Kayıt Ol

Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Üyelerimize soruyoruz: "Sizce Kayıp Rıhtım?"
« Yanıtla #15 : 31 Aralık 2012, 18:06:15 »
Herkes katılabiliyor, o nasıl soru :)?

He ödül falan yokmuş bende edit, bug yaptı derler diye sormuştum. :P
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Aralık 2012, 18:06:59 »
Ödülsüz bu maalesef u_u. Ödüllüler portal ve radyo yayınlarında *-*.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #17 : 31 Aralık 2012, 21:56:51 »
Ben de az önce Hazal ablaya gönderdim düşüncelerimi. Fakat sormak istediğim bir şey var. Bu soruya gelen cevapları biz de toplu bir şekilde görebilecek miyiz, yoksa bu lükse sadece yöneticiler mi sahip?

Edit: Merakımdan soruyorum, yanlış anlaşılmasın.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 31 Aralık 2012, 22:03:40 »
Bahri, bu etkinlik doğumgünü şenliklerine dahil. Elbette herkese açık olacak.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 31 Aralık 2012, 22:07:31 »
Ben de az önce Hazal ablaya gönderdim düşüncelerimi. Fakat sormak istediğim bir şey var. Bu soruya gelen cevapları biz de toplu bir şekilde görebilecek miyiz, yoksa bu lükse sadece yöneticiler mi sahip?

Edit: Merakımdan soruyorum, yanlış anlaşılmasın.

Yosun abla cevap vermiş, ama şöyle detaylıca anlatayım. Ocak ayı Rıhtım'ın kuruluş yıldönümü olduğu için biz her Ocak ayında yeni yaşımızı kutluyoruz. Bu projeyse üyelerimize de yer verdiğimiz bir etkinlik oldu.

5.yıl şenlikleri için eteğimizdeki taşları döküp, hem sizlere hem de portaldaki takipçilere gün be gün göstermeye başladığımızda elbette sizler de Sizce Kayıp Rıhtım etkinliğini göreceksiniz. Hatta şenliklerden önce bir de menümsü bir şeyimiz olacak. Yayın akışı gibi. Hangi gün, neyi yayınlayacağımız orada yazacak. Kısacası, tüm hazırlıklarımız ve bu proje sizlerin olduğu kadar portaldaki ziyaretçilerimizin de izleyen gözlerine sunulacak :).

Ama bu "Sizce Kayıp Rıhtım"ın bir ayağı daha var. İşte o sürpriz. 5.yıl şenlikleri başlayana kadar sürpriz kalacak :). Sonrasında zaten yayınlayacağız.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Ocak 2013, 01:27:35 »
Katılan herkese çok teşekkür ederiz :). Son gün, en az önceki günlerin toplamı kadar katılım oldu. Büyük patlamamız 2012'nin son günü yaşandı.

Yeni yıla girdiğimiz şu saatlerde de projemiz kapanmıştır. Hala daha "ah, kaçırdım!" diye hayıflanıyorsanız gönderebilirsiniz. Elbette ekleriz. Bunun dışında bir 5.yıl etkinliği olan ve yakın zamanda yayınlanacak olan bu projemiz sona ermiştir :). Herkesin ellerine, yüreğine sağlık.