Kayıt Ol

1408 (2007) John Cusack - Samuel L. Jackson

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
1408 (2007) John Cusack - Samuel L. Jackson
« : 26 Şubat 2008, 06:50:00 »
[/center]

Örnek Görüntüler

Benım acımdam korku  fılmlerı arasında bı bas yapıt ozellıkle akşam ve kımsenın rahtasz edemıcgı bı ortamda ızlersenız fılmın manasını kurgusunu ve yapısını gayet ıyı anlayacksınız şimdiden ıyı seyırler

Çevrimdışı Oxygen

• *
  • 33
  • Rom: 0
  • Angelus of Spes in Officium
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1408 (2007) John Cusack - Samuel L. Jackson
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2008, 14:11:12 »
Ben bunun öykü formunu okumuştum! Gerçekten o kitaptaki en sevdiğim öykülerden biriydi. (Bir diğeri de Kuzeye Doğru Giden Yol Virüsü'ydü. Çok etkilenmiş ve gece kabus görmüştüm xD ) Filmi de kesinlikle izlemeliyim. Umarım öyküsü kadar başarılıdır.
Ut totus lux lucis intereo, lux lucis of spes inside mihi mos plumbum vos per eternus obscurum.

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2008, 20:18:40 »
Samuel Jackson oynarda izlenilmemi hiç ! Ancak sanıyorum yönetmenden ama oda da ki efektler biraz daha güzel olabilirdi.. Herşey bir yana Samuel Jackson gene mükemmeldi!
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2008, 14:43:29 »
Okulda toplucvanak izlediğimizdenmidir bilmem,hiç korkutmamıştı,hatta bazen ah orda ben olsam bile demiştim.(samuel L. Jackson o ölümleri sayarken güzeldi ama.) :mlk

yeşilboncuk

« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2008, 11:12:53 »
Annemle birlikte izlemiştik bir solukta...gerçkten çok güzel bir gerilim filmi..((paylaşımın için tşk.ler ;)))

Çevrimdışı Loren_Summers

• **
  • 156
  • Rom: 3
  • Sütlü Kahve...
    • Profili Görüntüle
    • Ejderha Yurdu
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2008, 23:37:21 »
Ben hikayesini de okumuştu, filmi de hikayesi kadar harikaydı. Zaten King eli değmiş hiç bir şeye kötü olmuş diyemem ki...
Hayaller ve Kabuslar
"Kırmızı gözleri hem korkutucu, hem de büyüleyiciydi..."

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2008, 10:09:36 »
Ya ben izlerken güldüm, cidden güldüm, kurgu falan güzeldi ama güldüm, hiç gerilmedim belki bir-iki sahnesinde gerilmişimdir onun dışında sadece Stephen King için izlenilen bir film olduğunu düşünüyorum...

Herşey bir yana Samuel Jackson gene mükemmeldi!
bu yoruma da katılmadan edemiyorum... :D

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2008, 23:12:49 »
Okulda toplucvanak izlediğimizdenmidir bilmem,hiç korkutmamıştı,hatta bazen ah orda ben olsam bile demiştim.(samuel L. Jackson o ölümleri sayarken güzeldi ama.) :mlk
Şey ki ama korkulcak bişey yoktu ki filmde. En azından öyle hissetmiştim ben.

Alıntı
Benım acımdam korku  fılmlerı arasında bı bas yapıt ozellıkle akşam ve kımsenın rahtasz edemıcgı bı ortamda ızlersenız fılmın manasını kurgusunu ve yapısını gayet ıyı anlayacksınız şimdiden ıyı seyırler
Şu yorumda ne dendiğini anlayana kadar yamuldum, okumayı yeniden öğrenicem karar verdim. Neg'zel bi Türkçe yarebbim. Neyse şey ama o kadar karmaşık bi kurgusu yoktu filmin. Yani bööööyle abartmaya gerek yok zannımca.

Filmi izlemeden önce roman derim, Stephen King derim. Bi de hem kitabı hem de filmi mükemmeldi lan derim.

too much sugar 
tb

twilight_milk

« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2008, 10:10:05 »
Kitabını okudum ama büyük fark var. yine de çok sevdiğim filmlerden biri.

Çevrimdışı brisingr

• 655
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2010, 22:14:02 »
Filmde bir tek hayalet gibi şeyin arkadan saldırma sahnesinde gerildim.