Kayıt Ol

Kasabanın Karanlığı - [2. Sezon Finali Yayınlandı!]

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Ynt: 11. Bölüm: İçindeki Güç Fragmanı - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #120 : 08 Temmuz 2008, 00:49:16 »
Özge bölümü,huba :P
Sıkıldım Murat'tan :P Bölüme kehanetle başlasaydın daha çekici olurdu benim için :P Ya o bahsedilenler Tunç Murat falan mı:S Tolga olamaz Murat en güçlü olsaydı.Çok pis kafam karıştı.Bir an Çağan Emir gibi geldi bana :P
Ama yapmaya çalıştıkları çok iyi bişi değilmiş gibi gözüküyo :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : 08 Temmuz 2008, 09:53:20 »
Ortalık daha fazla karışacak gibi görünüyor... Başka yorum yapamıyorum ama 11. bölüm bana biraz sönük geldi... :P

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : 08 Temmuz 2008, 13:28:03 »
Bence güzel gidiyo =) emre harikasın devam et böle ;D
#rekt

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : 08 Temmuz 2008, 23:00:04 »
Bölüme kehanetle başlasaydım, bir çok şey çözülürdü. Kehanet bilgisayarımda bir dosya içinde saklı. Daha ondan ilk bahsettiğimde yazmıştım. O günden beri o dosyayı hiç açmadım :P. Zamanı gelince açacağım.

Bu bölümün sönük gelmesinin şöyle bir sebebi var, Murat on bölümdür ortalarda olmadığı için ondan biraz soğumuş olabilirsiniz. Bu yüzden size uzak kalmştır. Ama bence güzel bir bölümdü.

Murat'ın hikayesi de zaman içinde devam edecek tabi.

Özge bölümüne gelince, bu bölümde, son dört yıllık geçmişinden değil de, daha önceki hayatından kesitler sunacağım. Güzel bir hikaye olacak ve Özge'nin bilmediğimiz bir yönünü öğreneceğiz.

Ayrıca bu bölümde, yeni bir karakter göreceksiniz.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 08 Temmuz 2008, 23:14:08 »
yeni bi karakter mi :D
#rekt

Çevrimdışı timidity

• *
  • 15
  • Rom: 0
  • єω!qє ℓιвє=//
    • Profili Görüntüle
Ynt: 11. Bölüm: İçindeki Güç - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #125 : 15 Temmuz 2008, 04:08:09 »
inanamıorum şoklardayım.... uzun zmndır siteye girmiorum neler olmuş hikayede...ztn siteye girmemin tek sebebi bu hikaye diğer şeeler beni pek sarmadı ama hikayen süper gitmişş... yha emre süpersin arkadaşım... sende ne yetenek warmışş. kendini geliştiriosun her bölüm bitirdiğinde yeni bişiyler katıosun kendine.. hikayeden bayağı uzak kalmıştım ama aynı sıcaklıkta okudum wallahi... yha özür dilerim ama ben beklemeyi pek sevmiorum... gördüğün gibi bi akşam nete giriorum ve sabaha kdr bu hikayeyi okuorum normalde kimse beni bu saate kdr tutmaz işte kıymetini billyeteneğinin boşlama hikayeyi azla:P=)))  en sevmediğim yere geldim yine bölmler bitti ve merk etmeler başladı...  nese  ark ım süper gidiosun bi dahaki sabahlamama kdr 10 bölüm eklersin heralde:P:P sana iyi çalşmalar..... ellerine kollarına parmaklarına sağlıkk:P:P

HE BU ARADA SINW PUANIN NASIL GELDİ ((ÖSS))... İSTEDİĞİN BÖLÜMÜ KAZANABİLCEKMİSİN ((İNŞLLH KAZNIRSIN)) .... KeNdİnE iYi BaKkKKKKK.....!!!!

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Ynt: 11. Bölüm: İçindeki Güç - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #126 : 15 Temmuz 2008, 18:10:58 »
Ehehe, çok sağol ya =) Puanım bekledim kadar iyi değil ama yabana atılmayacak kadar da iyi. Bakacağım işte, tercihlere kadar...

