Kayıt Ol

Hearthstone

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hearthstone
« Yanıtla #105 : 01 Mayıs 2015, 19:32:39 »
Dün gece 10/3'le en başarılı Arena turumu yaşadım, mutluyum. :D Kart veya dust da gelmedi şansıma, hepsi altın geldi, 1 pack + 330 altın kazandım. :D Bu arada yeni arkadaşlara da tavsiye ediyorum Arena'yı. Zaten ilk girişiniz ücretsiz, biraz karıştırın deck nasıl yapılır, hangi kartlar iyidir, nasıl oynanır vesaire diye. Bir sürü arena rehberi bulacaksınız zaten. Ranked'dan çok daha eğlenceli bana kalırsa. :)
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı BuzSakal

• *
  • 30
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
    • Biraz Yazalım Blog
« Yanıtla #106 : 02 Mayıs 2015, 12:44:43 »
Bu arada her ay yeni bir sezon başlıyor. Bu ay toplamda 14. sezon 1 Mayıs itibariyle başladı. Go Ninja Go sezonu hayırlı olsun. Bu sezona özel 20 ve daha aşağısı rank'e ulaşanların kazanacağı kart arkalığı ödülü de aşağıda. Fena sayılmaz.

Altın Parlaktır, Elfler Kaypaktır...

birazyazalim.blogspot.com
geocachingmaceralari.blogspot.com

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #107 : 07 Mayıs 2015, 16:57:55 »
Bunu şuraya bırakıyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=_p73PZIDQuA

(hazırlıklara başlayın)
Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı BuzSakal

• *
  • 30
    • Profili Görüntüle
    • Biraz Yazalım Blog
« Yanıtla #108 : 12 Mayıs 2015, 15:08:58 »
Dün akşam 10 maç yaptım. Elimdeki mütevazi desteye göre oldukça iyi bir galibiyet serisi yakaladım. Mağlupta oldum tabi ki. Ama benim için efsane maçlar da olmadı değil.

Hepsini videoya çektim kanala atacağım birkaç güne. Ancak en beğendiğim maçım 1 canımın kaldığı Druid abimize Mage ile kazandığım maç oldu. Özellikle Mirror Image adlı kartın oyun sonunda bile ne kadar işe yaradığını biraz da şansla alakalı olarak gördüm. Çok hoşuma gitti.

Ayrıca Azure Drake abimizden dün baya bir ağzım yandı.

Hem kart çektiriyor hem de +1 büyü hasarı veriyor. 4/4 te cabası. Dün elime gelen kartlardan mı bilemedim yere indiğinde beni baya uğraştırdı.

Bir de 2 Fireball ve 1 Frostbolt'u aynı turda oynayıp 15 hasar verip kazandığım maç var ki o da güzel oldu.

Altın Parlaktır, Elfler Kaypaktır...

birazyazalim.blogspot.com
geocachingmaceralari.blogspot.com

Çevrimdışı Esvollar Mannelig

• *
  • 4
  • Hodaret'in Elçisi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 12 Mayıs 2015, 16:38:11 »
Ben de bir Hearthstone oyuncusuyum! Keşfettiğim günden bu yana düzenli olarak oynuyorum. Priest ve Druid geliştirmeye özen göstermekteyim. Ama Priest'e olan ilgim daha önce başladığı için -30 level olmuştur kendisi-destesi daha iyi. Yine bir turnuva düzenleyecek olursanız beni de yazın. Esvollar#2869 battle tag'im  :D
"Herkes ölür, ama herkes gerçekten yaşayamaz."

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 12 Mayıs 2015, 19:15:11 »
Bugün herkese iki destelik hediye yolladılar. Sayelerinde ilk efsanemi de açmış bulunuyorum. Yaşasın Nozdormu! Darısı diğerlerine.
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 12 Mayıs 2015, 20:08:38 »
Söz etmeye değecek bir golden rare, bir epic çıktı bana bu iki desteden. Kişisel ortalamama bakılacak olursa hiç fena değil. :P
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #112 : 12 Mayıs 2015, 20:30:56 »
vay arkadaş yaa.. bana da bi cacık çıkmadı!

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • Rom: 3
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #113 : 14 Mayıs 2015, 17:44:12 »
son 6-7 pack genelde oynamadığım hero sınıflarına ait kartlar ve elimde olan kartlar çıktı. Epic bile yok :)
İyice expansionlara bağladılar milleti. 700 golda 7 pack açmaktansa garanti legendaryler daha mantıklı.
Söz sessizlikte, ışık karanlıkta...

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 14 Mayıs 2015, 18:23:04 »
2 hafta içerisinde,  yaklaşık 6 kart paketi yapar, toplamda 5 tane cobra shot açtıktan sonra, altın biriktirip macera açmanın daha mantıklı olduğuna karar verdim. İşi iyice paraya dökmüşler gerçi, sinir bozucu bir şekilde.
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 21 Mayıs 2015, 11:53:59 »
Bu oyunu seviyorum :)

Spoiler: Göster

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #116 : 21 Mayıs 2015, 18:01:08 »
Yeeaa Mal'ganis ben de istiyom.

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 21 Mayıs 2015, 19:50:28 »
Oldu mu şimdi bu, ben hala cobra shot :/

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #118 : 30 Haziran 2015, 18:41:56 »
Bu oyunu seviyorum :)

Spoiler: Göster

Dün bana da geldi golden mal'ganis..

ayıptır söylemesi, aynı desteden bir de gazlowe çıktı..

Bir de buralara bakar olun.
Turnuva çok yakında çünkü..

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • Rom: 3
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #119 : 30 Haziran 2015, 19:29:47 »
Bir de buralara bakar olun.
Turnuva çok yakında çünkü..

Hayalindeki desteyi tamamladınmı yoksa :)
Bu aralar oynamıyorum ama turnuvaya katılırım...
Söz sessizlikte, ışık karanlıkta...