Kayıt Ol

Filmler sizi seriden soğutuyor mu ?

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Filmler sizi seriden soğutuyor mu ?
« : 05 Ocak 2008, 16:43:29 »
Şahsen beni felaket soğuttu..Ateş Kadehi tam bir hâyal kırıklığıydı..Zümrüdüanka Yoldaşlığı desen flashbackler sayesinde "birazcık" ayakta kalmıştı..Hele hele Zümrüdüanka Yoldaşlığının (gerçi sinemada alt yazılıydı) dublajı oalyı bitiren nokta oldu. 7 serinin Sihir Bakanlığı Sırlar Bakanlığı oluvermişti bir anda..Avada Kedavra  lanetinin Crucio laneti olarak anılmasını saymıyorum bile!.
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

Çevrimdışı LinkinLady

• **
  • 258
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Filmler sizi seriden soğutuyormu ?
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2008, 16:50:05 »
Ben öyle çok soğumadım ama kitabı okurken aklımda canlandırdığım sahneler değil de filmdeki sahnelerin aklıma gelmesi çok kötü oluyor, bu yüzden biraz soğudum ben ama kitapları hâlâ seviyorum ;D

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2008, 16:53:07 »
Ben hiç soğumadım HP ye olan aşkım hiç bitmeyecek :P ;D

Çevrimdışı brave_prens_1988

• **
  • 380
  • Rom: 2
  • dürüstlük yoksa arkadaslıgında anlamı yoktur
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2008, 13:35:58 »
bu filmler yuzunden dalga konusu oluoz çocuk kitabı  die berbat bişey yaw

en çok ta  anka daki düello sahnesi  resmen bittim lanet ettim yaw  o ne öle  adamlar ucuyolar  hele büyü sözlerinin yanlış söylenmesi  lanet olsun dedim  bi de sinemada izledik

gözünü seweyim felsefe taşının    sırlar odası ve azkabanda fena diildi  ateş kadehini turnuwa sahneleri ve özellikle de mezarlık iyiydi ama  anka berbattı  diğerlerine diyecek pek bişeyim yok
8.kitaba  başladık  bilipte okumayan, okuyupta yorum yapmayan bizden değildirr :D

z anka yoldaşlıgı   FRED WEASLEY
ölüm yiyen    REGULUS  BLACK

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2008, 14:01:16 »
adamlar ilk 4 filmi süper yaptılar son filme gelince  >:( nese siz biliyosunuz onu  evet kitapların imajını sarstığı doğru bence sonuçta filmler çocuk filmleri şeklinde biliniyo dolayısıyla kitaplarda.. bu nedenle biraz soğudumu itiraf ediyorum  :-\
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2008, 14:34:54 »
Ateş kadehinde Harry nin imaj batan geminin perukları gibiydi :D

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2008, 16:53:52 »
beni hiç soğutmadı şahsen... ben zaten hep kitapları sevdim.. filmler sadece... öle bişeydi işte... ben filmlerin sadce soundtrack larını ve büyülerini sevdim... :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2008, 19:44:05 »
ya filmler kitapların adını kötüye çıkarıyor ve kitaplara da o yüzden gereksizlik gözüyle bakılıyor... okuldaki arkdaşlardan bazıları laf atıyorlar "olum bunu niye okuyon ki filmine baksana..." diyorlar bnm de artık kesilen sahneleri anlatmaktan dilimde tüy bitti... :-\ :-\ :-\ :'(

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2008, 21:16:16 »
ya filmler kitapların adını kötüye çıkarıyor ve kitaplara da o yüzden gereksizlik gözüyle bakılıyor... okuldaki arkdaşlardan bazıları laf atıyorlar "olum bunu niye okuyon ki filmine baksana..." diyorlar bnm de artık kesilen sahneleri anlatmaktan dilimde tüy bitti... :-\ :-\ :-\ :'(

Aynen yaaaaaa  kızın birine geçen okumaya başlasın filmlerini seviyo diye felsefe taşını götürdüm filmlerde gördüğü sahneleri arayıp arayıp okumuş hususi:D

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 10 Ocak 2008, 22:37:55 »
Çok soğuduk  :P
Öyle yerler oluyor ki insanın çıkıp ta siz hiç Harry Potter diye birşey duydunuz mu diyesi geliyor :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2008, 02:40:17 »
ya hepınıze saygı duyuyorum ama fılm hep aynı senaryo soyle anlatayım fılmın basında harrynın basına 1 sey gelıyo sonra süper mucadelecı yonuyle olaydan kurtulyo sonra hep degısık sekıllerde degısık ama hep aynı sekılde 1 yerlere gıdıyor tabı tren macerasıda ayrı bır bolum okula gıttgnde kesın basına 1 seyler sokuyor sonra fılmde kotu bırılerı cıkıyor en sonundada yıne harrycmz yıne muhtesem bı  mucadele ornegı sergılyr ve fılm bu kahramnlgnn etkısı altında son buluyor hep aynı senaryo aynı kurgu cok basıt gelıyr dıkkat edersenız butun bu dedıklerı harrynın her fılmmınde gorebılrsınz kıtabı okumadm ama fılmden sogudugum 1 gerçek

Çevrimdışı Ira Arel

• **
  • 198
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2008, 15:11:14 »
filmlerin hepi sırf HP'nin filmi olsun die çekilmiş
ben JKR'nin yerinde olsam hepsini yeniden çektiririm
özelliklede 1.kitapta HP'nin gözlerinin mavi olmasından sonra
"Bize aslında kim olduğumuzu göstren şey yeteneklerimizden çok SEÇİMLERİMİZ'dir."

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2008, 15:38:59 »
filmler çoğu sahneleri anlatmıyor yada yanlış anlatıyor..Sonuçta kitapdaki gerçeği ve beni film pek bağlamıyor..Filmlerden önce kitabı okuduğum için ordaki sahneler değişsede kitabı tekrar okurken kendi sahnemi kurabiliyorum..Film yüzünden hpden soğuyamam.Soğuksa soğuksa jk soğutur :D:P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2008, 15:39:55 »
Film beni bağlamaz kardeşim, istedikleri kadar saçmalasın onlar ;D

Çevrimdışı Luna Lovegood

• **
  • 80
  • Rom: 1
  • Beetlejuice~
    • Profili Görüntüle
    • Twilight Türkiye
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2008, 17:16:39 »
Beni soğutmadı ama izlediğime pişman oldum. kitaplarda hayal gücümle daha da mtluydm bn.

Jacob Black ~ Because he's running around naked all the time..