Neyse, onun dışında hikayeyi boşlamıyorum ama yine en kritik bölümlere geldim, sezon finaline doğru bir ilerleyiş ve bir dahaki sezona hazırlık ve ve ve bir yandan da çözülmeye başlayan sırlar var.

Bölümleri yavaş ve dikkatli yazıyorum o yüzden ama senin için hızlandıracağım söz :P

Yani hikayeyi asla boşlamadım. 12. bölümü yazdıktan sonra, s2b13 gelecek. Bu hikayenin 30. bölümü olacak toplamda ve o bölümde bir çok şeyi açığa çıkaracağım =)

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Evet efendim, 12. bölümümüz olan 'İlk Aşk ve Son Şans'ın fragmanı çıkmıştır. Buyurunuz;

Kasabanın Karanlığı: İlk Aşk ve Son Şans

Çocukken Her Şey Çok Daha Güzeldir

“Gel hadi. Yepyeni bir yer buldum.”

Sorumluluklar ve Kötülükler Sizden Çok Uzaktır
“Ben belki bu yıl gitmezsiniz diye düşünmüştüm.”

Bir De Saf ve Temiz
“Senin için daha da erken dönmeye çalışırım.”

İlk Aşklar Vardır
“Birkaç hafta sonra görüşürüz.”

Öte Yandan Zaman Hızlı Geçer
“Bir hafta oldu, Mine. Tam bir hafta!”

Daha Ne Olduğunu Bile Anlamadan Büyürsünüz
“Biraz konuşsak olur mu?”

Sorumluluklar Vardır Artık Ve De Kötülükler
“Bu benim son şansım anne. Şu an oraya gelemem.”

Belki De Tek Teselliniz
“Oğlumun cesedini bile bulamadılar. Hepsini dava edeceğim!”

Bir Gün Herkesin Büyümek Zorunda Kalacağını Bilmenizdir
“Bunu sana bıraktı ve gerçekten üzgün olduğunu söyledi.”

S2B12: İlk Aşk ve Son Şans
Bölüm Karakteri: Özge
~Çok Yakında: Buralarda Bir Yerlerde~

Yorumlarınızı Bekliyorum :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
AntaLya'da işler karışıyor :P

Özge'nin başka bir hikayesi,demek ki ilk aşkıymış :P Murat ya da Mehmet çıkabilir diye şüpheleniyorum ama :P

O belki gitmezsiniz diyen kesin Özge'nin aşkı :P

Ne bileyim bekliyorum işte bölümü :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Oxygen

• *
  • 33
  • Rom: 0
  • Angelus of Spes in Officium
    • Profili Görüntüle
ooof of! bu kadar iyi yazmak zorunda mısın Emre yha ;D sonra sabırsızlanınca biz sabırsız oluyoruz amaaaa :P hadi koy artık şu bölümü de tadı damağımızda kalmasın fragmanın; direk mideye indirelim bölümüüü :ehi
Ut totus lux lucis intereo, lux lucis of spes inside mihi mos plumbum vos per eternus obscurum.

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
koy artık şu bölümü kafam zaten güzel bu aralar yoksa daha güzel olcak dağıtıcam başlığı :P ehem... neyse yine fragman yüzünden coştuk biraz kusra bakma ama artık bölümü koy, hallet, yap bir şeyler, dün koydun fragmanı bugün de bölümü koy... kurtulalım diyemem çünkü bu sefer de 13. bölümü bekleyeceğiz hatta 12yi koyduktan 2-3 saat sonra da 13. bölüm fragmanını koy... :P

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
Ynt: 12. Bölüm: İlk Aşk ve Son Şans - Eklendi! - K.K. 2. Sezon
« Yanıtla #131 : 16 Temmuz 2008, 22:12:25 »
Evet, isteğinizi yerine getirerek, bölümü yazdım ve yükledim =)

Okumak için tıklayınız.

11. bölümden bir hafta kadar sonra gelmesi, 3. sezona hazırlık bölümlerinden biri olması ve çok fazla olay içermesi. Düzenleyene kadar canım çıktı ve bazı sahneleri çıkarmak zorunda kaldım.

