Kayıt Ol

Hearthstone

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
Ynt: Hearthstone
« Yanıtla #60 : 18 Nisan 2015, 22:58:16 »
Bu arada elimde legendary kart varmış yeni farkettim :D
Ysera var elimde yeni başlayanlara bir tane veriyirlar galiba.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 18 Nisan 2015, 23:50:32 »

Öyle bir şey yok. Kesin bilgi RT. Keşke verseler. :( Şansınıza çıkmış sizin ama nasıl fark etmediniz anlamadım, patlıyor sarı sarı canını yediğimin kartları açtığın zaman.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #62 : 18 Nisan 2015, 23:56:52 »

Öyle bir şey yok. Kesin bilgi RT. Keşke verseler. :( Şansınıza çıkmış sizin ama nasıl fark etmediniz anlamadım, patlıyor sarı sarı canını yediğimin kartları açtığın zaman.
Bir de dışı altın kaplamalı kart var o ne işe yarıyor acaba ? :D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 19 Nisan 2015, 00:10:55 »
Gold kart onlar, ayrı bir işlevleri yok yalnızca daha değerliler ve daha nadir çıkıyorlar aynı kartların normal versiyonlarından.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 19 Nisan 2015, 00:15:19 »
Yukarıdakine ek olarak: Disenchant etmeniz durumunda sıradan çinkokarbonlu kartların iki katı değerinde "dust" veriyorlar. Craft için de aynı durum geçerli.
The wizard's crown I'll take on Halloween.

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 19 Nisan 2015, 01:11:57 »
Kaçamak cevaplar verip kaçanlar görüyorum :D Oynayanlar turnuvaya kaydolursa seviniriz. Maksat eğlence zaten, herkese uyan günlerde maçlarımızı yaparız arkadaşlar... İsimlerinizi yazdırmayı unutmayınız :D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 19 Nisan 2015, 01:16:18 »
Ben henüz birkaç gündür düzenli oynamaya başladım, oyunu biraz daha öğrenmem gerek bence. :D Bazı classları hiç bilmiyorum mesela, karşıma gelince ne çıkaracaklarını kestiremiyorum. Biraz oynamak lazım. :P

#hayır

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #67 : 19 Nisan 2015, 09:28:31 »
Bu arada oyun bağımlılık yaptı söylemeden geçmiyim. Bir de craft sistemi var galiba anlatabilir misiniz?

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 19 Nisan 2015, 17:10:10 »
Elinizdeki kartları dust'a dönüştürüp daha sonra o dustlarla başka kartlar yaratabiliyorsunuz. Kartına göre verdiği dust miktarı ve yaparken istediği dust miktarı değişiyor, basic<rare<epic<legendary olarak. Bir de gold kartlar normallerinden daha fazla dust veriyor daha önce söylendiği gibi. Yalnız henüz bu levelda fazla disenchant yapmayın derim, sonra pişman olabilirsiniz. :D

#hayır

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #69 : 19 Nisan 2015, 22:55:59 »
Elinizdeki kartları dust'a dönüştürüp daha sonra o dustlarla başka kartlar yaratabiliyorsunuz. Kartına göre verdiği dust miktarı ve yaparken istediği dust miktarı değişiyor, basic<rare<epic<legendary olarak. Bir de gold kartlar normallerinden daha fazla dust veriyor daha önce söylendiği gibi. Yalnız henüz bu levelda fazla disenchant yapmayın derim, sonra pişman olabilirsiniz. :D
Şu an 2 legendary kartım var ikincisini bu sabah çıkardım. İnşallah hızlı gelişirim.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 19 Nisan 2015, 23:27:18 »
Legendary kartlara gereğinden fazla da önem vermeyin ama.  Crafting'le legendary çıkarmaya çalışıyorsanız elinizdeki bütün kartları legendary kart için yakmaya, ya da legendary için dust biriktirmeye çalışmayın. Tek bir legendary için bile dust harcamadan önce sahip olmanız gereken "core" kartlar var: Argus(bence ilk craft edilmesi gereken kart bu), Azure Drake vb.. Hangi kartlar hangi deck'lerde önemlidir, neleri craft etmeniz gerekir bunları internetten araştırabilirsiniz. Ama lütfen gereksiz yere legendary'lere dust harcamayın, hele ki bu kadar yeni bir oyuncuyken. Elinizde Argus yokken Ragnaros'a dust harcamak çok saçma. :D

#hayır

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 19 Nisan 2015, 23:31:36 »
Nightmare daha ne kadar hızlı gelişeceksin :D Şimdiden 2 legend gelmiş. O da ragnaros deme sakın zaten :D

Grayswandir'in dediğini dinleyin. Yeniyim diyor ama baya biliyor oyunu o da :D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 19 Nisan 2015, 23:32:37 »
Hahah, biraz biliyorum epeyce oyun izledim, araştırdım. :D Pratiğim az ama işte, bir de kartlarım epey eksik, onları geliştirmeye çalışıyorum. :D

Edit: Bu arada genelde control Priest oynuyorum, yeni yeni de biraz Rogue oynamaya başladım, ikisiyle ilgili de tavsiyelere açığım. BattleTag'im de Elessar#2696, ekleyebilirsiniz. :D

#hayır

Çevrimdışı Nightmare

• 627
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #73 : 20 Nisan 2015, 06:39:35 »
Toshley diye bir kart aslında ysera ile nerdryse aynı. İkisi de güçlü kartlar veriyo ama toshley bir kereliğine verirken ysera her el veriyor ve kartlar daha güçlü.
Bu arada Toshley geldiğinde ilk maçımda bi adam oyuna 3 legendary birden atmıştı. :(

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 20 Nisan 2015, 07:21:43 »
Oynayanlar battle tagini yazsın. Arada bir oynarız :) Benim battle tagim: QuidRides. :)

Düzeltme: Battle Tagin yanındaki numaraları da yazmak lazımmış. :) QuidRides#2633
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele