Kayıt Ol

Suicide Squad (2016)

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Jared Leto’lu Joker’in Neye Benzeyeceğini Sonunda Gördük!
« Yanıtla #15 : 26 Nisan 2015, 01:19:06 »

Bir de şöyle bir şey var diyorlar lâkin.

Böyle bir şeyse güzel de bir şeye benziyor. Güzel olacak gibi, ben ümitliyim. Ledger'in yeri ayrı ama, çünkü o bir efsane bayım, o kendi Joker'ini yarattı. Bknz.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2015, 03:11:37 »
Ben de beğenmedim. Artık haberin üstüne bu kadar yorum geldiğine göre rahatça söyleyebilirim :P Muhtemelen filmde yine mor (ama daha modern) kıyafetler giyecektir, o nedenle dövmeler benim için çok sorun değil. Biri hariç, kafasındaki Damaged (Hasarlı) ibaresi... Joker böyle bir şey söylemez; o kaçıklığı iyi bir şey olarak görür ve herkesin delirmesi gerektiğini savunur. "Hasarlı" ona uygun bir terim değil. Ayrıca o dişler hiç olmadı. Daha çok gerçek dünyada varolabilecek, mümkün olduğunca temellerinde normal bir sokak suçlusunu andırabilecek bir şey yatan bir karakter geliyor sanki.

Öte yandan ben bugüne dek filmlerde oynamış hiçbir Joker'i de aslına uygun bulmadım. Ledger'ın oyunculuğu çok iyiydi elbette, Jack Nicholson gibi bir ustayı eleştirmekse haddime değil. Ama dediğim gibi, hiçbiri bana "İşte Joker bu," dedirtmedi. Benim için en iyi Joker, Öldüren Şaka'daki hali oldu hep. Bir de Arkham Asylum / Arkham City'deki Mark Hamill'in muhteşem performansı. Onlar Joker'di işte. Onlar gibisini henüz hiçbir filmde görmedim, bunda da göreceğimi sanmıyorum.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2015, 15:56:01 »
Öte yandan ben bugüne dek filmlerde oynamış hiçbir Joker'i de aslına uygun bulmadım. Ledger'ın oyunculuğu çok iyiydi elbette, Jack Nicholson gibi bir ustayı eleştirmekse haddime değil. Ama dediğim gibi, hiçbiri bana "İşte Joker bu," dedirtmedi. Benim için en iyi Joker, Öldüren Şaka'daki hali oldu hep. Bir de Arkham Asylum / Arkham City'deki Mark Hamill'in muhteşem performansı. Onlar Joker'di işte. Onlar gibisini henüz hiçbir filmde görmedim, bunda da göreceğimi sanmıyorum.

Çizgi romanlara uygun görüntüde Joker arıyorsak filmleri boşverelim, Arkham Asylum/Arkham City'e bakalım diyecektim ki İhsan abi önce davranmış. Görüntüye çok takmıyorum ben, oyunculuğu bekliyorum sadece.

Ledger'ın Joker'inin bu kadar seviliyor olmasının en büyük sebebi Ledger'ın bu rolü fazla ciddiye alması sanırım. 1 aya yakın kendini bir otel odasına kapatıp bu role hazırlanması olsun, "Joker kendi makyajını yapan birisi, ben de bence Joker rolünün makyajını kendim yapmalıyım" fikrini ortaya atması olsun, kıyafetini kendisinin seçmesi olsun; başarıyı beraberinde getirdi. Görüntünün mühim olmadığının bir kanıtı da mesela Dark Knight'taki valinin konuşma yaptığı meydandaki sahne. Orada Ledger makyajsızdı ama suratını, ifadelerini unutmak mümkün değil.

Ama evet, hayalimdeki Joker görüntüsü değil bu. Fakat filmde nasıl bir Joker izleyeceğiz bilmiyoruz, o yüzden izleyelim görelim.