Neyse, şimdiden söyleyeyim, 13. Bölümün ismi belli değil ama karakterleri, Çağan ve Gizem olacak.

Yorumlar için teşekkürler :P

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #132 : 17 Temmuz 2008, 00:19:42 »
Ay çok sevdim bu bölümü,Özge de var nasıl olsa :P
Ama ne bileyim masal gibi çok hoş.Hızlı gitmesini de sevdim,hep olsun bu. :P
Yiğit'i görmediğimiz bi bu hikaye var tü tü :P
Ama süperdi tşk ederim yani bölüm için :P Her işin altından da Gizem ile Çağan çıkmasın ya. :P Ben Kenan'lardan,Atilla'lardan filan umutluyum onlar da bişiler yapacak. :P Hem şimdi hikayede onları da görebileceğiz di mi? :P
Görelim sevmem pek ama istiyorum :P
Yaz sen çabuk :P
Ha bi de Cansu hamile kalmasın,olur mu? :P

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #133 : 17 Temmuz 2008, 22:21:43 »
Sondan başlıyorum cevaplamaya :P

Cansu konusuna bakacağım, daha karar vermedim gerçekten. 2 durumda da hikayeyle olan bağlantısı pek etkilenmiyor.

Atilla zaten ölü. Ne gibi bir şey yapabilir ki? :P Kenan da Mehmet'in babası ve pek bir şey yapamaz. Çünkü neler döndüğünden haberi yok.

Belki Kerim, Nalan, Mine ve Mert, bir şeyler yaparlar ama o da belli olmaz =)

Çağan ve Gizem'in, hikayesi gerçekten çok dağıldı. Bu benim de istediğim bir şey değildi ama toparlanmayacak gibi değil yani merak etmeyin. 13. bölümde, onların hikayelerinin bir karanlık noktası daha aydınlanacak. Hikayelerinin devamı, 3. sezonda olacak. Bu ikili için bilmeniz gereken şey, hangi zamandan itibaren, gelecekte yaşanacakların farkındaydılar?

Yani Tolga kasabaya gelmeden önce bildikleri kesin ama ne kadar önce? Birkaç ay mı? Birkaç yıl mı? Bunu 13. bölüme koyabileceğimi sanmıyorum ama 3. sezon kesinlikle anlatacağım =).

Yiğit, 1. sezon aklımda olmayan ama 2. sezonun başından beri var olan bir karakterdi. Çözüm süreci için, bazı destekleyici karakterlere ihtiyaç var ve Yiğit de bunlardan biri. Sanırım onun hakkında birkaç şey anlatsam iyi olur:

Kesinlikle sadece bir flashback karakteri değildi. Bu sezon onunla yeniden karşılaşacağız, elbette nasıl ve nerede olduğunu söylemeyeceğim :P. Neyse işte, bu sezon hikayeye girecek ve 3. sezonun düzenli karakterlerinden biri olacak.

Madem düzenli karakter konusunu da girdik, onu da açıklayayım. Gerçi çok uzattım ama olsun.

Düzenli Karakter: Sezon boyunca, neredeyse her bölüm görünen karakterlere denir.
1. Sezon Örnekleri: Tolga, Özge, Cansu, Murat...
2. Sezon Örnekleri: Tolga, Özge, Tunç, Cansu...

Düzensiz Karakter: Sezonda sadece bazı bölümlerde görünen yan karakterlerdir.
1. Sezon Örnekleri: Çağan, Gizem, Kenan, Çağla...
2. Sezon Örnekleri: Murat, Selin, Ayça...

Ve bu mesaj da burada biter :P

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #134 : 18 Temmuz 2008, 11:07:53 »
Bak işte bu bölüm çok iyi geldi bana :P çok güzeldi, tatmin oldum, Yiğit gerçekten esrarlı bir karakter olmuş, Tunç da yavaş yavaş çözülüyor, Kasaba gerçekten çok iyi gidiyor... Mükemmeldi... :)