Kayıt Ol

Hayko Cepkin

Allein

Ynt: Hayko Cepkin
« Yanıtla #15 : 10 Ocak 2008, 18:46:24 »
adamlar türklere ve türklüğe hakaret ediyorlar, soad mesela... lütfen biraz daha hassas olalım beyler, bayanlar... (o espriyi yapmicam ;D )
Hayko yaptığı röportajlarda bunu-ermeni olduğunu- dile getirenlere... Ben Türk toprağında yaşıyorum... vb. anlatımlarda bulundu/bulunuyor (aldığım dergilerde gördüm/görüyorum) =) Hayko'nun Ermeni olması bir şeyi değiştirmiyor, sadece SoaD böyle birşey yaptı diye Hayko'nun da Türklere ve Türklüğe aynı şeyleri söylediğini, ya da bizim hakkımızda öyle düşündüğünü söylemen, yanlış =)

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Ocak 2008, 18:49:39 »
ona göre söylemedim zaten soadla da kıyaslayamam yaptıklarını ama yine de daha hassas olunması gerektiğini savunuyorum...

Çevrimdışı Killy

• *
  • 39
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Ocak 2008, 16:15:55 »
27 Temmuz 2007 gününden itibaren favori Türk sanatçm olmuştur.. :D
Harika biri gerçektende  :D ilk albümünden bi kaçını ve son albümndeki bütün şarkılara bayılıyorum  :D

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 11 Ocak 2008, 18:41:59 »
Zonguldak konserinde üzülerek harmonizer kullandığını gördüm. Hayko'ya olan güvenim ciddi derecede sarsıldı..
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ocak 2008, 18:15:41 »
ya ben hayko yu seviyorum ;D ve herkes sölüo bana o ermeni nin neresini seviosun die benm verdiğim cvp şu oluo belki size saçma gelir bilmem ama: "müzik evrenseldir" diorum ve geçiorum. ve bunu söyleyenler avril dinliolar. o zaman onu da dinleme Türk deil  >:(

neyse hayko nun sevdiim şarkıları= 777, ölüyorum,sıkı tutun,siren ;D özellikle sıkı tutundaki;
tut ki elimden düşmeden yürüyelim
tut ki elimden birlikte yürüyelim bölümü süper  :D

Çevrimdışı crazzygirll

• *
  • 37
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 15 Ocak 2008, 16:45:58 »
son kez,yalnız kalsın,777,eller aldı,boşluk bayılıyorum hayko'ya ve şarkılarına!!!

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 20 Ocak 2008, 11:37:48 »
Muzık dunyasında vardır bu etkıLesım ıste bunu ozentılık dıe nıteLendırmek sacma oLuo bıraz.MarıLyn tamamen farkLı bıse dunyada tek ama o da bırıLerınden etkıLenmıs.Hayko da bu anLamda boyLe.

YaLnız kaLsın dınLemeden bıkmadıım defaLarca pLay butonuna bastıım hatta bazen geceLerı kuLaımda o sarkıyLa uyuduum super bı sarkı.

Turkıye'de ısını en ıyı yapan ınsan tamamen farkLı trzıyLa gorunusuyLe svıorm Hayko'yu  :)

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

selin.

« Yanıtla #22 : 21 Ocak 2008, 22:01:27 »
seninki dert mi?,görmuyor musun?,son kez ve 777 favorilerimmm..gercekten de bıkana kadar dnlerm :D bi salak arkadasım yuzunden de konserini kacırdım..çok pişmanıım.. ahh keskee bi daha gelsee :D

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 22 Ocak 2008, 16:26:10 »
Tipinden kaybediyormuş :P Hadi canım tip görmeyenler düşünsün onu :P
Açıkcası Türk müziğine Özgün müzik demek gibi Haykoya da bir başka olgu yaratmak gerekiyor :D
Dinledikçe bağımlısı olduğum ve nedense bir nedeni olduğunu bulamadığım bir hayranlığım var kendisine :P
Sonra Görüşelim ve Sıkı Tutun favorilerim olmasına rağmen Görmüyorsun, Fırtınam, Ölüyorum, Yalnız Kalsın, Yarası Saklı, Bertaraf Et vs. vs. parçası da sürekli dinleyip, dinlemekten sıkılmadığım parçalarındandır :D
Genelde uyurken büyük katkısı oluyor :P

selin.

« Yanıtla #24 : 22 Ocak 2008, 20:09:32 »
Tipinden kaybediyormuş :P Hadi canım tip görmeyenler düşünsün onu :P

aynen.. " geceleri yatarken korkar insn bunu görnce " demişti bze gelen bi teyze..gel de şimdi anlat bunu teyzeye... :D

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 22 Ocak 2008, 20:21:35 »
aynen.. " geceleri yatarken korkar insn bunu görnce " demişti bze gelen bi teyze..gel de şimdi anlat bunu teyzeye... :D
Yok canım koskoca teyzeye saygısızlık :P Benim nefesim yetmez onu anlatmaya :P
En iyisi görünürde tamam diyip bildiqimiz yolda ilerlemek :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Ocak 2008, 14:08:30 »
Bir türlü sevemedim bu adamı.. Özenti gibi geliyor, zevk meselesi ;D

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Şubat 2008, 00:01:00 »
adamlar türklere ve türklüğe hakaret ediyorlar  ... lütfen biraz daha hassas olalım beyler, bayanlar...
(o espriyi yapmicam ;D )

EDİT; Polemik olmaması açısından mesajının bir kısmını editledim...
Bir ülke bir bütün olabilir fakat her insan kişiseldir.Herkesin kendine öz duyguları vardır.Aynı bizim ülkemizde de oldugu gibi.Ülkemize uzaktan şeriyatcı "tamamıyle musluman" bakıs acılarıyla bakanlar da cok var ama bazıları (bkz:ben) ınsanların arasından sıyrılabılır.Her Ermeni Türkiyeden nefret ediyor ve soykırım yaptıgımızı kabul edıyor dıye bır sey yok.Editlemeden önceki halini görmedim mesajın fakat bunu belirtmem gerektı. =)

27 Temmuz 2007 gününden itibaren favori Türk sanatçm olmuştur.. :D
Harika biri gerçektende  :D ilk albümünden bi kaçını ve son albümndeki bütün şarkılara bayılıyorum  :D

Arasııımm* Benım dogum gunum :strip Zaten konser superdı off.. :D

Ve Hayko'nun konserde cok asık suratlı geregınden fazla kasıntı oldugunu dusunmus olsam da televızyon programlarında dergı roportajlarında falan bayagı sıcakkanlı gelıyor  =P Sarkıları cok cok guzel bence =)

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 02 Şubat 2008, 00:04:36 »
Severim gibimsi. :P (o nası oluyo? ;D ) Şarkıları fena değil. (=

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Şubat 2008, 00:06:44 »
Bir ülke bir bütün olabilir fakat her insan kişiseldir.Herkesin kendine öz duyguları vardır.Aynı bizim ülkemizde de oldugu gibi.Ülkemize uzaktan şeriyatcı "tamamıyle musluman" bakıs acılarıyla bakanlar da cok var ama bazıları (bkz:ben) ınsanların arasından sıyrılabılır.Her Ermeni Türkiyeden nefret ediyor ve soykırım yaptıgımızı kabul edıyor dıye bır sey yok.Editlemeden önceki halini görmedim mesajın fakat bunu belirtmem gerektı. =)

uzatmak istemiyorum arkadaşlar... şarkılarından bazısı çalıntı bu yüzden sevmiyorum... ;) ;) ;)