Kayıt Ol

Bahar İndirimleri Rehberimiz Yayında!

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bahar İndirimleri Rehberimiz Yayında!
« Yanıtla #15 : 05 Nisan 2015, 17:03:27 »
Alfa Yayınları da keşke güzel bir indirim yapsaydı, yüklü miktar alacaklarım var ordan. Tarih kitapları pahalı. :üü :üü :inca

Edit: Bugün %33 yapmışlar, temiz kalpli biri dua mı etti nedir? :D (Şahin okuyup üflemiş.)
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Nisan 2015, 17:08:47 »
Rehber cidden güzel olmuş ellerinize sağlık :)

Edit: Bugün %33 yapmışlar, temiz kalpli biri dua mı etti nedir? :D (Şahin okuyup üflemiş.)

Yok bu sefer ben değilim senin temiz kalpliliğindendir :D
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Nisan 2015, 15:39:16 »
İdefix'in Bahar İndirimleri'nde bugün son gün.

İlknokta pazar günü sonlandıracak.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Nisan 2015, 15:45:10 »
Bahar indiriminden beni bir süre idare edecek kadar kitap aldım ama indirim beklediğim kadar iyi değildi. En azından beklediğim yayınevlerinde beklediğim indirim yoktu. Özellikle ithaki %33'te kalarak biraz hayal kırıklığı yarattı. Ama yaz indiriminden çok umutluyum =)

Daha alacak çok kitap var. Ötekiler Arasında'yı okurken aldığım notlar sayesinde okuyacak bir ton daha kitap çıkması da cabası.
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…