Not: Ben mesela sese daha çok takıyorum Joker konusunda. Yeşil saç ve mor ağırlıklı elbise zaten bir şekilde oluyor ama o sesi vermek de önemli. Fragmanlar falan çıksın, kıyamet o zaman kopacak asıl.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle

Joker’in Olay Yaratan Dövmeleri İçin İlginç Bir İddia: Filmde Olmayacaklar

Jared Leto’nun Suicide Squad’ta canlandıracağı Joker’e dair ilk resmi görsel yayınlandığından beri ortalık durulmak bilmiyor! Hayranlar dövmeleri sevenler ve sevmeyenler olarak ikiye bölünmüş durumda. Şimdi de karşımızda yepyeni bir iddia var: O dövmeler filmde olmayacak!

Peki bunu söyleyen kim? Doğruluk payı ne kadar? Peki ya internette gezen set fotoğraflarına ne demeli? Hepsi ve daha fazlası haberimizde.

Jack Nicholson'ın yeni Joker'e verdiği efsanevi tepkiyle beraber...
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Nisan 2015, 14:58:32 »
Filmde farklı olacağı iddiasına Reddit'te denk gelmiştim ama doğruluğu ne kadardır bilemediğim için bir şey demeyeyim dedim. Alnındaki dövme epey saçma, bir de dişleri hoş değil ama onun dışında vücudundaki dövmelerde sorun yok bence. Olsa da olur olmasa da.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 28 Nisan 2015, 17:16:55 »
Filmde farklı olacağı iddiasına Reddit'te denk gelmiştim ama doğruluğu ne kadardır bilemediğim için bir şey demeyeyim dedim. Alnındaki dövme epey saçma, bir de dişleri hoş değil ama onun dışında vücudundaki dövmelerde sorun yok bence. Olsa da olur olmasa da.

Amaç hoş olmaması ve deliliğin getirdiği gereksizlik değil mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Edit: Estetiklik ve hoşluk karıştırılmasın da. :)
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • Rom: 3
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #21 : 28 Nisan 2015, 17:40:48 »
Gördüğüm en orjinal Joker. Çok başarılı buldum ben, anlındaki dövmede "damaged" yazması bana eğlenceli geldi ve dişleride havasını tamamlıyor bence. Herkesin tarzı beğeni anlayışı farklı tabi ama iyi iş çıkarmışlar.
Söz sessizlikte, ışık karanlıkta...

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
Suicide Squad’tan İlk Deadshot Görüntüleri Sızdı
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2015, 11:10:54 »

Suicide Squad’tan İlk Deadshot Görüntüleri Sızdı

Suicide Squad filminde Deadshot olarak izleyeceğimiz Will Smith’in ilk fotoğrafları internete düştü. Ama tıpkı Jared Leto örneğinde olduğu gibi bu da hiç mi hiç beklediğimiz gibi değil.

Geçen hafta Joker’in yaratılışının 75. yıldönümü şerefine Jared Leto’nun sıra dışı bir fotoğrafını paylaşan ve interneti resmen ayağa kaldıran yönetmen David Ayer şimdi de yeni bir tartışmanın perdelerini aralamış gibi görünüyor. Çünkü çekimleri devam eden filmden Will Smith’in canlandırdığı Deadshot’a dair ilk görüntüler ortaya çıktı.

Detaylar için haberimize buyurun!
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Yönetmen David Ayer, Twitter hesabında Sucidie Squad‘ın bir fotoğrafını yayınladı, heyecan bir anda doruğa çıktı. Ama bitmedi, çünkü setten gelen fotoğraflar bununla sınırlı kalmıyor.

David Ayer‘ın taze taze, bugün yayınladığı fotoğrafta kimleri görüyoruz? Dahası, Harley Quinn ve maskesini kuşanmış Deadshot‘a yakından bakmaya hazır mıyız?

Tüm fotoğraflar ve daha fazlası hemen burada!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
Ynt: Suicide Squad (2016)
« Yanıtla #24 : 04 Mayıs 2015, 11:05:06 »
Harley Quinn'e bayıldım! [*]Joker mi lan o?[/*] Saçlarının rengi, tişörtü, sopası... ve yüzü yahu! Kadın resmen, bildiğin Harleymiş de haberimiz yokmuş meğer.

