Kayıt Ol

Zümrüdüanka yoldaşlığı

Çevrimdışı Mr Thame Dummee

• **
  • 121
  • Rom: 1
  • Daha Gençsin.. Öğreneceksin...
    • Profili Görüntüle
    • Hortkuluk Avcısı
Zümrüdüanka yoldaşlığı
« : 01 Ocak 2008, 18:12:21 »
Hepimizin izlediği üzere Zümrüdüanka yoldaşlığı filmi 10 Ağustos'ta gösterime girdi...

peki siz filmi nasıl buldunuz?

Felsefe bu kardeşim: Save the Cheerleader, Save the world...

Zümrüdüanka Yoldaşlığı => SeVeRuS SNaPe

kayiprihtim kayiprihtim... Al linki tıkla şimdi... Yaşamak için fantastik dünyada... Arkadaşlıklar kuruldu burada...Lay lay lay lay lay... Cesaret ister hayaller... İnancımız bizi besler.. Nolursa olsun buradayız... İşte parola: kayiprihtim Forever...

Önemli Olan Zirveye Ulaşmak Değildir... Zira Yılan Da Zirveye Ulaşabilir, Kartal Da... Ama Birisi Sürünerek, Diğeri Süzülerek... Nereye Ulaştığınız Değil, Nasıl Ulaştığınız, Önemlidir.

Çevrimdışı Selphie

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Zümrüdüanka yoldaşlığı
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2008, 18:19:58 »
Kesinnlikle serinin en berbatıydı,ben felsefe tanışa kötü derdim bu son filim bundan daha berbat çıktı.( Film olarak,kitabı bi başka tabi ;) :) )

Ben hiç beğenmedim.
Bellatrix de olmasaymış,film batarmış.
Tabiki bunlar yönetmenden kaynaklanıyor,açıkcası ben hiç beğenmedim. ;)
Ah! Keşke söyleyebilsem seni ne çok sevdiğimi…
Ama söyleyemem ki!
Ya sen beni sevmiyorsan;
Ya ben senin arkadaşlığına ihanet ediyorsam!
Ve sadece bu yüzden, sadece bu yüzden
Seni sonsuza dek kaybedecek olursam…
İnan bana birtanem! Ben sensiz yaşayamam…
Huzur veren o güzel gözlerini;
Kaybetmeyi asla ama asla göze alamam…

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2008, 19:09:25 »
Kısaydı hemde fazlasıyla...Ama genede onu güzel yapan şeyler vardı oralarda ;)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2008, 20:02:39 »
hiç güzel değildi, çok kısaydı 1114 sayfalık kitaba bu film yakışmazdı... serinin en berbat filmi buydu... >:( >:( >:(

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2008, 20:42:19 »
Benim görüşüm sizinkiyle uyuşmuyor bu konuda.Bence çok güzeldi.Bir ''kralımızsın weasley''i görememek beni çok üzdü ama efektleriyle kadrosuyla dublajıyla çok güzeldi.1114 say falık filmi o kadar kısaltmak zorundaydılar.mutlaka birşeyler aksiltilmeliydi ve onlarda eksilttiler az eksilttiler çok eksilttiler biz sadece yoprum yapabiliriz.Ama kitapda olmayan istasyonda Voldemortun görülmesi hayali yerine,Tonks un garip burun hareketleri yerine,soyağacının oradaki ''anlamlı'' konuşma yerine en azından ben Kralımızsın Weasley olmalıydı diyorum.Ayrıda Sirius ve Lupin çok yaşlanmış :D

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2008, 22:17:42 »
Bence çok kötüydü sadece görsel efektler ve bankanlıktaki savaş iidi.bunlarda olmasaymış zaten film ... (anladınız siz onu :P) diğerleri 5 para etmezdi.çnkü oyuncular çok ruhsuz oynamışlardı :P çok kısaydı.kitapla nerdeyse hiç örtüşmüordu :@
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2008, 21:29:48 »
Benim görüşüm sizinkiyle uyuşmuyor bu konuda.Bence çok güzeldi.Bir ''kralımızsın weasley''i görememek beni çok üzdü ama efektleriyle kadrosuyla dublajıyla çok güzeldi.1114 say falık filmi o kadar kısaltmak zorundaydılar.mutlaka birşeyler aksiltilmeliydi ve onlarda eksilttiler az eksilttiler çok eksilttiler biz sadece yoprum yapabiliriz.Ama kitapda olmayan istasyonda Voldemortun görülmesi hayali yerine,Tonks un garip burun hareketleri yerine,soyağacının oradaki ''anlamlı'' konuşma yerine en azından ben Kralımızsın Weasley olmalıydı diyorum.Ayrıda Sirius ve Lupin çok yaşlanmış :D
1114 sayfalık kitabın filmi, serinin de en kısa filmiydi hatırlatırım... Ruhsuza da katılıyorum sadece efektler fena değildi...

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2008, 16:08:40 »
Yani güzeldi aslında ama bu kadar çok kesmeselerdi daha uzun olsaydı daha süper ötesi olurdu ;D

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2008, 17:36:03 »
esrar dairesi sahneleri hariç vasat.

Çevrimdışı lordasriel

• **
  • 56
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2008, 21:26:56 »
gereğinden fazla karanlık ve aksiyonu çok az bi filmdi bence.
son sahneler olmasa film fantastik değil romantik bi film olacakmış. :d

Çevrimdışı new_zatt

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2008, 21:28:05 »
sürekli daha ne olduğunu anlamadan diğer sahneye geçiyodu film

bence olaylar biraz hızlı geçiştirilmişti

Nessa

« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2008, 22:24:59 »
Güzel bir filmdi Bellatrix çok hoşuma gitmişti kitabı okurken vede hayalimdeki Bella'yı sevgili Helena canlandırdı harikaydı performansı.Azkaban'dan kaçış sahnesi şahaneydi yıktı ortalığı  ;D ;D
Sonra Luna çok şekerdi hatta olduğundan daha şekerdi filmde farklı bir havası vede asaleti vardı.
Karanlık Lord muhteşemdi Bakanlıktaki olaylar fln aslında burda diğer filmlerden olduğundan daha fazla kötüydü yani onu gördük yani ben gördüm
Onun dışında muhteşemdi
Umbridge muhteşemdi hele o patlamadaki kaçışı
Draco aynı kötü kişi
Cho ve Harry'nin öpüşme sahnesi iğrençti yani beğenmedim Cho'yu
Tonks muhteşemdi tam kafa kız
Herşey harikaydı filmde bir kusur bulmadım  :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2008, 22:37:43 »
dumbyle voldynin savaşı hiç hoşuma gitmedi sanki dumby voldynin karşısında çok zorlanmış gibiydi ama kitapta pek de zorlanmıyordu... :-\

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 05 Ocak 2008, 16:26:33 »
vala dumbledore un kaçtığı sahneye bayıldım ama gerisi foss... gene ama biraz daha fazla yapsalardı daha iyi olurdu 1114 sayfalık kitapa bu kadar film :P olaylar çok çabuk gelişiyo... don lastiği gibim uzatsalardı çok makbule geçerdi.. ;)

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 05 Ocak 2008, 16:32:00 »
Hiç beğenmedim. Çok önemli yerleri filme almamışlar, bu yüzden film çok kısa olmuş. Bu bence en büyük hataydı... Hem de ne bileyim filmin insanı çekici bi tarafı yoktu. İzledik, bitti ve hiç etkisi altında kalamadan unttuk. Güzel film dediğinin en az 2-3 gün etkisi altından çıkmamazsın. Bunlar benim görüşüm...