Kayıt Ol

Üyelerimize Kayıp Rıhtım’ı Sorduk!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Üyelerimize Kayıp Rıhtım’ı Sorduk!
« : 30 Ocak 2013, 23:40:31 »

Dün yayınladığımız “Kayıp Rıhtım İçin Ne Dediler?” projesinde, sanatçı dostlarımızın sitemiz hakkındaki düşüncelerini sizlere ulaştırmıştık. Bugün de, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, ilgileri ve istekleriyle şu ana gelmemizi sağlayan değerli üyelerimizin Kayıp Rıhtım hakkındaki düşüncelerini paylaşacağız!

Beş yıl boyunca, gerek istekleri, gerek yardımları, gerek önerileri, gerekse zor zamanlarımızda dahi yanımızda oluşları ile, bizleri bugünlere getiren üyelerimiz neler yazmadı ki? Duygusal, ciddi, esprili, heyecanlı… Akıllara gelebilecek her türlü düşünce yazıya döküldü anlayacağınız.

Dilerseniz daha fazla uzatmayalım. Bizler susalım ve Rıhtım’ın gezgin üyeleri Rıhtım’ı sizlere anlatsın…

Projemize ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Düşüncelerini bizlerle paylaşan tüm üyelerimize, tek tek samimiyetleri için teşekkür ederiz. İyi okumalar.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Üyelerimize Kayıp Rıhtım’ı Sorduk!
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2013, 23:41:11 »
Habere yazamadığım kişisel not: Üyelerimiz için hazırladığımız tasarım dünkü yazar-çizer tayfası için hazırladığımız tasarımı döver 8). Nedense bu farkı görünce bir mutlu oldum :D.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2013, 09:17:14 »
Hepsi birbirinden güzel, hepsi harika :D Yüzümde bir tebessümle okudum hepsini :)

Yalnız herkesten özür dileyerek bir şey belirteyim yazdığım akrostiş şiirde iki tane yazım hatası var. Yazıyı son gün yazdığım için şiir biraz aceleye geldi. Lütfen mazur görün. :(
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2013, 17:46:50 »
Akrostişini sevdim ben, yazım hatalarını görmedim bile :) En az Şebnem Pişkin'in yazısı kadar kendine has olmuş. Üşenmeyip de kalemini çalıştıran ve bu güzel yorumları okumamızı sağlayan herkese teşekkürler.

Not: Tasarımı da ayrı bir hoşuma gitti. Onu da ekleyeyim ;)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.