Kayıt Ol

Nefret !!!

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Nefret !!!
« : 07 Nisan 2008, 16:52:04 »
en bastan söyliyim yorumlarda manyak psikopat bu ne töbe töbe alla alla gibi vb. seyler yazacaksanız yazıpta topluca iyice gerilmeyelim ben sadece başlıktada belirttiğim gibi "nefret"i mi döktüm azbuçuk.... nefretiniz varsa içinizde dökün rahatlayın

Ne kadar nefret ettiğimi, iğrendiğimi biliyorsun dimi… biliyorsun tabi bin kere hatta milyon kere söylemişimdir yüzüne hala aynı bokluklara devam etmen ise şaşırtıyor beni… Karşında yapmadığım çekmediğim acı kalmadı sen ne yaptın :) hiç koca bir hiç baktın sadece baktın ve dudağına o iğrenç şımarık “yaparsan yap umurumda değilsin” diyen alaycı bir gülümse kondurdun.  Haz alıyordun değil mi? Alırsın tabi… Senin canından kanından olan biriyim sadece kızınım o kadar… eh anladığın üzere bu sadece lafta kalan bişe sana baba demezken isminle hitap ederken yaptıklarını sana söylediğimde gene aynı iğrenç gülümsemenle baktın “sanane para verdik ya” dedin hoooppp işte orda dur bakalım beyefendi kolay mı sandın bi kağıt parçasıyla bişilerin gerçekten iyileşeceğini… Aptalsın o zaman sen gerçekten aptalsın… Hala kendini düzeltmiyorsan anam sen zaten bunu da kabul etmişindir ki o yüzden yüzüne bunu söylediğimde bir daha o elin havalanırsa bu yer bu gök nefes alan her şey şahidim olsun ki sen burada böyle rahat duramazsın… Aklımdan gecen sey daha önce yapmadığım bir şey değil. Gözümü kırpmadan yaptım bikere gene yaparım… Psikopat mıyım olabilirim şizofren miyim olabilirim ama senin gibi adi değilim bencil s****k hiç değilim… Hey adam, hatırlar mısın bilmem o gün bana o lafı dediğinde benim o yüzümün nasıl olduğunu ne hale geldiğimi ve neler yapabileceğimi. Dua et Allah’a bir şey yapmadım… Sadece seni bensiz bıraktım umurunda mıydı peki… yooo hiçte değildi... Dua et Allah’a dedim yaptığın onca p**likten sonra ne kadar kabul edilir bilmem… Lafta Müslümanlık işte seninki de… “İrem gözlerime bak” lafından senn o gözlerine bakmaktan ne kadar nefret ediyorum biliyor musun ne işine yarayacak sanki gözlerine bakmam söyler misin çok mu hoşnut olacaksın nefret akan gözlerimi görünce çok mu hoşnut olacaksın sana ettiğim küfürleri duyunca… Bakmıyorum ulan bakmıyorummm ne sana ne de senn gibi tiplere…

edit: belkide 10yıla yaklaşık kan içip kendimi deşmemin nedeni budur senn kanından olmam ıyhhh belki oyüzden değiştiriyorum kanımı (haz veriyo o ayrı mesele :P ) + sn bu nefreti bile haketmiyosun ki...
she's back!!

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nefret !!!
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2008, 18:01:09 »
iyi hoş güzel nefrette bi duygu olduundan nefret bile bazı kişilere yakışmaz misal nasıl sattığınıbilirsin sen yani bilmezsinizde öyle işte =D

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nefret !!!
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2008, 18:56:40 »
cok merak ediyorum bana bağırdığında eline geçiyor acaba... canın her sıkıldığında arayıp bana bağırmanın nedeni nedir deneme tahtası ağlama duvarı yada taşlama duvarı falan mıyım ben... bazen bana sataştığında delirdiğinde küfretme işine kalktığında aslında onları bana sölemiyosun kendine söylüyosun diye düşünüyorum kendini bana anlatıyosun ben bi aynaymısım gibi davranıyosun.. ama aynalıkta biyere kdr kim dayanabilir okdr lafa hıh saçmalığın önde gidenisin nefretsin .... acaba bende mi tır şöförü olsam :D (laf soktum evet) seni kasaya kapatıp (hatta senin gibleride) topluca şarampolden aşağı yuvarlamam lazım...
she's back!!