Ama Killer Croc da efsane olmuş, hakkını yemeyeyim de o da beni kıtır kıtır yemesin sonra. Deadshot ve Katana'yı da çok sevdim tabiiğğğ...  :ohmy
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 04 Mayıs 2015, 11:48:52 »
Arrow'daki Deadshot'a alıştıktan sonra Will Smith tuhaf geldi bana :)
Harley Quinn <3 Yusuf

Çevrimdışı Auguste Dupin

• **
  • 84
  • Rom: 8
  • geceleri esen terör
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 04 Mayıs 2015, 13:01:56 »
Killer Croc'un kafa harika da, çöp adamın omuzlarının üzerine yerleştirilmiş gibi kocaman duruyor. Biraz daha uzun ve iri yarı olsa daha iyi olurdu sanki.

Kostümü filan boşverip, Hugh Jackman'ın Wolverine'i gibi daha minimal bir tarza sokacaklarından korkuyordum tüm karakterleri ama Deadshot'ın kostümünü görünce endişem biraz geçti.

Yine de Harley Quinn'i de benzer bir tarzda görene kadar tam olarak rahatlayamayacağım. Umarım filmdeki kostümü bu değildir. Çizgiromansı'dan ziyade gerçekçi -ya da sadece punk- olmasından çekiniyorum filmin. Kırk yılda bir DC sinematiği görüyoruz, bari gerçekçiden çok biraz çizgi roman imajına uygun olsun istiyor insan. Hangi çizgi romandakine uygun olsun gerçi. Ama şu haliyle Harley Quinn'den çok USA bayrağı giymiş herhangi biri gibi. Harley Quinn'e dair referanslar çok ufak. Belki görünecek kostümlerinden biridir, belki bir anlamı vardır, şimdiden bilemiyorum tabii. Genel tarzı bu olacaksa sevmedim diyorum ama.

“House”
Sometimes I think it’s like I live in a big giant head on a hilltop
made of papier mache, a big giant head of my own head.
I polish the eyes which would be windows, or
mow the lawn, I mean this is my house we’re talking about here
even if it is a big giant papier mache head that looks just like mine.
And people who go past
in cars or buses or see the house the head on the hill from trains
they think the house is me.
I’ll be sleeping there, or polishing the eyes, or weeding the lawn,
but no-one will see me, no-one would look.
And no-one would ever come. And if I waved no-one even knows it was me waving.
They’d all be looking in the wrong place, at the head on the hill.
I can see your house from here.
-Neil Gaiman

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 04 Mayıs 2015, 18:26:43 »
Harley Quinn'in ağzını yüzünü yerim diyip gidiyorum. Öhm. Evet.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 04 Mayıs 2015, 19:49:59 »
Ben de niyeyse en çok Captain Boomerang'ı merak ediyorum. Avustralyalı bir annenin çocuğu ve Avustralya'da büyümüş bir karakter olarak Avustralyalı Jai Courtney'in seçilmesi mantıklı olmuş. Ne kadar çok Avustralya dedim. Avustralya.

Harley Quinn şimdilik Amerikan filmlerindeki klasik, sinir bozucu, bela çeken genç kız gibi duruyor. Sadece görüntüye bakarak not verilmez, oyunculuğu da görmek lazım ama Harley Quinn'e verilen tepkilere bakılırsa, yapımcılar açısından doğru bir karar verilmiş. Wink Wink[*]Hormonların sesi[/*], Cling Cling![*]Paranın sesi[/*]

Killer Croc iri olsa iyiymiş tabi de kostümüydü özel efektiydi, kim para harcayacak o kadar.

Not: Tekrar baktım da Harley Quinn'de dövmeler var. Joker'e de yapmasalar bari. Yapacaklarsa da şu alındaki Damaged'i el yazısı yerine damga şeklinde yapsınlar. Sanki Arkham Asylum'da hasta dosyasının üstüne vurulan bir damga gibi. DAMAGED!

Spoiler: Göster
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 04 Mayıs 2015, 20:51:45 »
Killer Croc full CGI da yapılabilirdi ama bütçeden böyle olmuş galiba. Gerçi diğer karakterler gibi onun da birçok farklı çizgi roman yorumu var, pek sorun değil. Asıl şuradaki ekip resmine bakınca Katana ve El Diablo hiç olmamış gibi. Hele Katana ne öyle ya. :/

#hayır