Kayıt Ol

Yeraltında doğanlar

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Yeraltında doğanlar
« : 08 Mayıs 2008, 14:39:39 »
Sapık babanın yedi çocuğu da bodrumda doğdu. İşte yeraltında dünyaya gelen o çocuklar...

İşte bodrumda doğan çocuklar...

Alman Bild gazetesi Avusturyalı sapık babanın kızı Elisabeth Fritzl'ı 24 yıl bir bodruma kapatmadan önceki özgür son fotoğrafını yayımladı. Zavallı Elisabeth bu fotoğrafta yüzme havuzunun merdivenine tırmanmış ve hayata gülümseyerek bakıyor. Bu son fotoğraftan sonra 18 yaşındaki Elisabeth babası tarafından bir bodruma 24 yıl boyunca kapatıldı ve tecavüz edildi. Sapık baba Josef Fritzl'ın öz kızından 7 çocuğu oldu. Korkunç baba ölen bir çocuğunun cesedini ise fırında yakmıştı.

Alman Bild gazetesi bodrumda doğan çocukların ayrıca fotoğraflarını da yayımladı. Avusturyalı yetkililer talihsiz çocuklara yeni bir kimlik vermek için çalışmalara başladı.

Zavallı Elisabeth esaret altına alınmadan hemen önce hayata gülümseyerek bakıyor.

Kızını 24 yıl bodruma kilitleyen sapık baba Josef Fritzl

Monka: Bodrumda doğdu ama şanslı olduğu için babaannesi tarafından bakıldı. Üst kattaki evde yaşadı. Bugün 15 yaşında

Lisa: Doğduktan sonra 9 ay bodrumda yaşadı. Sonra sapık baba tarafından üst kattaki eve alındı. Bugün 16 yaşında

Alexander: İkiz kardeşi doğumdan hemen sonra öldüğü için sapık baba tarafından fırında yakıldı. Alex de şanslı olduğu için üst kattaki evde büyüdü. Bugün 12 yaşında.

Rosemarie: Sapık Josef Fritzl'ın eşi. Öz kızının 24 yıl boyunca bodruma kapatılmasından haberi olmadığını söylüyor.

Korkunç baba Josef Fritzl 1970'li yıllarda bu fotoğrafı tatilde çekti.

Sapık baba Josef Tayland'a seks turizmine de düzenli olarak gitti. Bu fotoğrafı Tayland'da çekti.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeraltında doğanlar
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2008, 14:51:17 »
yaa bunu ilk okudugumda oha demiştim ne insanlar var ya öhhh
she's back!!

Çevrimdışı fake*

• **
  • 354
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2008, 15:18:25 »
değişik insanlar

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2008, 19:50:27 »
fırında yakmış yuhh :@

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2008, 20:33:29 »
yuh ya ne bunlar böyle ya pf saçmasalak insanlarla beraber yaşıyoruz hey allhm

Çevrimdışı Slyffindor

• **
  • 218
  • Entrigiue?.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2008, 09:37:16 »
Bu habere ciddi anlamda inanmamıştım ve hala inanmıyorum.Mümkün mü arkadaşlar böyle bir şey?
Yok artık hadi kızı kapattın bir defa oldu iki defa oldu 24 yıl nasıl olabiliyor. Hayır 24 yıl boyunca her seferinde mi tecavüz? Bırakın lütfen böyle saçmalıkları.

I'll be your water. I'll be yours

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2008, 15:30:43 »
Eğer doğruysa ki olmamasını dilerim cidden iğrenç, insanlık dışı bir şey bu. =/ Öz kızın ya nasıl yapabilirsin ki.. Neyse Allah akıl fikir versin denir sadece. =/

Çevrimdışı NightfaLL_NeMeSiS

• **
  • 236
  • Rom: 1
  • Fear Itself!i
    • Profili Görüntüle
    • Claymore-tr
« Yanıtla #7 : 25 Mayıs 2008, 19:28:03 »
Ayy çok severim böyle insanları bitanesini elime(elimize >:D) verseler ne hoş olur ,SApık baba ve Nightfall ,Ne kadar işkenceye dayanırsa  :-\

Çevrimdışı Ashley

• **
  • 158
    • Profili Görüntüle
    • Kingdom Hospital
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2008, 21:56:54 »
ya ben bu kadar sapıklar olduğuna inanıyorum da adamın eşi bariz bariz yalan söylüyo yane aynı evde kızının bodrumda olmadğığnı nasıl söylersin  ya hiç mi yemek götürürken görmedino kadar çocuğu doğururken kız nasıl çığlık atmıştır hiç mi duymadın ya anasın da babasını da versinler elime herbi çok fna yaparım yaaa

• *
  • 46
  • BU KISMI ANLAMADIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Haziran 2008, 12:32:59 »
var arkadaşlar var günümüzde hala doğu bölgelerinde ki kzı çocukalrımız babaları tarafından tacize uğruyor kimi intiharlar namus belasıyla örtülüyor baba ayıbı ortada yok bir kaçı ele veriyor kendini haber oluyor medyaya ama hala var böyle şerefsizlikler insan yaşadığı sürecede varolacak.hayvanlık ama bu insan sonuçta bu adamlarda.iğrenç ya
istanbulda bir son bahar ,dışarda yine çisil çisil bir yapmur var,gitme monalisam kal biraz daha,bir sigara daha yak,uzan yatağıma,bir nefes daha