Kayıt Ol

İğrendiğiniz Şarkılar... ?

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: İğrendiğiniz Şarkılar... ?
« Yanıtla #15 : 23 Mart 2008, 16:58:15 »
ya aslında rapin sözleri de iyidir de işte... bazıları çok abartıyo ve ipin ucunu kaçırabiliyolar... yapamayanlar yapmasın kardeşim işte... alla alla.... :P

« Yanıtla #16 : 23 Mart 2008, 17:58:37 »
Türk-pop şarkılarının tümünden nefret ediyorum :(
~~AğaçLarın BiLgesi~~

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Haziran 2008, 20:04:39 »
Kesinlikle gıcık olduğum bir iki kişi varsa : Hande Yener, Yeni nesil ibraaaaaam tatlıses, ve fantezicilerin popçuların alayı :P .. Müzik kültürüm çok geniş olmadığı için pek fazla kişinin ismini yazamıcam buraya ancak özellkle 6-70 li yıllardaki Türk popçulara dikkat etmenizi tavsiye ederm, hiç biri bilgisayar sesi kullanamamış ve bazı şarkıları gerçekten takdiri hak eden şarkılar (Ah nerede vah nerede nerde bıraktım kalbimi bilmem ~ Füsun Önal v.s. )
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
« Yanıtla #18 : 22 Haziran 2008, 20:24:18 »
Özel bi tiksintim yoktur şarkılara karşı. Zaten yeni çıkan şeyleri takip etmediğim için pekte bilmem onu bunu. Yeni grup çıkmış,o klip çekmiş, albüm çıkarmış; bilmem bunları. Ama biz de ana kuzusuyuz, servis bebesiyiz. O servisçinin sabahın köründe açtığı mükemmel aşk şarkıları felam... Imm rezilliktir, çok cesursanız mp4'ünüz yanınızdadır, o gün bu işkenceden yırtarsınız.Eğer ki o şarkılar gün içinde dile takılıyorsa o iğrençtir, eblektir, tiksinilesidir.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı R

• **
  • 140
  • Rom: 0
  • before twilight ,you must fly..you can be ash..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 22 Haziran 2008, 20:52:28 »
ısmayıl yeka!!!

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 22 Haziran 2008, 20:54:31 »
Kişiselleştirmemek için birtek şunu söyleyeyim :P  Bilgisayarda oynanmış her şarkıdan nefret ederim.Cesaret edip de kendi sesini kullanamıyorsan seni piyasa insanı.. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 22 Haziran 2008, 21:15:15 »
Emre Aydın'ın şarkıları; dinlerken cinnet geçiriyorum. Tokyo hotel ile sara krizi tutuyor. Şu adını hatırlayamadığım grubun değer mi hiç coverıyla da kafamı duvarlara vuruyorum..
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Haziran 2008, 08:58:16 »
Hepsi, İsmail yk ( özellikle bas gaza <.< ), Avril ( girlfriend'miş rock imiş pf. ) gibi şarkıcıların ağzından çıkan tek kelimeye dayanamıyorum.

eniqmatic.

« Yanıtla #23 : 23 Haziran 2008, 18:50:26 »
kendi alanında işini iyi yapan fakat sevmediği bir tarzda çalışan sanatçıları karalamak için laf atan insanlara ayrı bir sinir oluyorum ben şahsen ;D * bu kişisel bişey değil veya burda gördüğüm birşey üzerine yazdığım bir yazı değil, genel olarak edindiğim bir görüş.  örneğin fatih ürek ;D dinlediğimden veya çok sevdiğimden değil. ama adamın sesi bugüne dek albüm çıkarmış ve şarkı söylemiş birçok sevilen insandan daha güzel.

seda sayanın kendisinden iğreniyorum şarkılarını zaten dinlemedim şimdiye kadar =P onun dışında en iğrendiğim seray severdir heralde. şarkılarıyla, dış görünüşüyle tarzıyla..

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Haziran 2008, 18:59:50 »
Emre Aydın'ın şarkıları; dinlerken cinnet geçiriyorum. Tokyo hotel ile sara krizi tutuyor. Şu adını hatırlayamadığım grubun değer mi hiç coverıyla da kafamı duvarlara vuruyorum..

Aslında emre aydın dinleyip 2 yaşından beridir rock dinlediğini iddia edenlere gıcık oluyorum ;D ..Emre Aydını sanatçı yerine koyanlara gıcık oluyorum ;D .. Onun konser alanını olduran binlerce tikkye(evet alayı tikky) gıcık oluyorum v.s. v.s.v.s. .. O değer mi hiç parçasıda Gece Yolcuları sanırım.. ama eminde değilim ;D
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Haziran 2008, 19:54:55 »
Evet evet evet. Bunların dışında en nefret ettiğim şarkı da Dark Tranquility- Lethe :P

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #26 : 23 Haziran 2008, 19:57:08 »
Türk-pop şarkılarının tümünden nefret ediyorum :(
ve ayrıyeten andayın bana verdiği cd de shattersphere diye berbat bi grup var-iğrenç bi şarkı,kafa beyin bırakmadı.(ve yanıda awesome rock band yazıyo utanmadan. :rr)

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Haziran 2008, 22:42:13 »
saysam bitmez :P :P öncelikle rap,pop,arabesk(böle mi yazılıo :P ) i sinir bozunu olarak görüyorum. ismail yk (ilk sinir bozucu ;D),hande yener,demet akalın, AJDAR ;D,ibrahim tatlıses... daha vardır da adlarını bilmiorum ;D sırayla hepsini sinir bozucu olarak görüyorum  ;D tek kurtuluş metal ;D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 24 Haziran 2008, 10:01:20 »
ve ayrıyeten andayın bana verdiği cd de shattersphere diye berbat bi grup var-iğrenç bi şarkı,kafa beyin bırakmadı.(ve yanıda awesome rock band yazıyo utanmadan. :rr)
abi ben onu sildim sanıyordum yaa nasıl karışmış oraya utandım bak şimdi :-[ :-[ neyse sen de onu sil diğerlerini dinle diğerleri hoştu slipKnot, metallica falan :P ;D

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 24 Haziran 2008, 18:25:46 »
Hepsi, İsmail yk ( özellikle bas gaza <.< ), Avril ( girlfriend'miş rock imiş pf. ) gibi şarkıcıların ağzından çıkan tek kelimeye dayanamıyorum.

aynen yaa
pentagram gibi: popçular dışarı :D
ben poptan ve rpck yapıp pop yapan "şarkıcılardan" (sanatçı diyemiyorum kusra bakmayın) nefret ediyorum. RAP çok üzgün olursam, ya da denk gelirse dinlerim ama rap müzüktür asla demem.
ağırlıklı olarak metal, azcık rock çoookk çookk az punk (belli gruplar fall out boy, bowling for soup gibi) dinlerim.ama belki de pop olmasına rağmen hsm şarkılarından vazgeçemiyorum :P