Kayıt Ol

'Sevgilim arkamızda bir balina var!'

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
'Sevgilim arkamızda bir balina var!'
« : 03 Mart 2008, 14:27:03 »
Pasifik'te sevgilinizle birlikte romantik bir kano  gezintisi yaparken arkanızda kocaman bir balina görseniz, ne yaparsınız?İşte o anı yaşayan bir çiftin kare kare görüntüleri ve yaşadıkları...

Tatilciler macera aşkıyla yanıp tutuşurken Pasifik'te kanoyla yola koyuluyorlar.   

Karşılaşabilecekleri en fazla ne olabilir? Bir köpekbalığı ya da hadi biraz daha iyi niyetli düşünelim? Koca bir balina! Evet evet... Karşılarında kocaman bir kambur balina onları selamlıyor.
Fotoğraflar ilk bakışta ürkütücü gelse de aslında balinanın çifte zarar vermediğini hemen söyleyelim de hep beraber rahatlayalım. Devasa boyuttaki balina  şov yaparcasını zıplıyor ve sadece su fışkırtıyor.

35 ton ağırlığındaki kambur balinayı gören çift alelacele küreklere sarılıp sahile ulaşmaya çabalıyor. Hayatlarında belki de bir daha göremeyecekleri bir manzaraya bu kadar yakın olmak, unutulmaz bir ana imza atıyor, hiç şüphesiz.

İşin en ilginç tarafı ise kanocuların bulunduğu yerde balinaların doğum yapıyor olması. İşte bu kambul balina da bebekten korumak için kanocuları uzaklaştırmaya çalışıyor.  Annelik iç güdüsüyle ortaya çıkan koruma duygusunu bu şekilde gösteriyor.

Fotoğraflara dikkatle bakın. Çok az insanın başına gelebilecek bu sahnelerde -tehlikeli gibi görünse de- çift, hiç zarar görmeden sonunda sahile ulaşıyor.

Fotoğraflar İçin Tıkırdat...
she's back!!

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: 'Sevgilim arkamızda bir balina var!'
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2008, 17:09:59 »
Vuhaa şaka gibi  ya ;D ;D Orda olsam kalp krizinden giderdim öbür tarafa sanırım :P ;D

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2008, 17:15:28 »
benim başımada gelmişti böle bişey ama benim gördüğüm küçüktü =P (benim iki katım)
X kişiylen denizde bayağı açılmıştık hatta ben nasıl geri döneceğim derken 100 metre ilerde balinayı görünce nasıl geri döneceğim falan gitmiş kıyıda kendimi bulmuştum ;D

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2008, 17:17:32 »
Vuhaa şaka gibi  ya ;D ;D Orda olsam kalp krizinden giderdim öbür tarafa sanırım :P ;D
aynen kuzu bende ;D
benim başımada gelmişti böle bişey ama benim gördüğüm küçüktü =P (benim iki katım)
X kişiylen denizde bayağı açılmıştık hatta ben nasıl geri döneceğim derken 100 metre ilerde balinayı görünce nasıl geri döneceğim falan gitmiş kıyıda kendimi bulmuştum ;D
oha ;D ehuehu xD ben kafayı harbi harbi yemiştim xD
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Spectre

• 632
  • Rom: 3
  • CatafaLque <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2008, 17:28:36 »
Hihi :P

ALLah korusun ya bn baLık görünce biLem bi tuhaf olyom.BaLinada artk noLrdm biLemyom :P

Elımde yarına bırakacagım bırkac satır soz
Gozlerımden yuregımın tentesıne damlayan bırkac damla yas
Gıtmek dusundugumden de zormus bılıyorum
Ama elımden bırsey gelmezmıs bîcare gıdıyorum.
Ölecegımı bıle bıle o yola yuruyorum.. ~

Çevrimdışı Edoras

• **
  • 317
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2008, 17:50:45 »
Ben denizde de açılmam zaten :P

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2008, 19:10:59 »
ama az daha sakata geliolarmış :d
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2008, 23:28:26 »
aynen yaa ... kanoyla pasifiğe mi çıkarsınız alın size maaceraa.... ;D :P

Çevrimdışı dirock

• 608
  • Rom: 1
  • Ghost of Darkness
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Mart 2008, 21:02:58 »
yok daha neler yaaa montajtır yaaa onlar kanoyla okyanusda dolaşılırmıymış yaaa :D :D
Nefret'e Sevgiden Daha Çok Güvenirim..Çünkü Nefretin Sahtesi Olmaz