Kayıt Ol

Vampir RP ~ Oyun Sayfası

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vampir RP ~ Oyun Sayfası
« Yanıtla #90 : 12 Haziran 2008, 15:57:55 »
''Ulan kusura ben bakarsam bakarım o ne bakçak hayatım kaydı zaten burdasırtlamaya gerek yok kendım gelirim ben bişeyim yok ''

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 12 Haziran 2008, 16:00:21 »
(Ara veriyoruz, oyunu tekrar başlatacak olan kişi Legolas'tır, duyurulur =) Legolas oyuna devam ettiği zaman oyun tekrar açılmış sayılacaktır. )
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 12 Haziran 2008, 20:15:46 »
"Yaşlı adamın söylediklerinden sonra hala oraya gitmek isteyen var mı?" diyorum ve ekliyorum "Sizce orda ne olabilir yani bir ses duymadık sadece iğrenç bir leş kokusu aldık.Her neyse ne yapacaksak çabuk yapalım sırtımın öcünü ondan çıkarmak istiyorum." diyerek bir yandan Elissa'ya yaslanıyorum diğer yandan kılıcımı çıkarmaya yöneliyorum.

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 12 Haziran 2008, 20:19:40 »
Huysuz huysuz sırıtıyorum. "Eğer leş kokusu varsa orada ilginç bir şeyler dönüyor demektir. Ki kendimi bunu öğrenme zevkinden mahrum bırakmayacağım."

Kırık kapıdan geçip dikkatlice merdivenlerden iniyorum. Demir kapı karşımda. Eliisa'ya sesleniyorum, "Haydi gel Eliisa, aç şu lanet olası kapıyı da bitsin bu iş.."

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 12 Haziran 2008, 20:22:26 »
Barty ve benim başıma gelen olaylara dayanarak "Bu yerden nefret ediyorum.Lütfen çok dikkatli olun artık burda herşey olabilir." diyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 12 Haziran 2008, 22:53:10 »
konuşulanları dinliyorum önce.. Sonra "Merlyn, kurtadamlar,leş kokusu..ne var bunun altında acaba..cok kuşkulu yaklaşıyo olabilirim ama bu kuşkularımda yersiz değil hissediyorum..acıktım ben ya buarada nerde benim pis ölümlülerim.." diyorum içimden.Diğerlerini bana seslenmesi üzerine bu düşüncelerimden sıyrılıyorum, anahtarı kilide sokuyorum ve ...
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 12 Haziran 2008, 22:57:50 »
Kapı açılıyor...

İçerideki ortamdan korkunç bir leş kokusu geliyor. Öyleki normal biri olsa midesi bulanacak kadar. İçerideki onlarca mum, devasa bodrum'un ortasına kanla çizilmiş olan pentegramı aydınlatıyor.

Pentegramın beş bir yanında cesetler dolu. Çoğu paramparça edilmiş, iç organlar etrafa saçılmış. pentegramın etrafından dolaşan bir kan nehri var. Çoğulukla pıhtılaşmış olsa da bazı yerlerde hala soğuk bir şekilde sıvı kan var.

En dehşet verici olanı ise, duvarlarda kaçmaya çalıştığı belli olan insanların kanlı el izleri var...
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 12 Haziran 2008, 23:01:50 »
"İçerisi berbat.Bunu yapan bir vampir değil heralde.Çünkü bir vampir kanın nehir gibi etrafta değil kendi bedeninde dolaşmasını ister.Bunu yapan kişinin kana ihtiyacı yok heralde baksanıza" diyorum.Kuşkum gittikçe artıyor kendi arkadaşlarımdan bile tırstığım oluyor.Elimde kılıcımı sıkıca kavramış vaziyette bekliyorum ve duvarlara bakıyorum.

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 12 Haziran 2008, 23:07:51 »
kapı açıldığında karşılaştığım manzara içimi ısıtıyordu.acıkmıştım, bu vahşet beni dahada acıktırıyordu.öldürme duygum,işkence duygum beni dürtüklüyordu. "offf şu manzaraya bak" diyorum birden kendimi tutamayarak.. içerideki acının, çırpınışların,korkunun sesi hala kulaklarıma geliyordu, tadı iştahımı kabartıyordu. bu büyüleyici atmosfer beni kendine doğru çekerken bir anda durup elimi havaya kaldırıyorum "sessiz olun dercesine" .. sanki içeride hala hayat vardı kıpırdanan nefes almaya yaşamaya çalışan birşeyler vardı, ama yanılıyor da olabilirdim "umarım öğlen yemeğimdir bu" diye geçiriyorum içimden. etraftaki kana pentegrama tekrar bakıyorum "bu güzelliği acımasızlığı verebilecek olan kimler acaba? bir büyücü mü ki bunu yapan kurtadam mı yoksa şeytan diye bahsi geçen kırmızı küçük şeymi" diyorum diğerlerine.. kılıcıma ve yemek salonunda duvarda kırıp sivrilttiğim şamdana sıkıcı sarılıp her an bi yerden birisi çıkacakmış gibi emin adımlarla odaya girişimi yapıyorum..
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 13 Haziran 2008, 12:44:26 »
Siz salona bakınırken, arkanızdan küçük tıkırtılar geliyor.
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 13 Haziran 2008, 12:49:01 »
"Sesi duydunuz mu arkamızda bişey var" diyorum ve devam ediyorum "Umarım bir kurtadamdır.Artık birisini öldürme zamanı gelmişti" diyerek yayımı geriyorum arkama dönüp nişan alıyorum

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 13 Haziran 2008, 12:51:54 »
"Legolas'ın bu söylediklerine katılmamak elde değil.. zaman öldürme zamanı. açlığımızı giderme zamanı" diyorum ve bir hışımla sesin geldiği yöne doğru tüm Lasombralığımı öne çıkarıcak bir ifadeyle dönüyorum.. "acı cektirme zevkini bana bırakırsanız sevinirim" diye ekliyorum muzur ama hırslı bir ifadeyle
she's back!!

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : 13 Haziran 2008, 12:55:13 »
Dördünüzün bir süre bekliyorsunuz, ancak tıkkırtılar kesiliyor ve hiç ses gelmiyor.

Bir kaç dakika sonra odanın diğer ucundaki kapı, demir kapı ile olan cereyen sonrasında kapanıyor ve bu cereyan sırasında mumlarda sönüyor. Sadece Pentegram'ın ortasındaki 2-3 mum var ve çok az bir ışık yayıyorlar etrafa.
#rekt

Çevrimdışı Legolas

• 810
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 13 Haziran 2008, 12:56:52 »
"Her halde bu bir rüzgardı.Ama güvenliğimiz için kontrol etmeliyiz.Tek başıma gitmek hiç akıllıca değil.2 kişi gidip kontrol edelim.Ne dersiniz?"

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 13 Haziran 2008, 12:59:21 »
"hahaha" diye bir kahkaha fırlatıyoum bu olayın ardından.. "ne var ne bakıyorsunuz diyorum diğerlerine ve ekliyorum "korkmazdınız değil mi.şahsen ben böyle ortamları çok severim..karşına çıkanı öldürmek daha zevkli oluyor.. Sonra Legolas'a dönüp "saçmaladığının farkında mısın acaba az önceki oda da ne demiştim? Merlyn 'burda kimse yok diyebilir' ama var hissediyorum..hislerimde de yanılmam..ayrılırsak eğer onlara iyilik yapmış oluruz..bilikte kalmalı birlikte saldırmalıyız" diyorum..
she's back!!