Kayıt Ol

Proje: Öykülere İlan-ı Aşk

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Proje: Öykülere İlan-ı Aşk
« Yanıtla #30 : 15 Şubat 2017, 11:30:55 »
En başta bu güzel fikri bulan Fırtınakıran ve projeyi sahiplenip şevke getirici mesajlar atan Bay Karamsar olmak üzere katılan herkese çok çok teşekkürler :) Çok güzel bir proje oldu sayenizde. Hem eğlendim hem de okuma listeme birkaç öykü ekledim. Teşekkürler Rıhtım!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Sindella

• *
  • 30
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 16 Şubat 2017, 23:58:29 »
Projeye geç kalsam da yazmadan edemeyeceğim. Friedrick Nietzsche'nin Taş ustası öyküsünü (öykücüğünü) çok sevmiştim. Nietzsche'nin ustalığını konuşturduğu kader sevgisini anlatan bir öykü bu. İnsanın maymun iştahını ve değer bilmezliğini eleştirmiş. Öykünün genel konusu 'Kaderini sev, belki seninki en iyisidir.' sözüyle özetlenmiş. Öyküyü bitirdiğim an çok etkilenmiş ve hemen arkadaşımı arayıp okumasını istemiştim ( zorlamış da olabilirim :xD). Bir öyküye aşkımı ilan edicek olsam bu öykü Nietzche'nin Taş ustası olurdu.  <3
Hayat; yalan karanlık bir boşluk ve ben o boşluğun içinde kaybolan bir gerçeğim.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #32 : 17 Şubat 2017, 00:02:04 »
Proje tamamlanmış olabilir ama siz yine de öykülere aşkınızı ilan etmeye devam edebilirsiniz tabii :) Belki önümüzdeki sene gene tekrarlarız bu projeyi, belli mi olur?
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.