Kayıt Ol

Anakonda su aygırını yuttu!!!

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Anakonda su aygırını yuttu!!!
« : 06 Haziran 2008, 20:12:13 »

Dünyanın en uzun ikinci yılanı anakondalar av görüntüleriyle herkesi hayrete bırakıyor. Paylaşım sitesi liveleak'taki görüntüler dehşete düşürüyor.
Anakonda yüzlerce kilogram ağırlığındaki su aygırını yuttu. Ancak daha sonra çevredeki insanlar müdahale edince yuttuğu aygırı kusuyor.

NEDEN KUSARLAR

En savunmasız kaldığı zamansa yemeğini yuttuğu andır. Daha hızlı hareket edebilmek için kendisine saldırı olursa yuttuğu hayvanı geri kusabilir.

Vahşi sürüngen anakonda önüne geleni yutuyor. İnsan ya da havyan farketmiyor. Ne buluyorsa indiriyor mideye...

video:
http://www.liveleak.com/view?i=9f877010a8

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Anakonda su aygırını yuttu!!!
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2008, 20:25:45 »
Dünya da tiksindiğim hayvanların başında gelir bu yılanlar :) böööğkkkk

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2008, 20:26:48 »
hiç şaşırmadım :D hep aynı olaylar sonra kusarlar =P

Çevrimdışı Darkness

• 608
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2008, 20:39:24 »
Yok daha cok zorla kusturuyorlar yazık su hayvanlara oyuncak gıbı oynuyor ve kullanıyorlar

• *
  • 46
  • BU KISMI ANLAMADIM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Haziran 2008, 12:07:54 »
bana en sevdiğin hayvan nedir diye sorduklarında ilk üçüm bellidir 1,si köpek balıkları 2,si yılanlar 3,sü ise timsahlardır mükemmel avlanıyorlar mükemmel güçlüler videoyu seyrettim şaşırmadım keza bu tarz belgeselleri çok seviyorum çocukluğum bunlarla geçti bu yılanıda tanıyorum boyundan büyük işler yapabilir saygım sonsuz. :)
istanbulda bir son bahar ,dışarda yine çisil çisil bir yapmur var,gitme monalisam kal biraz daha,bir sigara daha yak,uzan yatağıma,bir nefes daha