Kayıt Ol

The Witcher 3: Wild Hunt

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Witcher 3: Wild Hunt
« Yanıtla #75 : 12 Mayıs 2015, 20:20:30 »
Ben de son iki kitabı bitirmeye çalışıyorum. Hazırlıklarımı tamamlamış olarak oyuna dalmayı planlamaktayım.

Bu arada Collector's Edition gelecek diyorlardı, var mı acaba bir gelişme?
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Witcher 3’ün Son Videosunda Gizli Bir Mesaj Var!
« Yanıtla #76 : 14 Mayıs 2015, 00:20:59 »
Spoiler: Göster
Valla en son "gelecek" dendi, öyle kaldı Volkancım. Bu aralar çıkar kokusu, bakalım.

Witcher 3’ün Son Videosunda Gizli Bir Mesaj Var!

CD Projekt Red bugün akşam saatlerinde yarın internete salacakları “A Night To Remember” videosunun 30 saniyelik bir teaser trailerını yayınladı. Herkes bu kısa ama etkileyici videonun güzelliğini konuşup yarınki gösteri için hazırlanırken Witcher forumlarındaki biri videoda gizli bir mesaj keşfettiğini söyleyerek ortalığı ayağa kaldırdı.

Gizli derken gerçekten de gizli demek istiyorum, çünkü videoyu doğru zamanda (0:22) durdursanız bile mesajı göremeyebilirsiniz. Ancak ve ancak ekranınızın ışığını sonuna kadar açarsanız çıkıyor bu über-saklı metin ortaya. Peki ne yazıyor? Hemen çevirelim:

“Üç uzun yılın ardından The Witcher: Wild Hunt nihayet çıkmaya hazır. İncelemeler şimdiden yayında ve tepkiler harika. Bebeğimizi ellerinize teslim etmek için sabırsızlanıyoruz.

“Bu bizler için çok önemli bir mihenk taşı. İlk Witcher oyununu yapmaya 50 kişiyle başlayıp Wild Hunt’ın devasa dünyasını 200’den fazla kişiyle yarattık.

“Oyunun boyutu gerçekten de muazzam, ama serinin nüansı ve ruhu hâlâ aynı. Zaten başka türlü olmasına da izin vermezdik.

“Bu oyun bunca zamandır bize destek olan ve farklı bir fantastik dünya için tezahürat eden hayranlarımıza. Karanlık, rahatsız edici ve kişisel bir dünya…

“İşte size bekleyişinizin son birkaç gününü şenlendirecek bir şey. İşte “A Night to Remember” (Unutulmayacak Bir Gece). Kısa, spoiler içermeyen bir video.

Not: Boyut demişken, Novigrad şehrindeki açılabilir kapıların sayısının 2000’in üzerinde olduğunu belirtelim! Bunun Witcher 1’de yol açacağı devasa yükleme ekranı süresini hayal etsenize bir.”

2000’in üzerinde açılabilir kapı2000!! Hem de yükleme ekranı olmadan Allah’ım sana geliyorum!

Video: https://youtu.be/KNVOTMx9oyA
Kaynak: Ben ve Oyungezer.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 14 Mayıs 2015, 00:39:26 »
Not: Boyut demişken, Novigrad şehrindeki açılabilir kapıların sayısının 2000’in üzerinde olduğunu belirtelim! Bunun Witcher 1’de yol açacağı devasa yükleme ekranı süresini hayal etsenize bir.”[/i]

2000’in üzerinde açılabilir kapı2000!! Hem de yükleme ekranı olmadan Allah’ım sana geliyorum!

Ömrümün en verimli yıllarını Novigrad'ın kapılarını teker teker açmaya harcayacağım desenize. :D Bu tür oyunların genelinde yeni bir alana girdiğimde önce her yeri bir kolaçan ederdim, sonra işime bakardım. Yandık ki ne yandık! :P
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 14 Mayıs 2015, 20:55:33 »
Veee çıkış videosu nihayet bizlerle...

https://youtu.be/1-l29HlKkXU
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 14 Mayıs 2015, 23:12:22 »
Veee çıkış videosu nihayet bizlerle...

https://youtu.be/1-l29HlKkXU

Okunan şiirden midir, arkada çalan Two Steps from Hell - A Hole in the Sun'dan mıdır nedir bilinmez, pek hoşuma gitti bu.

Hayır birinci oyunu bir kere bitirdim, ikinci oyunu da yarım oynadım. Ben niye bu kadar heyecanlandım?
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #80 : 14 Mayıs 2015, 23:31:53 »
Hayır birinci oyunu bir kere bitirdim, ikinci oyunu da yarım oynadım. Ben niye bu kadar heyecanlandım?

