Kayıt Ol

Pokemon GO

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
Pokemon GO
« : 13 Temmuz 2016, 17:42:03 »

Bir zamanların hayali olan dağda bayırda gezip Pokemon toplamak artık mümkün! Telefonlarınıza indirip oynayabileceğiniz Pokemon GO sayesinde siz de bir Ash Keçım olabileceksiniz. Şu an ülkemizde oyuna resmi destek yok ancak apk dosyası indirip oyunu oynamak mümkün. iOS ve Android, ikisi için de apk dosyaları varmış. Google'dan arayıp bulun, burada apk linki paylaşmıyorum.

Tek sıkıntı oyun intel işlemcileri henüz desteklememesiydi, mesela benim Zenfone 2'de oynayamıyordum. Bugün yeni versiyonu çıktı, x86 desteği de geldi çıkıp oynayabildim :D

Oyunu oynayanlar, Pokemonlarını gösterip şov yapmak isteyenler varsa başlığa bekleriz. Dikkat edin de Pikachu yakalamak isterken arabalara ezilmeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=SWtDeeXtMZM

İlk olarak başlangıç pokemonu olarak pikaçu seçmek mümkün. Oyuna başladığınızda size üç tane pokemon sunacak, onlardan uzağa yürüyeceksiniz. Bir süre sonra yanınıza yeniden ilk üç başlangıç pokemonunu ışınlayacak. Bu şekilde 4-5 kere başlangıç pokemonlarından uzaklaşırsanız sonunda ilk üç pokemon yanında Pikaçu da beliriyor. Pikaçu geldiğinde poketopunuzla yakalıyorsunuz.

Çok yürümedim, hava deli gibi sıcak olduğu için 1 km falan gezdim hızla. Metro, hastane, üniversite, park gibi yerlerde çok pokestop ve pokemon var. Şu an kaldığım yurt binası etrafında yakında pokestop yok, fazla pokemon da yok. Üç dört tane pokestop içeren park gibi bir yerde 10 dakikada 4 pokemon yakaladım, 5 sefer de pokestoplara uğradım. Dandik ratata, pidgey falan yakalasam da olsun :D

Bol pokestoplu yerlerin etrafında gezinin, oralarda daha çok pokemon çıkıyor gördüğüm kadarıyla.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pokemon GO
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2016, 18:29:03 »
Camide de oldukça fazla pokemon olduğu söyleniyor. Sırf bu söylenti yüzünden camiye ayak basmamış arkadaşımı caminin içinde koşuştururken gördüm. Oyunu oynayanların halini görmek çok komik oluyor ya ;D

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2016, 20:28:02 »
Tamamen çıldırmış millet, (ki ben de dahilim)parkta, camide, heykellerin yanında sabit durup ya da yolda yürüyüp yürüyüp bir anda duran ve telefonuna kırmızı hatlardan çok önemli bir mesaj gelmiş gibi durup pür dikkat bakan birilerini görüyorsanız bilin ki yüzde doksan ihtimalle Pokemon Go oynamaktalar. Daha demin dışarıdan geldim, parkta yaklaşık 20'ye yakın insan oturup, muhabbet edip Pokemon farmı yapmakta idiler. Ortam güzel, yaşlar genellikle 20 ve üzeri, dolayısıyla muhabbetler de güzel. Whatsapp grupları şimdiden kurulmuş bile.

“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı Dende

• *
  • 27
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2016, 21:59:41 »
Bugüne kadar pokémon izleyip, oyunlarını oynadığım için benimle dalga geçen arkadaşlarım ağzından sular akıta akıta ava çıkmış resmen... Fakat Pokémon Go beni hiç sarmadı, ilgimi dahi çekmedi. Onun yerine Red'i 9. ya bitiriyorum :)
This is a song about sticking needles in your arm...

Çevrimdışı Eco

• **
  • 143
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2017, 23:30:35 »
Legendary'ler gelince malum yardımlaşma ihtiyacı doğdu. İstanbul için whatsapp gruplarımız var, her gün toplananlar oluyor. Katılmak isteyen olursa ekleyebiliriz.

Rabbul samae, fecal rajae
Fe aynaha aral hayati
Ati elaica men hazal caouni
Arjouca rabbi, labbi nadae

Çevrimdışı Alpi

• *
  • 26
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2017, 15:17:35 »
Konya'da bulunan varsa organize olabiliriz. (Bağımsız öylesine oyuncuyum an itibariyle)