Kayıt Ol

Ölüm Yadigarları Kitap Hataları(Bunları da başka yerde bulamazsınız)

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
dumbledore her zaman sölüyordu  voldemort un  sihir bilgisi benden daha yüksek   benim hiç kullanmayacağım türden sihirler biliyor.  voldemort  büyü icatları yapan sihirle  oynayan biri neden olmasın
kullanamıyacağım türden dior dediğin gibi yani aşırı derecede karanlık büyüler Hortkluluk gibi mesela. Sanırsam bi yerde cisimlemeyi kaldırmak Kara Büyü deildir ha
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
voldemort un kendi icadı da olabilir   daha önce dediğim gibi  ispat edilemez bir konuyu tartışıyorus
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
voldemort un kendi icadı da olabilir   daha önce dediğim gibi  ispat edilemez bir konuyu tartışıyorus
Voldemort'un icadı olan şeyler genellikle kendini savunmaya yönelik deil
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

• **
  • 380
    • Profili Görüntüle
neden olmasın    ben voldemort a  sersemletmenin işliceğini sanmıyorum .  ama bu savunmaya yönelik. hortkulukları yapmakta bir nevi ölümden savunmak deil mi
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
ben voldemort a  sersemletmenin işliceğini sanmıyorum . 

JKR'den bahsediyoruz... Onu Expelliarmus'la öldürebilecek bir yazar Sersemletmeyle onu yerle bir etmeyi de bilir...

Tuhaf bir ayrıntı ama napiym =)

• **
  • 380
    • Profili Görüntüle
demek istediğim farklı bir şey  daha sonra farklı bir konuda belki bahsederiz

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
JKR'den bahsediyoruz... Onu Expelliarmus'la öldürebilecek bir yazar Sersemletmeyle onu yerle bir etmeyi de bilir...

bana diecek bişey kalmamış

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle

senin okuduğun kitaba ..... yuhh kim voldy expelliarmusla öldrüdü be voldy kendi salaklığından öldü şimdi bu da burada tartışılmaz ki zaten seninle özel görüşelim... :hemk :hemk :hemk

• **
  • 380
    • Profili Görüntüle
senin okuduğun kitaba ..... yuhh kim voldy expelliarmusla öldrüdü be voldy kendi salaklığından öldü şimdi bu da burada tartışılmaz ki zaten seninle özel görüşelim...   

eh buda bana  dicek bişi bırakmamış :D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
ikiye iki hodri meydan! :P

senin okuduğun kitaba ..... yuhh kim voldy expelliarmusla öldrüdü be voldy kendi salaklığından öldü şimdi bu da burada tartışılmaz ki zaten seninle özel görüşelim... :hemk :hemk :hemk

salaklık derken? :ş  harry denen o rezil expelliarmus atmasa kendi avada'sı kendisine sekmeyecekti! bu da bi zahmet salaklık değil harry'nin şansı gibi bir şey oluyor..!

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
ikiye iki hodri meydan! :P

salaklık derken? :ş  harry denen o rezil expelliarmus atmasa kendi avada'sı kendisine sekmeyecekti! bu da bi zahmet salaklık değil harry'nin şansı gibi bir şey oluyor..!
hayır işin expelliarmusla ilgisi yok herhangi bir başka büyü yapsa yine aynı sonucu verirdi ama en iyi bildiği büyüyü yaptı ve oldu işte... işin asayla ilgisi vardı...

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
hayır işin expelliarmusla ilgisi yok herhangi bir başka büyü yapsa yine aynı sonucu verirdi ama en iyi bildiği büyüyü yaptı ve oldu işte... işin asayla ilgisi vardı...

asa masa ben anlamam... sonuçta avada kedavra, expelliarmus'tan sekti ve bu cidden rezil bi durum. harry'nin kalkıp expelliarmus'u o asayla atması tamamen şans, koskoca lord expelliarmus'la ölmüş oldu işte :ş potter da avada atsaydı o zaman daha gururlu bir ölüm olurdu =P

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
asa masa ben anlamam... sonuçta avada kedavra, expelliarmus'tan sekti ve bu cidden rezil bi durum. harry'nin kalkıp expelliarmus'u o asayla atması tamamen şans, koskoca lord expelliarmus'la ölmüş oldu işte :ş potter da avada atsaydı o zaman daha gururlu bir ölüm olurdu =P
rezillik olup olmadığını bilmiorum ama evt Harry expelliarmus yapmamış olsaydı kendisi ölecekti
evt belki başka bi büyü yapsada gene sekebilirdi ama sonuçta hepimizin bildiği gibi expelliarmus yapıldıgı icin öldü.

• **
  • 380
    • Profili Görüntüle
bu işin  expelliarmus la  sersemletle  bi alakası yok ki.  aptallık orada voldemort ta. büyü sahibine işleyemecektir. ilk amacının farklı bir asayı eline geçirmek olması gerekir  ama o kadar korkuyor ki  bunu düşünemeyecek kadar aciz duruma düşüyor

yada benim deyimimle  jk berbat bir son hazırlıyor. güsel bi düello yerine saçma sapan bir ölüm

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
bu işin  expelliarmus la  sersemletle  bi alakası yok ki.  aptallık orada voldemort ta. büyü sahibine işleyemecektir. ilk amacının farklı bir asayı eline geçirmek olması gerekir  ama o kadar korkuyor ki  bunu düşünemeyecek kadar aciz duruma düşüyor

yada benim deyimimle  jk berbat bir son hazırlıyor. güsel bi düello yerine saçma sapan bir ölüm
ewt daha güzel bi düello yapılabilirdi ama sonuçta expelliarmus yapmasaydı asasını çağıramıyacaktı Harry, sonuçta asası başkasının elinde olduğu için onun sözünü dinleyecekti, ama sahibine çağırılınca gitti.
Sen burda şöle demiş oluorsun; birinin asası düello ettiği kişide ise kendisine karşı işe yaramaz, ama böle bişey yoq