Beni de çok heyecanlandırdı namussuz yav.. Halbuki daha 5,5 saatlik oyun sürem var sadece. İlk oyunun başı; ama işte hoyrat gönül.
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 14 Mayıs 2015, 23:43:06 »
Kaçıncı kez izliyorum bilmiyorum ama her seferinde beni en çok vuran şey saçların hareketi oluyor. Müzik, şiir, hareketler, grafikler falan zaten şahane de, o saçlar var ya o saçlar. Vallahi izledikçe gökkuşağı kusuyorum.

Dur bi daha izlicem. O ne güzel saç öyle ya.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 14 Mayıs 2015, 23:58:47 »
Şahane olmuş ya. Saygı duydum... Yapanların, seslendirenlerin, yazanın, çizenin ve tüm emeği geçen tüm emekçi kardeşlerimin ellerine sağlık. Oyunları oynamaktan çok şu fragmanları seviyorum, yalan değil. Uzatsalar film yapsalar gidip izlesek ya. He?
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #83 : 15 Mayıs 2015, 00:30:26 »
Ak sakallı Witcher yapmışlar. Ama aşırı güzel olmuş. Keşke 24 saat oynayabilsem de yetişsem 3'e.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 16 Mayıs 2015, 23:07:21 »
Hype hype hype... Masaüstü simgesi bile ayrı bir karizma. :P
Spoiler: Göster

Şöyle Twitch'e göz ucuyla baktım da Keira Metz'e denk geldim. Oyunda Geralt abimiz tüm Büyücü Ablalar Loncası'nı götürecek galiba. :P Bir de ilk oyundaki kartları niye geri getirmediler yea...

Bu arada, konsollarda bekleme süreleri çok uzunmuş gibi geldi bana. [*]Şu pis aletler yüzünden canım oyun da downgrade yedi zaten. Yazık... :P[/*]

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : 18 Mayıs 2015, 20:24:47 »
Hype'dan adam öldürecek bunlar. Bu nasıl videodur:

https://www.youtube.com/watch?v=hBoCRYX6Vq0

#son5saat

--------------------------------

Bu oyun olmuş yav!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 19 Mayıs 2015, 11:30:13 »
İnsanlar oynamaya başladı, ben hala kargo bekliyorum :/

Bu arada Collector's Edition'ın içeriğini kanlı canlı görmek isteyenler buyursunlar. Ben kolyede eridim, bittim şahsen. Böhü!

https://youtu.be/SWnhlPyfQbg
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 19 Mayıs 2015, 12:00:15 »
Ben de normalde D&R'dan alacaktım, ama dayanamam diye patlattım Steam'den. İyi ki de almışım, yoksa meraktan akıl sağlığımı kaybedebilirdim. :P

Ya ben mi diğer CE'lerin içeriğini yanlış hatırlıyorum yoksa PS4 için olanı cidden diğerlerinin yanında sönük mü kalmış. Bunun içinden Gwent Kartları (Bu arada Gwent de çok iyi olmuş, şunun multisini bile çıkarsalar deli gibi oynanır. :P) ve ya bez harita falan çıkmadı sanki.

Çekilişlerdeki şansım devam ederse o figür benim evimde de neden olmasın ki? :D

Neyse... Nerede kalmıştım? 8)

------------------

Alta:

Ben de kutudan o kadar az içerik çıkınca şaşırmıştım açıkçası, aydınlandığım iyi oldu. :D

Bu arada 8 saattir oynuyorum daha yeni 3. seviyeye gelebildim. Orayı burayı dolaşıp etrafa hayranlıkla bakmaktan adam akıllı görev yapamıyorum. :D Damağımda, şimdilik, daha çok ilk Witcher oyununun tadını bırakıyor ki ilk oyunun atmosferini ikincisinden daha iyi bulan birisi olarak zevkten dört köşe dolanıyorum evin içinde. :P

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 19 Mayıs 2015, 12:34:21 »
Bunda da var o kartlar, haritalar vs de oyunun kutusunu açmadıkları için göstermeyi unutmuşlar :)

Bu arada kargom geldi! Yihhuuuuuuuuuuuu! Elveda Rıhtım, ben 3 ay yokum :D
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #89 : 19 Mayıs 2015, 16:24:55 »
Şöyle iştahlı iştahlı oynayanları görünce baya kıskanıyorum. Benim bilgisayar kaldırmıyor bunu, üzülüyorum valla. :( Neyse birkaç seneye (inşallah) oynayabilirim. Şimdilik videolara bakmakla yetineceğim. :(