:32:18 »
buda son.. yazmayı bırakıyorum (:

buyuyunce tır soforu olacam. butun intikamımı direksiyondan alacam.  24 saat kafasını sisirecek bi direksiyonum olduktan soora ne bi msn adresine ihtiyacım olacak ne de diger tum insanlara. muzigi bile bosverebilirim. sonra arkamdan hayat felsefesini degistirip bi tır direksiyonuna endeksledi diye kendilerini yırtarlar. ama en buyuk felsefe, felsefen olup olmadıgını sorgulamak oldugundan aslında surec gelistikce bi felsefem olmadıgı icin intihar asamasına gelen bikac insanı tır konteynırına alıp şaranpolden aşşagı ucabilirim. sonra tır soforu olup korsan tasımacılık yaparken bissuru insanı öldürdü diye yırtınırlar. sonuc olarak o kadar onemli bi insan olmasanda digerleri hakkında konusacak bisiler bulup kendi degerlerini dusurmekle oldukca vakit öldürür.  iste bu yuzden tır soforu olmakta bile rahatlık yok. en guzeli gebermek desen onada bi bok bulurlar. yaşamak mı? onu coktan gectim en boktan meslek insan olmak zaten. umarım ikinci hayatımda tır direksiyonu olarak reenkarne olurum. belki o zaman artık birilerinin benim kafamı sisirmesi gerektigini anlar ve sonunu dusunmeden şarampole ucabilirim...
Just an act
An impossible divorce
It’s too late to abort

• 1512
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 31 Mart 2008, 21:30:25 »
Iıı hoş güzel 2 kerede anladım ;D Aslında 1. sinde de anlayabilirdim dikkatli okumadım .. Neyse hoş güzel yine ölmek, gebermek ya da intaar etmek vs vs..

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Nisan 2008, 21:15:51 »
hepimiz biliriz sevmeyi de cok azımız sevdiklerimizden uzaktayızdır.. cok mu zor yoksa bana mı oyle gelir bilmem ama hep cekinmisimdir uzaklıklardan.. kim istemez ki her zaman yanında olmasını. bende isterdim ve hatta gelemeyeceginden emin olsam bile ben giderdim yanına.. ne kadar imkansız gorunsede yapardım..

hıslerıme tercumansın :P
super olmus =)

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 07 Nisan 2008, 10:58:41 »
"en boktan meslek insan olmak zaten"   kesinlikle haklısın götürüsü cok olan getirisi varsada bnm bir türlü görmediğim en bet meslek işi bırakmaya kalkıyosun patron seni kovmuyo "inat değilmi uleyhn" kalıcaksın bu işte diyo cıkamıosun cıkmaya her çalıştıgında tam kapıdan adım atarken bi ayağın dışardayken patron gelip tüm gücüyle cekiyo ve gene o berbat işte kalıyosun... ben tır şöförü olmazdım heralde ne olurdum onuda bilmiyorum belki dünyaya açılır bi kısım parayla orda dilenir orda yaşardım ne yapardım bilinmez..

"hepimiz biliriz sevmeyi de cok azımız sevdiklerimizden uzaktayızdır.. cok mu zor yoksa bana mı oyle gelir bilmem ama hep cekinmisimdir uzaklıklardan.. kim istemez ki her zaman yanında olmasını. bende isterdim ve hatta gelemeyeceginden emin olsam bile ben giderdim yanına.. ne kadar imkansız gorunsede yapardım.."

ehe ehe anam olmuyo öle bişi biliyosun bnm ex koca izmirde diye hep kaçardım hep yanında olmaya çalısırdım sevdiğim için oda severdi güya ama gelmezdi... uzakta oldumu sevgi sevgi olmaktan cıkıyor baska bişi oluyo bi nevi ego tatmini "orda birisi var seviorum /yada sevmiorum emin bile değilim (eminim desende gerçekten onu bilemiosun) yanında olursam dünya bnm olcak mutlu olucam diosun ama pehh gittiğin zaman o egonun tatmini en fazla (kalma sürene göre değişir) 1 2 gün yada 1 2 saat ....  sonra o duyguyu devam ettirme hissi boşluk ve tatatataaaam gene aynı eski sen.... ehh doluyum sen bitiriyosan ben devam ediim bari :P

(gecikme için pardon cnm )
she's back!!